Zakład pogrzebowy Warszawa Ursus

zakład pogrzebowy Heron Warszawa
Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursus Heron
ul. Jana Kasprowicza 20
01-871 , Warszawa Ursus
570 800 910
biuro@heronpogrzeby.pl
heronpogrzeby.pl

Zakład Pogrzebowy HERON jest znany i ceniony przez wielu mieszkańców Warszawy. Choć jego biuro znajduje się na Bielanach, jednak firma ta kieruje propozycję swoich usług także do mieszkańców dzielnicy Ursus. Dzieje się tak dlatego, że coraz więcej uroczystości pogrzebowych, przygotowywanych przez firmę HERON, odbywa się na cmentarzach dzielnicy Ursus – głównie na cmentarzu na Solipsach czy też na cmentarzu w Gołąbkach.

Zakład Pogrzebowy HERON posiada biuro zlokalizowane przy ulicy Jana Kasprowicza 20 w Warszawie, jednak dzięki wprowadzeniu usługi tzw. mobilnego biura, pracownicy firmy są w stanie dojechać w każde wcześniej wskazane przez Klienta miejsce. Dzięki temu wszystkie kwestie formalne można ustalić w dogodnych warunkach i w dowolnej lokalizacji. Dlatego też oferta zakładu pogrzebowego skierowana jest także do mieszkańców dzielnicy Ursus.

Usługi Pogrzebowe Ursus

W Warszawie Ursusie firma HERON świadczy kompleksowe usługi z zakresu przygotowania i przeprowadzenia wyjątkowej ceremonii pogrzebowej. Specjalizuje się we wszystkich rodzajach pogrzebów. Mowa zarówno o pochówkach świeckich, jak i wyznaniowych; tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją. Nad przygotowaniem i przebiegiem każdej uroczystości ostatniego pożegnania czuwa wykwalifikowany personel, który odznacza się wysoką kulturą osobistą, życzliwością, a przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem. Pracownicy firmy HERON zrobią wszystko, by zapewnić wsparcie i pomoc w tej trudnej chwili, jaką jest śmierć Bliskiej Osoby.

zakłady pogrzebowe warszawa ursus

Do dyspozycji swoich Klientów, także z Warszawy Ursusa, Zakład Pogrzebowy HERON przygotował eleganckie i nastrojowe miejsce, w którym rodzina może spędzić ostatnie wspólne chwile. Mowa o kameralnej i komfortowej Sali Pożegnań, która znajduje się na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego przy ul. Kazimierza Wóycickiego 14. Możliwość przeżycia ostatniego pożegnania w takim miejscu, w którym nie są narzucane żadne limity czasowe, jest niezwykle cenna.

Firma pogrzebowa HERON posiada również własną, nowoczesną chłodnię, spełniającą najwyższe normy, dzięki czemu każda rodzina w żałobie zyskuje pewność, że ciało Bliskiej Osoby będzie oczekiwało w dogodnych warunkach do chwili pogrzebu. Poza tym chłodnia jest wyposażona w nowoczesne zaplecze, gdzie ciało Zmarłego jest przygotowywane do pochówku przez zabiegi tanatokosmetyczne. Zabiegi te przeprowadza Pani Agnieszka Bukowiec, która dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wiedzy jest gwarantem wykonania tych delikatnych czynności – nie tylko w sposób profesjonalny, ale z najwyższym szacunkiem względem Zmarłego.

Transport zwłok Warszawa Ursus

Usługi pogrzebowe w Warszawie Ursusie, świadczone przez firmę HERON, to także profesjonalny transport Zmarłych, który może być realizowany zarówno na terenie Polski, jak i na trasach międzynarodowych. Zakład dysponuje wysokiej klasy pojazdami przystosowanymi do przewozu zwłok. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić także całodobową eksportację Zmarłych do chłodni z dowolnie wskazanego miejsca. Dodatkowo HERON, na życzenie rodzin organizujących pogrzeb, jest w stanie zapewnić przewóz gości żałobnych.

usługi pogrzebowe warszawa ursus

Zakład Pogrzebowy HERON dba o każdy najdrobniejszy element wchodzący w skład uroczystości. Usługi pogrzebowe, świadczone przez tę firmę na terenie dzielnicy Warszawa Ursus, to kompleksowa pomoc i wsparcie, także w kwestii doboru odpowiedniej oprawy muzycznej, jak i w wyborze odpowiednich kompozycji kwiatowych. Na każdym etapie przygotowań pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz podpowiedzą możliwe rozwiązania.

Kremacje Warszawa Ursus

Kremacja jest to forma pochówku, która coraz częściej jest wybierana w ostatnich latach, także w Polsce. Nie bez znaczenie jest fakt, iż została ona zaakceptowana przez Kościół Katolicki i uznana za równoprawną z pochówkiem tradycyjnym, o ile nie jest wybierana z pobudek sprzeciwiających się wierze katolickiej. Za spopieleniem ciała przemawiają także w wielu przypadkach kwestie ekonomiczne, jak i ekologiczne. Prochy Zmarłego umieszczone są w urnie i złożone w grobie lub specjalnych niszach tzw. kolumbariach.

Zakład Pogrzebowy HERON w Warszawie posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę z zakresu przygotowania kremacji. Współpracuje też z renomowanymi krematoriami, co pozwala na optymalne zaplanowanie terminu uroczystości pogrzebowych. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji Klientów, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Firma HERON dysponuje również szerokim wyborem trumien kremacyjnych, urn i innych akcesoriów pogrzebowych.

pogrzeby warszawa ursus

Cmentarze w Ursusie

Zakład Pogrzebowy HERON świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie mazowieckim, a także w całej Warszawie. Pogrzeby mieszkańców Ursusa odbywają się zazwyczaj na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz na Solipsach – ul. Ryżowa 29, 02-495 Warszawa – Ursus
  • Cmentarz w Gołąbkach – ul. Rakuszanki, 02-495 Warszawa – Ursus
  • Cmentarz Parafialny Parafii Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Warszawie
    ul. Na Krańcu 1, 02-484 Warszawa

firma pogrzebowa warszawa ursus

Ekshumacje Ursus

Ekshumacja polega na wydobyciu zwłok lub szczątków Osoby Zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku i przeniesieniu ich na inne miejsce pochówku. Wykonuje się ją zazwyczaj na zlecenie najbliższej rodziny Zmarłego, ale może zostać nakazana wnioskiem prokuratury lub sądu w celu wykonania dodatkowych badań procesowych. Kwestie związane z ekshumacjami reguluje ustawa zawarta w Dz. U. z 2000 r. Nr 23, poz. 295. Zgodnie z jej art. 15 ust. 1 pkt 1 „ekshumacja zwłok i szczątków może być dokonana na umotywowaną prośbę osób uprawnionych do pochowania zwłok za zezwoleniem powiatowego inspektora sanitarnego”.

Zakład usług pogrzebowych zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i przeprowadzeniem ekshumacji, także na prośbę mieszkańców Warszawy Ursusa i na cmentarzach na terenie tej dzielnicy. Dom pogrzebowy jest w stanie pomóc zarówno w kwestiach urzędowych, jak i w praktycznej realizacji tej procedury. Wszelkie pytania można kierować pod numer  570 800 910.

Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursus Heron jest dostępny pod adresem ul. Jana Kasprowicza 20 pod numerem telefonu 570 800 910.

Rekomendacje

Galeria

sala pożegnań Warszawa akcesoria pogrzebowe Heron kremacje Heron Warszawa ceremonia pogrzebowa Heron oprawa pogrzebu Heron Warszawa sala pożegnań Heron usługi pogrzebowe Warszawa usługi pogrzebowe Heron zakład pogrzebowy warszawa ursus pogrzeby warszawa ursus usługi pogrzebowe warszawa śródmieście usługi pogrzebowe warszawa ursus

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Jana Kasprowicza 20, 01-871 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Zakład pogrzebowy był bardzo czuły na potrzeby mojej rodziny i był bardzo pomocny podczas organizacji pogrzebu mojego ojca. Zawsze byli dostępni, aby odpowiedzieć na nasze pytania i pomóc nam w każdy możliwy sposób.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *