Zakład pogrzebowy Warszawa Ursus

cerber zakład pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursus Cerber
ul. Hynka 4a
02-149, Warszawa Ursus
501 714 719
503 029 716
biuro@pogrzeby-cerber.pl
warszawa.pogrzeby-cerber.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy CERBER jest znany i ceniony przez wielu mieszkańców Warszawy. Choć jedna z jego warszawskich siedzib znajduje się w dzielnicy Ochota, a kolejna w dzielnicy Włochy, to firma ta kieruje propozycję swoich usług także do mieszkańców dzielnicy Ursus. Dzieje się tak dlatego, że Ursus sąsiaduje bezpośrednio z Włochami, jak również dlatego, że coraz więcej uroczystości pogrzebowych, przygotowywanych przez firmę CERBER, odbywa się na cmentarzach kojarzonych najczęściej z dzielnicą Ursus – czyli na cmentarzu na Solipsach czy też na cmentarzu w Gołąbkach. Mieszkańcy Ursusa korzystają także często z usług firmy CERBER w biurze w Raszynie, który od Ursusa dzieli zaledwie kilka kilometrów.

Firma CERBER prowadzi Dom Pogrzebowy we Włochach, który zlokalizowany jest przy ulicy ul. Hynka 4a w Warszawie, a także Dom Pogrzebowy na Ochocie przy ul. Gorlickiej 5/7 (na terenie parafii rzymskokatolickiej Zwiastowania Pańskiego w Warszawie), jednak dzięki wprowadzeniu usługi tzw. mobilnego biura, pracownicy firmy są w stanie dojechać w każde wcześniej wskazane przez Klienta miejsce. Dzięki temu wszystkie kwestie formalne można ustalić w dogodnych warunkach i w dowolnej lokalizacji. Dlatego też oferta zakładu pogrzebowego skierowana jest także do mieszkańców dzielnicy Ursus.

Usługi Pogrzebowe Ursus

W całej Warszawie w tym na Ursusie firma CERBER świadczy kompleksowe usługi z zakresu przygotowania i przeprowadzenia wyjątkowej ceremonii pogrzebowej. Specjalizuje się we wszystkich rodzajach pogrzebów. Mowa zarówno o pochówkach świeckich, jak i wyznaniowych; tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją. Nad przygotowaniem i przebiegiem każdej uroczystości ostatniego pożegnania czuwa wykwalifikowany personel, który odznacza się wysoką kulturą osobistą, życzliwością, a przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem. Pracownicy firmy CERBER zrobią wszystko, by zapewnić wsparcie i pomoc w tej trudnej chwili, jaką jest śmierć Bliskiej Osoby.

zakłady pogrzebowe warszawa ursus

Do dyspozycji swoich Klientów, także z Warszawy Ursusa, Zakład Pogrzebowy CERBER przygotował eleganckie i nastrojowe miejsca, w którym rodzina może spędzić ostatnie wspólne chwile. Mowa zarówno o kameralnej i komfortowej sali pożegnań, która znajduje się w Domu Pogrzebowym przy ul. Hynka 4A, jak i o sali pożegnań w Domu Pogrzebowym przy ul. Gorlickiej 5/7. Możliwość przeżycia ostatniego pożegnania w takich miejscach, w których nie są narzucane żadne limity czasowe, jest niezwykle cenna.

Firma pogrzebowa CERBER posiada, także w kompleksie funeralnym przy ul. Gorlickiej 5/7, własną, nowoczesną chłodnię, spełniającą najwyższe normy, dzięki czemu każda rodzina w żałobie zyskuje pewność, że ciało Bliskiej Osoby będzie oczekiwało w dogodnych warunkach do chwili pogrzebu. Poza tym chłodnia jest wyposażona w nowoczesne zaplecze, gdzie ciało Zmarłego jest przygotowywane do pochówku przez zabiegi tanatokosmetyki.

Transport zwłok Warszawa Ursus

Usługi pogrzebowe w Warszawie Ursusie, świadczone przez firmę CERBER, to także profesjonalny transport Zmarłych, który może być realizowany zarówno na terenie Polski, jak i na trasach międzynarodowych. Zakład dysponuje wysokiej klasy pojazdami przystosowanymi do przewozu zwłok. Dzięki temu firma pogrzebowa jest w stanie zapewnić także całodobową eksportację Zmarłych do chłodni z dowolnie wskazanego miejsca. Dodatkowo firma CERBER, na życzenie rodzin organizujących pogrzeb, jest w stanie zapewnić przewóz gości żałobnych. Jako pojazdy ceremonialne w uroczystościach biorą zaś udział głównie pojazdy takich marek, jak Mercedes i Jaguar.

usługi pogrzebowe warszawa ursus

Zakład Pogrzebowy CERBER dba o każdy najdrobniejszy element będący częścią uroczystości. Usługi pogrzebowe, świadczone przez tę firmę na terenie dzielnicy Warszawa Ursus, to kompleksowa pomoc i wsparcie, także w kwestii doboru odpowiedniej oprawy muzycznej, jak i w wyborze odpowiednich kompozycji kwiatowych. Na każdym etapie przygotowań pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz podpowiedzą możliwe rozwiązania.

Kremacje Warszawa Ursus

Kremacja jest to forma pochówku, która coraz częściej jest wybierana w ostatnich latach, także w Polsce. Nie bez znaczenie jest fakt, iż kremacja została zaakceptowana przez Kościół Katolicki i uznana za równoprawną z pochówkiem tradycyjnym, o ile nie jest wybierana z pobudek sprzeciwiających się wierze katolickiej. Za spopieleniem ciała przemawiają także w wielu przypadkach kwestie ekonomiczne, jak i ekologiczne. Prochy Zmarłego umieszczone są w urnie i złożone w grobie lub specjalnych niszach tzw. kolumbariach.

pogrzeby warszawa ursus

Zakład Pogrzebowy CERBER w Warszawie posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę z zakresu przygotowania kremacji. Współpracuje też z renomowanymi krematoriami, co pozwala na optymalne zaplanowanie terminu uroczystości pogrzebowych. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji Klientów, również z Warszawy Ursusa, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Firma CERBER dysponuje również szerokim wyborem trumien kremacyjnych, urn i innych akcesoriów pogrzebowych.

Cmentarze w Ursusie

Zakład Pogrzebowy CERBER świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie mazowieckim, a także w całej Warszawie. Pogrzeby mieszkańców Ursusa odbywają się zazwyczaj na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz na Solipsach – ul. Ryżowa 29, 02-495 Warszawa – Ursus
  • Cmentarz w Gołąbkach – ul. Rakuszanki, 02-495 Warszawa – Ursus
  • Cmentarz Parafialny Parafii Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Warszawie
    ul. Na Krańcu 1, 02-484 Warszawa

dom pogrzebowa warszawa ursus

Ekshumacje Ursus

Ekshumacja polega na wydobyciu zwłok lub szczątków Osoby Zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku i przeniesieniu ich na inne miejsce pochówku. Wykonuje się ją zazwyczaj na zlecenie najbliższej rodziny Zmarłego, ale może zostać nakazana wnioskiem prokuratury lub sądu w celu wykonania dodatkowych badań procesowych. Kwestie związane z ekshumacjami reguluje ustawa zawarta w Dz. U. z 2000 r. Nr 23, poz. 295. Zgodnie z jej art. 15 ust. 1 pkt 1 „ekshumacja zwłok i szczątków może być dokonana na umotywowaną prośbę osób uprawnionych do pochowania zwłok za zezwoleniem powiatowego inspektora sanitarnego”.

Ten zakład usług pogrzebowych zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i przeprowadzeniem ekshumacji, także na prośbę mieszkańców Warszawy Ursusa i na cmentarzach najbliższych tej dzielnicy, jak również na wszystkich nekropoliach Warszawy. Dom Pogrzebowy CERBER jest w stanie pomóc zarówno w kwestiach urzędowych, jak i w praktycznej realizacji tej procedury. Wszelkie pytania można kierować pod numer 501 714 719 oraz 503 029 716.

Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursus Cerber jest dostępny pod adresem ul. Hynka 4a pod numerami telefonu 501 714 719 i 503 029 716.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby warszawa ursus przewóz zwłok organizacja pogrzebów warszawa cerber pogrzeby urnowe usługi pogrzebowe warszawa ursus całodobowy transport zwłok usługi pogrzebowe warszawa ursus usługi pogrzebowe całodobowe zakład pogrzebowy cerber firma pogrzebowa warszawa ursus godne usługi pogrzebowe pogrzeby warszawa ursus zakład pogrzebowy Cerber warszawa ursus zakłady pogrzebowe warszawa ursus usługi pogrzebowe warszawa

Kontakt z zakładem

Adres:
Hynka 4a, 02-149 Warszawa
oraz
ul. Ludwika Waryńskiego 27B, 05-090 Raszyn

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *