Zakład pogrzebowy Warszawa Ursynów

Ursynów zakład pogrzebowy
Usługi Pogrzebowe Ursynów
Aleja KEN 53 lok. U 6
02-797, Warszawa Ursynów
600 399 199
22 499 20 01
666 381 050
biuro@pogrzebyursynow.pl
www.pogrzebyursynow.pl

Zakład Pogrzebowy URSYNÓW jest firmą znaną w Warszawie, posiadającą wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i realizacji ceremonii pogrzebowych. Przez kilkanaście lat działalności ten zakład pogrzebowy służy mieszkańcom Ursynowa oraz innych dzielnic stolicy. Firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, skupiając uwagę i zaangażowanie na potrzebach i oczekiwaniach Klientów.

Biuro firmy URSYNÓW zlokalizowane jest przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 53 w lokalu U6. W siedzibie firmy oczekuje na rodziny w żałobie wykwalifikowana kadra, która pomoże we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu. Zakład URSYNÓW organizuje wszystkie rodzaje uroczystości zarówno tradycyjne jak i połączone z kremacją; ceremonie świeckie, jak i wyznaniowe. Wszyscy pracownicy zatrudnieni w Zakładzie pogrzebowym to osoby obdarzone nie tylko wiedzą, ale empatią i wysoką kulturą osobistą, co daje gwarancję uzyskania wszechstronnej pomocy.

Usługi pogrzebowe Ursynów

Personel firmy chętnie przejmie od rodzin w żałobie wszystkie zadania natury formalnej, które trzeba zrealizować jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do pogrzebu. W ramach tego formalnego wsparcia pomogą w uzyskaniu aktu zgonu, a także należnego zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo w sytuacji, gdy rodzina Zmarłego nie jest w stanie stawić się osobiście w siedzibie firmy, pracownik po uprzednim kontakcie telefonicznym dojedzie na wskazane miejsce, by tam dopełnić wszelkich formalności. Dzieje się to w ramach tzw. usługi biura mobilnego, dostępnej dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą udać się do biura zakładu pogrzebowego.

usługi pogrzebowe Ursynów

Firma pogrzebowa URSYNÓW dysponuje także własnym pomieszczeniem chłodniczym, dzięki czemu rodziny żegnające swoich Zmarłych mają pewność, że ciało ich Najbliższych będzie oczekiwać na pochówek w odpowiednich warunkach. Poza tym ten zakład pogrzebowy z Warszawy oferuje usługi z zakresu tanatokosmetyki. Współpraca ze specjalistami w tej dziedzinie jest gwarancją jakości, najwyższego poszanowania godności osób zmarłych, które w odpowiedni sposób, zgodnie z wytycznymi rodziny, zostaną przygotowane do pogrzebu.

Transport zmarłych

Na usługi pogrzebowe, świadczone przez Zakład Pogrzebowy na Ursynowie składa się także transport Zmarłych na obszarze Warszawy, województwa mazowieckiego, całej Polski, a także poza jej granicami. Pracownicy w każdej chwili są w stanie podjąć się eksportacji zwłok do własnej chłodni. Usługi transportu międzynarodowego realizowane są drogą lądową, morską i powietrzną. Firma zapewnia pełną transparentność i krótkie terminy. Dzięki przedstawicielom w większości Państw UE i współpracy z tłumaczami, firma jest w stanie sprawnie zorganizować przewóz ciała lub urny z prochami.

pogrzeby ursynów

Na kompleksowe usługi pogrzebowe, oferowane przez firmę z Ursynowa, składa się także przygotowanie oprawy muzycznej ceremonii oraz realizacja zamówień na kompozycji kwiatowe na ceremonie pogrzebowe.

Zakład Pogrzebowy URSYNÓW dostępny jest dla rodzin w żałobie pod całodobowymi numerami telefonów: 600 399 199 oraz 22 499 20 01 przez 7 dni w tygodniu.

Kremacje Warszawa Ursynów

Kremacja jest alternatywną – względem pogrzebu z trumną – formą pochówku. Polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej w piecu kremacyjnym, a następnie umieszczeniu prochów w urnie, która zostaje złożona do grobu lub umieszczona w niszy kolumbarium. W ostatnich latach notuje się wyraźny wzrost zainteresowania tą formą pochówku, najprawdopodobniej także dzięki wyraźnie wyrażonej akceptacji kremacji przez Kościół Katolicki.

dom pogrzebowy ursynów

Zakład Pogrzebowy URSYNÓW podejmuje się przygotowania uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Pracownicy firmy służą wszechstronną wszystkich kwestiach formalnych, jakie składają się na przygotowanie tej formy pochówku. Ponadto firma proponuje bogaty wybór akcesoriów funeralnych, jak trumny kremacyjne, czy urny. Zapewniony jest także czas dla rodziny na ostatnie pożegnanie ze Zmarłych, jak również transport ciała do krematorium oraz transport urny na uroczystości pogrzebowe.

Cmentarze na Ursynowie

Zakład Pogrzebowy URSYNÓW dedykuje swoją pracę i zaangażowanie mieszkańcom województwa mazowieckiego. Pogrzeby osób, zamieszkujących Ursynów, zazwyczaj odbywają się na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz w Pyrach – ul. Farbiarska 30, 02-862 Warszawa
 • Cmentarz parafialny na Służewie – ul. Renety, 02-768 Warszawa
 • Cmentarz w Grabowie – ul. Poloneza, 02-826 Warszawa
 • Cmentarz – ul. Stanisława Kulczyńskiego 9, 02-777 Warszawa
 • Cmentarz na Służewie – ul. Wałbrzyska, 02-739 Warszawa
 • Cmentarz Wilanowski – Aleja Wilanowska, 01-999 Warszawa

zakłady pogrzebowe na ursynowie

Ekshumacja

Ekshumacja to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny w celu przeniesienia ciała zmarłego w inne miejsce, jak również może zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Do jej przeprowadzenia, jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia, niezbędna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego.

Zakład Pogrzebowy URSYNÓW dzięki wiedzy i doświadczeniu, a także odpowiednim narzędziom, daje możliwość przeprowadzenia ekshumacji na cmentarzach całej Warszawy.

Usługi Pogrzebowe Ursynów jest dostępny pod adresem Aleja KEN 53 lok. U 6 pod numerami telefonu 600 399 199, 22 499 20 01 i 666 381 050 .

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy ursynów usługi pogrzebowe mokotów usługi pogrzebowe ursynów pogrzeby mokotów zakłady pogrzebowe mokotów zakłady pogrzebowe na ursynowie

Kontakt z zakładem

Adres: Aleja KEN 53 lok. U 6, 02-797 Warszawa – Ursynów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Bardzo miła obsługa, Pani z biura bardzo nam pomogła w podjęciu wszystkich decyzji za co byliśmy wdzięczni

  (5/5)
 2. Firma Ursynów stanęła na wysokości zadania. Pięknie zorganizowany pogrzeb, kwiaty i muzyka. Do tego przemiła obsługa. Bardzo polecam

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *