Zakład pogrzebowy Warszawa Wawer

dom pogrzebowy Jankowscy
Zakład pogrzebowy Jankowscy Warszawa Wawer
ul. Gościniec 10
05-077, Warszawa Wawer
22 773 19 31
608 630 479
biuro@jankowscy.pl
jankowscy.pl

Dom Pogrzebowy JANKOWSCY to firma, która prowadzi swoją działalność w branży funeralnej od 1990 roku. Wykwalifikowani pracownicy, odznaczający się doświadczeniem, do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, oferując sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów, aby te trudne chwile, związane z utratą bliskiej osoby, były dla rodzin w żałobie mniej bolesne.

Firma JANKOWSCY działa na terenie województwa mazowieckiego. To właśnie na Mazowszu znajdują się dwa biura. Jedno mieści się w Warszawie Wesołej – na osiedlu Stara Miłosna – przy ul. Gościniec 10 –  nieopodal dzielnicy Wawer. Drugie biuro firmy zlokalizowane jest w Sulejówku przy ul. Armii Krajowej 76. Takie usytuowanie obu biur sprawia, że z ich usług korzystają często mieszkańcy dzielnicy Warszawa Wawer. Klienci, niezależnie które biuro odwiedzą, mogą w nim skorzystać z usług wykwalifikowanego personelu.

Usługi pogrzebowe Warszawa Wawer

Wśród usług pogrzebowych, oferowanych przez Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY, jest m.in. wsparcie w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem zasiłku z ZUS, w wypełnianiu dokumentów potrzebnych do ZUS-u lub KRUS-u, a także pomoc w oszacowaniu kosztów pogrzebu w zależności od wybranej formy pochówku. Ponadto pracownicy firmy służą pomocą przy uzyskaniu niezbędnych dokumentów, umożliwiających organizację ceremonii i pochówku. Osoby, które mają problem z przemieszczaniem się mogą skorzystać z usługi mobilnego biura. Oznacza to, że pracownicy Domu Pogrzebowego JANKOWSCY są w stanie dojechać we wcześniej wskazane miejsce, by tam dopełnić wszelkich formalności.

zakład pogrzebowy wawer

Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY służą mieszkańcom dzielnicy Warszawa Wawer wsparciem w organizacji uroczystości pogrzebowych w każdej formie i charakterze, zarówno wyznaniowym, jak i świeckim, tradycyjnym jak i połączonym z kremacją. Firma troszczy się o każdy aspekt ceremonii pogrzebowej począwszy od dokonania niezbędnych uzgodnień ze stroną kościelną czy też Mistrzem Ceremonii, po realizację poszczególnych etapów samej uroczystości. Dom Pogrzebowy JANKOWSCY posiada również własną salę pożegnań, w której krewni, przyjaciele i znajomi mogą się zgromadzić, aby spokojnie, bez pośpiechu oddać ostatni hołd zmarłemu.

Firma JANKOWSCY posiada również własną nowoczesną chłodnię, gdzie ciało zmarłego przechowywane jest do dnia pogrzebu w najbardziej odpowiednich do tego warunkach. Nowoczesne zaplecze, jakim ta firma dysponuje, umożliwia też przeprowadzenie zabiegów z zakresu tanatokosmetyki. Zabiegi te wykonują specjaliści, którzy troszczą się o to, by przygotować ciało zmarłego nie tylko zgodnie z zasadami tego typu zabiegów, ale i ze wskazówkami przekazanymi przez rodzinę.

Zakład usług pogrzebowych zadba też o odpowiednią oprawę ceremonii pogrzebowej: oprawę muzyczną, florystyczną oraz szeroki wybór akcesoriów funeralnych. Konduktowi pogrzebowemu towarzyszą eleganckie karawany, a pełną wysokiej estetyki scenografię na miejscu pochówku dopełniają namioty pogrzebowe, sztuczna trawa, mównica, katafalki pod trumnę i urnę, sztalugi na zdjęcia i odznaczenia oraz stojaki na wieńce.

usługi pogrzebowe wawer

Poza wymienionymi usługami pogrzebowymi dla mieszkańców z Warszawy Wawra świadczy także usługi w zakresie transportu zmarłych w Polsce oraz na świecie. Każde zlecenie na przewóz zwłok traktowane jest bardzo indywidualnie tak, aby ograniczać koszty do niezbędnego minimum. Pracownicy firmy JANKOWSCY pomogą we wszystkich kwestiach formalnych i w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń, dzięki czemu rodziny w żałobie zyskują czas na spokojne przeżywanie żałoby.

Kremacje Warszawa Wawer

Kremacja to forma pochówku, która w ostatnich latach wybierana jest coraz częściej. Wpływ na to ma wciąż malejąca liczba miejsc grzebalnych, jak i akceptacja kremacji przez Kościół Katolicki. Kremacja to spopielenie ciała w krematorium i umieszczeniu prochów w urnie, która następnie zostaje złożona do grobu lub umieszczona w kolumbarium.

Zakład pogrzebowy JANKOWSCY służy wszelką pomocą w organizacji pogrzebów, które poprzedza kremacja, także w dzielnicy Wawer. Pomoc ta obejmuje nie tylko przeprowadzenie uroczystości, ale również załatwienie formalności, ustalenie daty i miejsca kremacji oraz pochówku. Wszystko odbywa się sprawnie i przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

dom pogrzebowy warszawa wawer

Cmentarze Wawer

JANKOWSCY to firma, która świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie mazowieckim. Pochówki mieszkańców dzielnicy Warszawa Wawer odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz rzymsko-katolicki w Marysinie Wawerskim – ul. Korkowa 152, 04-549 Warszawa
  • Cmentarz parafialny dla Aleksandrowa i Falenicy – ul. Złotej Jesieni 18, 04-965 Warszawa

firma pogrzebowa Jankowscy

Ekshumacje w Wawrze

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Do jej wykonania niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego. O przeprowadzenie ekshumacji najczęściej wnioskuje najbliższa rodzina. Może ona jednak zostać także zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Ekshumacja przeprowadzana jest zazwyczaj między 16 października a 15 kwietnia. Wszystkie kwestie z tym związane uregulowane zostały uregulowane rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz.U. z 2021 r. poz. 1910).

Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY, dzięki wiedzy i doświadczeniu, wykonuje ekshumacje w sposób bezpieczny, sprawny i z najwyższym poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Zakład pogrzebowy Jankowscy Warszawa Wawer jest dostępny pod adresem ul. Gościniec 10 pod numerami telefonu 22 773 19 31 i 608 630 479.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy wesoła domy pogrzebowe w wesołej dom pogrzebowy warszawa wesoła usługi pogrzebowe wawer kremacje warszawa wawer firma pogrzebowa warszawa wesoła

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Gościniec 10, 05-077 Warszawa Wesoła

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *