Zakład pogrzebowy Warszawa Wesoła

dom pogrzebowy Jankowscy
Zakład pogrzebowy Jankowscy Warszawa Wesoła
ul. Gościniec 10
05-077, Warszawa Wesoła
22 773 19 31
608 630 479
biuro@jankowscy.pl
jankowscy.pl

Dom Pogrzebowy JANKOWSCY to firma, która istnieje i działa w branży funeralnej od 1990 roku. Dzięki zaangażowaniu zespołu pracowników funkcjonuje i prężnie się ona rozwija, stawiając zawsze na pierwszym miejscu człowieka i dobro Klienta. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy zakład JANKOWSCY jest w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi pogrzebowe, które zostają każdorazowo dopasowane do potrzeb i oczekiwań osób, które proszą tę firmę o pomoc w przygotowaniu ceremonii żałobnych.

W każdym z biur, jakie prowadzi Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY – zarówno w Warszawie, jak i w Sulejówku – rodziny w żałobie otrzymują fachową pomoc i zostają otoczone wielką życzliwością i otwartością personelu. Wszystkie osoby zatrudnione w firmie JANKOWSCY obdarzone są empatią i wielką cierpliwością. Doświadczają tego także mieszkańcy dzielnicy Warszawa-Wesoła, kiedy decydują się na skorzystanie z usług tego zakładu pogrzebowego. Biuro przy ul. Gościniec 10 w Warszawie jest dla nich zawsze otwarte, a cały personel pozostaje nieustannie do ich dyspozycji, także w kwestiach dopełnienia wszelkich formalności oraz reprezentowania rodzin w żałobie we wszystkich urzędach i instytucjach. Istnieje też możliwość skorzystania z usługi mobilnego biura.

Usługi pogrzebowe Warszawa Wesoła

Zakład pogrzebowy zajmuje się organizacją wszystkich rodzajów uroczystości pogrzebowych – zarówno świeckich jak i wyznaniowych, tradycyjnych oraz połączonych z kremacją na wszystkich cmentarzach, także w Warszawie-Wesołej. Dzięki znajomości wszystkich ceremoniałów pracownicy firmy gwarantują odpowiedni przebieg ceremonii dopasowany do wymagań i standardów, wykorzystując w tym celu wiedzę i umiejętności nabyte przez lata doświadczeń.

dom pogrzebowy warszawa wesoła

Usługi pogrzebowe JANKOWSCY to także transport zwłok, realizowany na zlecenie mieszkańców Warszawy-Wesołej . Ta kluczowa usługa umożliwia przewiezienie ciała osoby zmarłej z miejsca, w którym nastąpił zgon, o każdej porze dnia i nocy. Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY zapewnia całodobową eksportację zwłok na terenie Warszawy i okolic do własnej chłodni, a także usługi przewozu Zmarłych, świadczone na obszarze całej Polski oraz poza jej granicami. W przypadku międzynarodowego transportu zwłok, pracownicy firmy JANKOWSCY w Warszawie przejmują na siebie wszelkie obowiązki oraz kwestie formalne.

Firma dysponuje karawanami, które zostały specjalnie przystosowane do przewozu zwłok i spełniają wszelkie najwyższe standardy i wymagania prawne i sanitarne. Flota Zakładu Pogrzebowego JANKOWSCY to nowoczesne i niezawodne pojazdy, które stanowią swoistą gwarancję wykonania bezproblemowych i terminowych zleceń.

Troska o oprawę uroczystości żałobnych

Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY dla mieszkańców dzielnicy Warszawa-Wesoła posiada w swoim asortymencie także duży wybór trumien i urn pogrzebowych. Poza tym personel pomaga w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych. Firma zapewnia różnorodne formy florystyczne i jest w stanie dostarczyć je na miejsce ceremonii żałobnej na każdy cmentarz w Warszawie.

Usługi pogrzebowe JANKOWSCY to kompleksowa pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z organizacją ostatniego pożegnania, a więc również z oprawą muzyczną ceremonii, dzięki współpracy z najwyższej klasy instrumentalistami oraz dzięki najwyższej klasy nagłośnieniu.

usługi pogrzebowe warszawa wesoła

Kremacje Warszawa Wesoła

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała osoby zmarłej. Prochy następnie zostają umieszczone w urnie. W ostatnich latach ta forma pochówku znacząco zyskuje na popularności, dzięki rosnącej świadomości społecznej związanej z tematem pogrzebów kremacyjnych. Coraz większa liczba osób, jeszcze za życia, decyduje się na spopielenie swojego ciała po śmierci. Taka forma pochówku dla niektórych jest nie tyle alternatywą, co jedyną opcją, gdy np. ktoś chce być pochowany w bezpośredniej bliskości swoich krewnych. Kremacja zwłok pozwala bowiem na pochowanie urny z prochami w grobie rodzinnym, nawet jeśli od pochówku tradycyjnego, dokonanego w tym grobie, nie minęło przepisowe 20 lat.

Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY oferuje usługi kremacyjne zmarłych, które dzięki współpracy m.in. z  krematorium na warszawskim Cmentarzu Północnym – na Wólce Węglowej – są najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal i co najważniejsze odbywające się przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej. W razie wątpliwości pracownicy pomogą we wszystkich kwestiach związanych z jej przygotowaniem, także na cmentarzach w Warszawie-Wesołej i w jej okolicach.

zakłady pogrzebowe Jankowscy

Cmentarze w Wesołej

Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców całego województwa mazowieckiego, w tym Warszawy. Pochówki osób z Warszawy-Wesołej najczęściej firma JANKOWSCY organizuje na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz parafii Opatrzności Bożej w Wesołej – ul. Piotra Skargi 2, 05-075 Warszawa
 • Cmentarz parafii Maryi Matki Kościoła w Sulejówku – ul. Marsz. Piłsudskiego 41, 05-077 Warszawa
 • Cmentarz Wojskowy – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz na Bródnie – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
 • Cmentarz Czerniakowski – ul. Czerniakowska 2/4, 00-701 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Falenicy –  ul. Narcyzowa 18, 04-930 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Gołąbkach – ul. Bolesława Śmiałego 13, 02-496 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Grabowie – ul. Taneczna 65, 02-829 Warszawa
 • Cmentarz międzyparafialny w Marysinie Wawerskim – ul. Kościuszkowców 85, 04-545 Warszawa
 • Cmentarz parafialny na Okęciu – ul. Hynka 4, 02-149 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Powsinie – ul. Ptysiowa 3, 02-969 Warszawa
 • Cmentarz Wolski – ul. Wolska 180/182, 01-258 Warszawa,
 • Cmentarz na Służewie – ul. Fosa 17, 02-768 Warszawa
 • Cmentarz parafialny we Włochach – ul. Rybnicka 27, 02-405 Warszawa
 • Cmentarz Wilanowski – ul. Biedronki 1a, 02-946 Warszawa

firma pogrzebowa warszawa wesoła

Ekshumacje

Ekshumacja jest skomplikowanym procesem polegającym na wydobyciu ciała lub szczątków z dotychczasowego grobu. Wykonywana jest najczęściej na zlecenie rodziny Zmarłego, ale o jej wykonanie może również wnioskować prokuratura lub sąd. Na jej przeprowadzenie zgodę wydaje miejscowy inspektor sanitarny, zaś sama procedura może zostać wykonana jedynie między 16 października a 15 kwietnia.

Zakłady Pogrzebowe JANKOWSCY posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w kwestiach przygotowania i przeprowadzenia procesu ekshumacji. Decydując się na skorzystanie z usług firmy zyskuje się gwarancję, że wszystko odbędzie się sprawnie oraz z należytym szacunkiem. Więcej informacji na temat ekshumacji można uzyskać kontaktując się z zakładem pogrzebowym pod numerami telefonów 608 630 479 oraz 22 773 19 31.

Zakład pogrzebowy Jankowscy Warszawa Wesoła jest dostępny pod adresem ul. Gościniec 10 pod numerami telefonu 22 773 19 31 i 608 630 479.

Rekomendacje

Galeria

kremacje warszawa wawer zakład pogrzebowy wesoła domy pogrzebowe w wesołej dom pogrzebowy warszawa wesoła usługi pogrzebowe wawer firma pogrzebowa warszawa wesoła

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Gościniec 10, 05-077 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *