Zakład pogrzebowy Warszawa Włochy

cerber zakład pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy Warszawa Włochy CERBER
ul. Hynka 4a
02-149 , Warszawa Włochy
501 714 719
503 029 716
biuro@pogrzeby-cerber.pl
warszawa.pogrzeby-cerber.pl
pogrzeby24.waw.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy CERBER specjalizuje się w kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu uroczystości pogrzebowej. Być blisko drugiego człowieka, zwłaszcza tego, który przeżywa żałobę – to zobowiązanie, jakie przyświeca wszystkim pracownikom firmy CERBER. Każdego dnia starają się oni służyć pomocą, radą, wiedzą i doświadczeniem w kwestiach związanych z przygotowaniem pogrzebu.

Firma pogrzebowa CERBER w Warszawie jest w stanie pomóc każdemu mieszkańcowi Stolicy, świadcząc swoje usługi  we wszystkich dzielnicach – przede wszystkim na Włochach, Woli, Bemowie, Ochocie, Mokotowie i Ursynowie. Świadczenie tej pomocy ułatwia też dogodna lokalizacja. Biuro zakładu pogrzebowego CERBER w Warszawie znajduje się w dzielnicy Włochy, przy ul. Hynka 4a, na terenie parafii pw. Świętego Franciszka z Asyżu.

Usługi pogrzebowe Warszawa Włochy

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego CERBER to specjaliści w swojej dziedzinie. Do każdego zlecenia podchodzą oni indywidualnie, gwarantując każdemu najwyższą jakość pogrzebu, jednocześnie starając się dostosować do oczekiwań i możliwości finansowych rodzin. Personel zakładu pogrzebowego na Warszawskich Włochach jest obdarzony empatią i skupiony na potrzebach rodzin. W razie potrzeby dom pogrzebowy CERBER jest w stanie przejąć całość kwestii formalnych i reprezentować Państwa w każdym urzędzie czy instytucji, jednocześnie oferując kredytowanie pogrzebu z zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS, MSWiA.

usługi pogrzebowe warszawa włochy

Usługi pogrzebowe w Warszawie Włochach, świadczone przez zakład CERBER, służą temu, aby rodzinom w żałobie pomóc przetrwać ten trudny czas, związany z utratą osób najbliższych. Firma pogrzebowa posiada w swojej ofercie przygotowanie każdego rodzaju uroczystości żałobnych. Są wśród nich zarówno te tradycyjne, jak i te połączone z kremacją, o charakterze świeckim oraz wyznaniowym. Dzięki współpracy z Mistrzami Ceremonii – Państwem Anną i Jackiem BorowikamiCERBER jest w stanie zapewnić najwyższej klasy oprawę uroczystości świeckich. Niezależnie od formy i charakteru uroczystości Zakład Pogrzebowy troszczy się o każdy detal – w tym celu oferując ogromny wybór akcesoriów funeralnych.

Dbałość o każdy detal pogrzebu

Zakład Pogrzebowy CERBER z Warszawy posiada również wysokiej klasy flotę pojazdów, która umożliwia świadczenie usług transportu Zmarłych na trasach krajowych i międzynarodowych. Firma posiada też luksusowe karawany ceremonialne, głównie takich marek, jak Mercedes i Jaguar, towarzyszące ceremoniom żałobnym.

Firma CERBER oferuje również najwyższej klasy usługi florystyczne. W swoich szeregach posiada doświadczonych florystów, którzy wykonują piękne i niepowtarzalne wieńce i wiązanki, a także stroiki na urnę, trumnę czy na zdjęcie osoby zmarłej. Floryści pracujący dla Zakładu Pogrzebowego CERBER posiadają ogromną wiedzę na temat kwiatów i chętnie doradzą w każdej kwestii, które są z nimi związane.

zakłady pogrzebowe warszawa włochy

CERBER dba o oprawę muzyczną ceremonii. Jest ona każdorazowo dopasowywana do charakteru uroczystości: najczęściej grana na żywo, na trąbce bądź skrzypcach. Alternatywnie firma może zaoferować odtworzenie utworu ze sprzętu nagłaśniającego. Na ten wariant decydują się osoby, które pragną, aby uczestnicy ceremonii pogrzebowej mogli usłyszeć ulubioną piosenkę Zmarłego.

Usługi pogrzebowe w Warszawie świadczone przez firmę CERBER, to najwyższa jakość, pomoc i wsparcie w każdym zakresie. Pracownicy zadbają o wszystko, tak aby rodzina w żałobie mogła skupić się na przeżywaniu żałoby i na przeżyciu ostatnich chwil z Bliską Osobą, która odeszła na zawsze.

Kremacja Warszawa Włochy

Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej w specjalnym piecu kremacyjnym, po czym prochy zostają umieszczone w specjalnej urnie i złożone do grobu. Forma ta jest ostatnio coraz popularniejsza – tym bardziej, że jest akceptowana przez Kościół Katolicki. Za jej wyborem przemawiają także niejednokrotnie czynniki ekonomiczne i ekologiczne.

CERBER Warszawa Włochy od lat zajmuje się przygotowaniem pochówków z uprzednią kremacją. Pracownicy zakładu pogrzebowego służą wszechstronną pomocą zarówno w kwestiach formalnych, jak i w przeprowadzeniu kompleksowo tej usługi: zadba o wszystkie szczegóły,  pomogą skompletować dokumenty oraz przeprowadzić tak procedury przygotowawcze, jak i samą kremację.

zakład usług pogrzebowych Warszawa Włochy

Cmentarze

Zakład Pogrzebowy CERBER świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców całej Warszawy, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnicy Włochy, gdzie znajduje się warszawska siedziba firmy. Pogrzeby, które firma CERBER organizuje w Warszawie, odbywają się na najczęściej na następujących nekropoliach:

 • Cmentarz w Ursusie (na Solipsach) – ul. Ryżowa, 02-495 Warszawa
 • Cmentarz Komunalny Północny (Wólka Węglowa) – ul. Wóycickiego 14, 01-938 Warszawa
 • Cmentarz Komunalny Wojskowy na Powązkach – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Wolski – ul. Wolska 180/182, 01-258 Warszawa
 • Cmentarz Bródzieński – ul. św. Wincentego 83, 03-530 Warszawa
 • Cmentarz Marysin Wawerski –  ul. Korkowa 152, 04-549 Warszawa
 • Cmentarz Stare Powązki –  ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa

Ekshumacje Warszawa Włochy

Ekshumacja jest procesem, w którym z doczesnego miejsca spoczynku wydobywane są zwłoki lub szczątki osoby zmarłej,  najczęściej w celu przeniesienia ich w inne miejsce spoczynku. W takim przypadku ekshumacja odbywa się na zlecenie najbliższej rodziny. O przeprowadzenie ekshumacji może wnioskować też prokuratura lub sąd. Do jej wykonania niezbędna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego, a sama procedura może się odbyć jedynie w godzinach porannych pomiędzy 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy CERBER to firma, która świadczy usługi z zakresu ekshumacji. Posiada odpowiednią wiedzę, kwalifikacje oraz, co najważniejsze, doświadczenie. Wszystko to umożliwia sprawne przeprowadzenie procesu ekshumacji przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Warszawa Włochy CERBER jest dostępny pod adresem ul. Hynka 4a pod numerami telefonu 501 714 719 i 503 029 716.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby tradycyjny cerber oprawa florystyczna cerber pogrzeby kazdego rodzaju cerber namiot pogrzebowy cerber transport zwłok cerber przewóz zwłok Cerber karawany pogrzebowe Cerber godne usługi pogrzebowe zakład pogrzebowy Cerber warszawa ursus firma pogrzebowa warszawa ursus zakład usług pogrzebowych Warszawa Włochy zakłady pogrzebowe warszawa włochy pogrzeby warszawa włochy zakład pogrzebowy cerber przewóz zwłok karawan jaguar pilato

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Hynka 4a, 02-149 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. W tak trudnym momencie mogliśmy poczuć, że ktoś nas wspiera. Bardzo polecam Zakład Cerber, który indywidualnie podchodzi do klientów

  (5/5)
 2. Niezwykła wrażliwość pani Ewy i pana Tomka.
  Każdy z nas wcześniej czy później musi skorzystać z usług takiej firmy dlatego warto wybrać kogoś kto zrobi to naprawdę godnie i z szacunkiem do osoby zmarłej oraz z prawdziwą delikatnością do rodziny w żałobie. Firma zdecydowanie nastawiona na człowieka i jego potrzeby a nie na własny zysk. Gorąco dziękuję pani Ewie i panu Tomkowi za pomoc i wsparcie w chwili pogrzebu naszego syna i polecam wszystkim ich usługi!

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *