Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

zakład pogrzebowy warszawa wola
Dom Pogrzebowy Koperski Warszawa Powązki, Wola
ul. Powązkowska 2
01-797, Warszawa Wola
22 111 88 88
22 636 00 69
22 755 50 05
warszawa@koperski.eu
koperski.eu
koperski.eu

Dom Pogrzebowy KOPERSKI z Warszawy to rodzinna firma z tradycjami, która może pochwalić się ogromną wiedzą, doświadczeniem i wieloletnią działalnością w branży funeralnej. Historia firmy obejmuje już przeszło 85 lat. Prezesem Przedsiębiorstwa Pogrzebowego KOPERSKI jest Pan Łukasz Koperski, znany i ceniony przedsiębiorca zaangażowany w poprawę jakości świadczenia usług pogrzebowych w kraju.

Warszawskie biuro zakładu pogrzebowego KOPERSKI znajduje się od 2010 roku przy ulicy Powązkowskiej 2 (róg Okopowej)  niedaleko jednej z najstarszych nekropolii warszawskich czyli Cmentarza Powązkowskiego. W biurze firmy rodziny uzgadniają wszelkie kwestie formalne, jak też ustalają szczegóły dotyczące przebiegu ceremonii. dom pogrzebowy KOPERSKI prowadzi przy ulicy Powązkowskiej 14 – własną elegancką kaplicę pogrzebową pw. św. Łukasza wraz z pomieszczeniami chłodniczymi i zapleczem przeznaczonym do ubioru i kosmetyki. Dzięki temu mieszkańcy Warszawy zyskują pewność, że ciało Bliskiej im Osoby będzie przechowywane – także długoterminowo – w godnych warunkach oraz przygotowane do pochówku przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykonują zarówno zabiegi tanatokosmetyki, jak i balsamacji.

Usługi Pogrzebowe Powązki

Usługi pogrzebowe, które znajdują się w ofercie firmy KOPERSKI, są znane nie tylko mieszkańcom warszawskiej Woli, ale także innych miast, w których znajdują się firmowe biura: a więc Żyrardowa, Mszczonowa oraz Grodziska Mazowieckiego. Niezależnie od miejsca i czasu ich świadczenia – zawsze odznaczają się perfekcją w każdym szczególe przy jednoczesnej przystępności cenowej.

zakład pogrzebowy warszawa wola

Pracownicy domu pogrzebowego na Powązkach to doświadczona i wykwalifikowana kadra, która każdego dnia stara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizacja tego celu możliwa jest również dzięki posiadaniu rozbudowanej infrastruktury funeralnej. Składa się ona m.in. z nowoczesnego domu pogrzebowego, kaplicy, chłodni, prosektorium oraz własnego zakładu produkcji trumien.

Zakład pogrzebowy Powązki

Dom pogrzebowy KOPERSKI położony na Powązkach u styku Woli i Żoliborza pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Po otrzymaniu zlecenia na eksportację ciała zmarłego, dojazd na miejsce następuje najszybciej, jak to tylko jest możliwe, a jednocześnie zgodnie z najwyższymi standardami i przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Zakład usług pogrzebowych na Powązkach trzyma się wypracowanego przez lata modelu postępowania w przypadku śmierci. Posiadając flotę pojazdów odpowiednio przystosowaną do przewozu zmarłych jest w stanie zapewnić usługi transportu zmarłych zarówno na terenie Warszawy, całej Polski, a także poza jej granicami. W przypadku śmierci poza terytorium kraju przedsiębiorstwo pogrzebowe KOPERSKI zapewnia transport Zmarłych drogą lądową, powietrzną lub morską zapewniając dodatkowo kompletną obsługę formalnoprawną. Ceremoniom żałobnym na miejscu w kraju towarzyszą zaś ekskluzywne karawany takich marek, jak Jaguar czy Mercedes.

karawan zakłady pogrzebowe Koperski

Usługi Pogrzebowe Powązki – Godność i Tradycja

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI to kompleksowe usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Każdemu działaniu tej firmy przyświeca od lat hasło, podkreślające misję firmy: GODNOŚĆ i TRADYCJA. Ta właśnie tradycja obejmuje również wszechstronną pomoc rodzinom w żałobie. Na życzenie Klienta pracownicy domu pogrzebowego mogą reprezentować bliskich Zmarłego we wszystkich urzędach i instytucjach. Dostępna jest także uproszczona, bezgotówkowa procedura regulowania kosztów pogrzebu z zasiłku pogrzebowego.

Zakłady pogrzebowe KOPERSKI nieustannie poszerzają swoją ofertę, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych targach funeralnych oraz wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania branżowe na poziomie światowym.

Dom Pogrzebowy Powązki

Dom Pogrzebowy na Powązkach – oprócz nowoczesnej infrastruktury zapewnia także inne elementy, niezbędne do przeprowadzenia uroczystej ceremonii pogrzebowej. Uroczystość pogrzebowa może być uświetniona odpowiednią oprawą muzyczną.

Może jej także towarzyszyć fotograf oraz kamerzysta, dokumentujący przebieg ceremonii. Klienci mogą także zamówić w siedzibie firmy na Woli wieńce i wiązanki kwiatów, które zostaną dostarczone nie tylko na cmentarz na Powązkach, ale także na każdą inną nekropolię w Warszawie. Każdy szczegół uroczystości żałobnej jest konsultowany z rodziną Zmarłego tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na jej oczekiwania. Wszystko odbywa się zgodnie z firmową maksymą, która mówi, że życzenie rodziny wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa.

Zakład pogrzebowy KOPERSKI od 1937 roku specjalizuje się także w produkcji trumien. Wszystkie trumny, stworzone w nowoczesnym zakładzie produkcji, odznaczają się najwyższą jakością oraz unikalnym wzornictwem – a wszystko to dzięki wykorzystaniu tradycyjnych rzemieślniczych metod i najnowocześniejszych technologii.

zakłady pogrzebowe Warszawa Powązki

Kremacje Warszawa Wola, Powązki

Kremacja stanowi formę pochówku alternatywną w stosunku do formy klasycznej, w którym ostatnie pożegnanie następuje w obecności trumny z ciałem Zmarłego. Obrządek pogrzebowy ceremonii połączonej z kremacją nie różni się jednak w swoich zasadniczych elementach od tego wykorzystywanego w przypadku pogrzebów tradycyjnych. Tego typu uroczystości mogą odbywać się zarówno w kaplicy pożegnań, w kościele jak i na cmentarzu. Kremacja w ciągu ostatnich lat zyskuje na popularności, co związane jest zarówno z kwestiami ekonomicznymi, kulturowymi, jak i tym, iż została oficjalnie uznana przez Kościół Katolicki jako pełnoprawna forma pochówku.

Pracownicy zakładu pogrzebowego na Powązkach służą pomocą we wszystkich kwestiach formalnych, jakie składają się na przygotowanie tego typu ceremonii żałobnej. Ostatnie pożegnanie osoby zmarłej może odbyć się w domu pogrzebowym na Woli lub w innej lokalizacji. W ofercie firmy znajduje się także szeroki wybór trumien kremacyjnych oraz urn. Istnieje możliwość przeprowadzenia ostatniego pożegnania przed pogrzebem kremacyjnym z udziałem Bliskich lub bez ich udziału.

dom pogrzebowy powązki

Cmentarze

Dom Pogrzebowy KOPERSKI Powązki służy swoją pomocą w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych w całej Warszawie. Obrzęd ostatniego pożegnania może mieć miejsce w kaplicy na Woli, natomiast pogrzeby, które organizuje Zakład Pogrzebowy KOPERSKI z Woli, odbywają się najczęściej na następujących nekropoliach Stolicy:

 • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Wojskowy na Powązkach – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz na Bródnie – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
 • Cmentarz Wolski – ul. Wolska 180/182, 01-258 Warszawa,
 • Cmentarz na Służewie – ul. Fosa 17, 02-768 Warszawa
 • Cmentarz parafialny we Włochach – ul. Rybnicka 27, 02-405 Warszawa
 • Cmentarz Wilanowski – ul. Biedronki 1a, 02-946 Warszawa
 • Cmentarz Czerniakowski – ul. Czerniakowska 2/4, 00-701 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Falenicy –  ul. Narcyzowa 18, 04-930 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Gołąbkach – ul. Bolesława Śmiałego 13, 02-496 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Grabowie – ul. Taneczna 65, 02-829 Warszawa
 • Cmentarz w Marysinie Wawerskim – ul. Kościuszkowców 85, 04-545 Warszawa
 • Cmentarz parafialny na Okęciu – ul. Hynka 4, 02-149 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Powsinie – ul. Ptysiowa 3, 02-969 Warszawa

Ekshumacje Warszawa

Ekshumacja jest trudnym, skomplikowanym i niezwykle delikatnym procesem, mającym na celu wydobycie z dotychczasowego miejsca spoczynku ciała lub szczątków Zmarłego, zazwyczaj w celu pochowania ich w innym grobie. W zdecydowanej większości przypadków ma ona miejsce na prośbę rodziny Zmarłego, ale zdarza się również, że organizowana jest na zlecenie prokuratury lub sądu. Wykonanie ekshumacji możliwe jest tylko w okresie między 16 października a 15 kwietnia we wczesnych godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy KOPERSKI z Warszawy podejmuje się także przeprowadzania ekshumacji nie tylko na Powązkach, ale także na wszystkich cmentarzach w Warszawie i okolicach. Realizacja działań poprzedzona jest dopełnieniem niezbędnych formalności, wymaganych przepisami. Sama zaś ekshumacja dokonuje się z najwyższym szacunkiem względem Zmarłego.

Dom Pogrzebowy Koperski Warszawa Powązki, Wola jest dostępny pod adresem ul. Powązkowska 2 pod numerami telefonu 22 111 88 88, 22 636 00 69 i 22 755 50 05.

Rekomendacje

Galeria

karawan zakłady pogrzebowe Koperski dom pogrzebowy wola zakład pogrzebowy wola usługi pogrzebowe wola kremacje wola pogrzeby urnowe warszawa powązki trumny na zamówienie powązki elegancki pogrzeb na powązkach dom pogrzebowy wola sala pożegnań, kaplica powązki usługi pogrzebowe Koperski

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Powązkowska 2 (róg Okopowej) – Powązki, 01-797 Warszawa Wola

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Firma godna zaufania, pełen profesjonalizm, cierpliwie odpowiadali na wszystkie zadane pytania, pomogli nam przy formalnościach

  (5/5)
 2. Najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie. Na pierwszy rzut oka widać, że to profesjonaliści, którzy dokładają wszelkich starań, aby klient był usatysfakcjonowany. Koperski jest firmą godną zaufania.

 3. Zakład pogrzebowy Koperski jest firmą godną zaufania, która zorganizowała pogrzeb pełen szacunku i według naszych oczekiwań. Niesamowita oprawa muzyczna, cała ceremonia przebiegła bez żadnych zakłóceń, profesjonaliści.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *