Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz

zakład pogrzebowy Tren Warszawa
Zakład Pogrzebowy Żoliborz Tren
ul. Ostrowiecka 10a
01-798 , Warszawa Żoliborz
602 390 231
22 425 43 36
22 638 65 05
biuro@tren.com.pl
tren.com.pl

Zakład Pogrzebowy TREN z Żoliborza to rodzinna firma z tradycjami, która działa na terenie Warszawy i okolic. Posiadając biuro zlokalizowane w bezpośredniej bliskości Cmentarza Powązkowskiego – przy ulicy Ostrowieckiej 10a –  służy pomocą mieszkańcom wielu warszawskich dzielnic – między innymi takich, jak Żoliborz, Wola czy Powązki.

Pracownicy firmy pogrzebowej z Żoliborza pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Z firmą pogrzebową TREN można kontaktować się z poprzez całodobowy numer telefonu 602 390 231. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji rodzin w żałobie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, również w święta.

 

Decydując się na skorzystanie z Zakładu Usług Pogrzebowych TREN każdy z Klientów otrzymuje kompleksową pomoc i wsparcie we wszelkich kwestiach związanych z organizacją i przebiegiem uroczystości ostatniego pożegnania. TREN na Żoliborzu to firma, która przykłada wielką wagę także do odpowiedniej infrastruktury funeralnej, dlatego posiada ona własne pomieszczenia chłodnicze. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie godnych warunków przechowywania ciała zmarłego i jego staranne przygotowanie do pochówku. Elastyczność oferty i ukierunkowanie na potrzeby oraz wymagania Klientów to tylko niektóre z cech, które wyróżniają ten zakład pogrzebowy.

Usługi Pogrzebowe Żoliborz

Zakład Pogrzebowy TREN Żoliborz, zdając sobie sprawę z tego jak dużym obciążeniem psychicznym jest utrata osoby najbliższej, pomaga w każdym – nawet najmniejszym elemencie – organizacji ceremonii pogrzebowej. Pracownicy są w stanie przejąć od rodzin w żałobie całość odpowiedzialności za kwestie formalne, reprezentując rodziny w urzędach oraz dając możliwość skredytowania kosztów uroczystości z zasiłku ZUS, KRUS oraz innych instytucji, udzielających takiego wsparcia.

zakłady pogrzebowe żoliborz

Usługi pogrzebowe, które zapewnia firma TREN, to także szeroki wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów pogrzebowych. W ofercie tego zakładu pogrzebowego znajduje się duży wybór trumien i urn oraz relikwiarzy, z którymi można zapoznać się w biurze firmy.

Zakład TREN troszczy się także o stworzenie nekrologów, klepsydr czy tabliczek na trumnę albo urnę, jak również zapewnia obrazki pamiątkowe. Dodatkowo rodziny osób zmarłych mają możliwość zamówienia pięknych kompozycji florystycznych, które tworzą doświadczeni floryści.

Dom pogrzebowy TREN z Warszawskiego Żoliborza charakteryzuje jedna z najbardziej cenionych cech w obecnych czasach czyli mobilność. Firma pogrzebowa posiada wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców oraz nowoczesne karawany, dzięki czemu świadczy kompleksowo usługi transportu zmarłych na terenie całej Polski, a jeśli zaistnieje konieczność również poza jej granicami. Każde zlecenie na przewóz ciała lub prochów rozpatrywane jest indywidualnie, tak, możliwa była realizacja tej usługi przy najmniejszych możliwym nakładzie finansowym ze strony rodziny zmarłego.

Tren Żoliborz

Kremacje Warszawa Żoliborz

Kremacja w ostatnich latach jest wybierana coraz częściej, także przez mieszkańców Warszawy, na co mają wpływ czynniki ekonomiczne jak ograniczona ilość miejsc na cmentarzach, a także uwarunkowania kulturowe czy logistyczne, jak ma to miejsce w przypadku dalekich transportów. Warto też wspomnieć, że kremacja jest akceptowana przez Kościół Katolicki oraz przez wiele innych Kościołów i związków wyznaniowych.

Zakład Pogrzebowy TREN w swojej ofercie posiada usługę kremacji. Gwarantuje on przygotowanie uroczystości pogrzebowych, które poprzedza lub obejmuje spopielenia ciała, w zależności od ustaleń z rodziną zmarłego. Pracownicy firmy pomogą zarówno we wszelkich kwestiach formalnych, jak i logistycznych związanych z transportem do krematorium, jak i samą kremacją. Wszystkie informacje można uzyskać, dzwoniąc pod całodobowy numer  602 390 231.

usługi pogrzebowe żoliborz

Cmentarze na Żoliborzu

Zakład Pogrzebowy TREN, posiadając biuro w Warszawie, podejmuje się organizacji pogrzebów na wszystkich cmentarzach stolicy. Mieszkańcy Żoliborza chowani są najczęściej na następujących nekropoliach:

  • Cmentarz Wojskowy – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz Bródnowski – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
  • Cmentarz Czerniakowski – ul. Czerniakowska 2/4, 00-701 Warszawa

Ekshumacje Żoliborz

Ekshumacja jest skomplikowaną i delikatną procedurą, możliwą do wykonania tylko i wyłącznie w ściśle określonym prawem czasie. W Polsce czas ten przypada między 16 października a 15 kwietnia, w godzinach porannych. Jej wykonanie wymaga uzyskania specjalnych pozwoleń  i przede wszystkim spełnienia rygorystycznych norm sanitarnych. Ekshumacja polega bowiem na wydobyciu pochowanych wcześniej szczątków ludzkich najczęściej w celu przeniesienia w inne miejsce lub przeprowadzenia dodatkowych oględzin lub badań zleconych przez sąd lub prokuraturę.

Zakład Pogrzebowy TREN Żoliborz, na prośbę rodziny zmarłego lub na wniosek prokuratury lub sądu, może podjąć się przygotowania i przeprowadzenia procedury ekshumacji na wszystkich cmentarzach w Warszawie. Firma posiada odpowiedni sprzęt, a także wiedzę i doświadczenie w realizacji tego typu działań. Ekshumacja odbywa się zawsze z najwyższym szacunkiem względem zmarłego. 

Zakład Pogrzebowy Żoliborz Tren jest dostępny pod adresem ul. Ostrowiecka 10a pod numerami telefonu 602 390 231, 22 425 43 36 i 22 638 65 05.

Rekomendacje

Galeria

karawan pogrzebowy tren pogrzeby Żoliborz i Bemowo firma pogrzebowa żoliborz dom pogrzebowy tren przewóz zwłok tren godne pogrzeby całodobowy zakład pogrzebowy zakład pogrzebowy opinie tani pogrzeb w warszawie zakład pogrzebowy żoliborz zakład pogrzebowy bemowo pogrzeby Bemowo i Żoliborz pogrzeby wojskowe dom pogrzebowy w warszawie pogrzeb urnowy, kremacyjny pogrzeb wojskowy na powązkach

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Ostrowiecka 10a, 01-798 Warszawa – Żoliborz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Firma świetnie zorganizowała pogrzeb mojej cioci. Dużo otrzymałam też wskazówek co do przechodzenia żałoby ale przede wszystkim, jak wesprzeć teraz mojego wujka.

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *