Zakład pogrzebowy Wejherowo

Dom pogrzebowy M. Uzdrowski Wejherowo
Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski Wejherowo
Nanicka 2 lok. 1
84-200 , Wejherowo
58 677 56 17
691 213 103
607 29 15 64
kontakt@uzdrowski.pl
www.uzdrowski.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy M. UZDROWSKI to firma z rodzinnymi tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Stworzona została, żeby świadczyć usługi pogrzebowe nawiązujące do bogatej tradycji Pomorza i Kaszub, a jednocześnie różnorodne i nowoczesne. Firma z Wejherowa powstała w 1993 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi organizacji pogrzebów dla mieszkańców Wejherowa i okolicznych miejscowości.

Rolą tego zakładu pogrzebowego jest zapewnienie pełnej pomocy w organizacji uroczystości pogrzebowych tak, by każda z rodzin w żałobie zyskała spokój i czas na przeżywanie żałoby.

Zakład Pogrzebowy M. UZDROWSKI posiada w Wejherowie biuro zakładu pogrzebowego zlokalizowane przy ulicy Nanickiej 2 lok. 1, natomiast nowoczesny dom pogrzebowy z biurem, salą pożegnań i kaplicą znajdują się przy ulicy Leśnej 18.

Usługi pogrzebowe Wejherowo

W siedzibie firmy każdego z klientów otoczy opieką wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże, odpowie na wszystkie pytania oraz przejmie odpowiedzialność za wszystkie kwestie formalne. Odpowiedzialność ta obejmuje reprezentację rodziny zmarłego w urzędach i innych niezbędnych instytucjach oraz pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Doświadczenie, którym dysponują pracownicy Zakładu Pogrzebowego M. UZDROWSKI, daje gwarancję, że formalności zostaną dopełnione sprawnie, a ewentualne problemy szybko rozwiązane.

Firma pogrzebowa z Wejherowa zajmuje się kompleksowym przygotowaniem uroczystości żałobnych, zarówno tych kremacyjnych, tradycyjnych, świeckich jak i wyznaniowych. Każdorazowo zakład działa z pełnym zaangażowaniem, czyniąc wszystko, co możliwe, aby zapewnić dyskretną i pełną szacunku ceremonię pogrzebową.

Przygotowywane uroczystości pogrzebowe nawiązują do tradycji funeralnych Kaszub, wykorzystując jednocześnie zdobycze nowoczesnej techniki takie jak multimedialne e-nekrologi czy transmisje z pogrzebów prowadzone on-line.

dom pogrzebowy Wejherowo

Dom pogrzebowy w Wejherowie

W Domu Pogrzebowym M. UZDROWSKI istnieje możliwość dokonania wyboru wszelakich akcesoriów funeralnych, które są niezbędne, żeby pochówek był zgodny z oczekiwaniami. W ofercie firmy jest wszystko, co potrzebne do przygotowania i realizacji ceremonii pogrzebowej: trumny, urny, modlitewniki, różańce, krzyże, ramki do zdjęć i wiele innych produktów, dostosowanych do rozmaitych gustów oraz możliwości finansowych Rodzin Osób Zmarłych. Cały asortyment dobrany został z wielką starannością – tak, aby wyrazić Zmarłym wdzięczność, szacunek i miłość, na jakie zasługują.

Wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów i biorąc pod uwagę, że rodziny często szukają kameralnego miejsca na ostatnie pożegnanie ze Zmarłym – firma M.UZDROWSKI przygotowała własną kaplicę pogrzebową, usytuowaną przy ul. Leśnej 18 – niedaleko Cmentarza Śmiechowskiego. Jest to miejsce nowoczesne i komfortowe, w którym panuje spokój i cisza. Korzystając z tego wyjątkowego miejsca,  każda z rodzin może spędzić przy osobie zmarłej tyle czasu, ile potrzeba.

Dodatkowo zakład usług pogrzebowych z Wejherowa jest w stanie pomóc w odpowiednim przygotowaniu wystroju wnętrza, ale także dzięki posiadaniu własnej kwiaciarni specjalizującej się w we florystyce żałobnej, jest w stanie zapewnić najwyższą jakość kompozycji kwiatowych. Wykwalifikowani i doświadczeni floryści zawsze chętnie pomogą w wyborze formy kwiatowej, najbardziej odpowiadającej życzeniom klientów.

usługi pogrzebowe wejherowo

Sprowadzenie zwłok z zagranicy

Poza wyżej wymienionymi usługami – Zakład Pogrzebowy M. UZDROWSKI świadczy także usługi transportu zmarłych, nie tylko w Wejherowie, ale również na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

Realizując sprawnie usługi przewozu zmarłych, firma troszczy się też o dokumenty, które są wymagane przepisami polskimi oraz międzynarodowymi. Przewóz zmarłych świadczony jest funkcjonalnymi i eleganckimi samochodami pogrzebowymi, które są prowadzone przez wysoko wykwalifikowany personel, przygotowany do sprostania każdemu zadaniu, nawet najbardziej niestandardowemu.

tanie pogrzeby w Wejherowie

Kremacje Wejherowo

Kremacja polega na spopieleniu ciała zmarłego w krematorium i umieszczeniu jego prochów w urnie, która następnie jest składana w grobie lub kolumbariach. To forma pochówku, która znacząco zyskuje na popularności, a za jej stosowaniem przemawiają zarówno kwestie ekonomiczne, ekologiczne, jak i nieustannie malejąca liczba miejsc grzebalnych dedykowanych pochówkom tradycyjnym. Kremacja jest także akceptowana przez Kościół katolicki.

Zakład Pogrzebowy M. UZDROWSKI zajmuje się przygotowaniem pogrzebów, połączonych z kremacją, jak i pomaga w zorganizowaniu samej kremacji. Pracownicy firmy, posiadający wiedzę i doświadczenie, pozostają do dyspozycji rodzin w żałobie we wszystkich kwestiach związanych z tą formą pochówku.

kwiaciarnia pogrzebowa w wejherowie

Cmentarze w Wejherowie

Zakład Pogrzebowy M.UZDROWSKI świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie pomorskim. Pogrzeby mieszkańców Wejherowa i okolic odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny Śmiechowski – ul. Księdza Edmunda Roszczynialskiego, 84-200 Wejherowo
  • Stary Cmentarz – ul. 3 Maja 26, 84-200 Wejherowo (tylko pochówki w grobach rodzinnych)

dom pogrzebowy w wejherowie

Ekshumacje Wejherowo

Ekshumacja to proces, który polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, celem złożenia go w innym. Wykonywana najczęściej na zlecenie rodziny, ale może również zostać zlecona przez sąd lub prokuraturę. Jej wykonanie możliwe jest w terminie między 16 października a 15 kwietnia po uzyskaniu zgody miejscowej inspektora sanitarnego.

Zakład Pogrzebowy M.UZDROWSKI posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu przeprowadzania ekshumacji. Pracownicy dysponują sprzętem umożliwiającym bezpieczne i sprawne przeprowadzenie ekshumacji przy jednoczesnym najwyższym poszanowaniu godności osób zmarłych. Decydując się na skorzystanie z usług firmy z Wejherowa klienci otrzymują kompleksową pomoc i wsparcie we wszystkich aspektach.

Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski Wejherowo jest dostępny pod adresem Nanicka 2 lok. 1 pod numerami telefonu 58 677 56 17, 691 213 103 i 607 29 15 64.

Rekomendacje

Galeria

organizacja pogrzebów wejherowo zakłady pogrzebowe wejherowo dom pogrzebowy wejherowo zakład pogrzebowy w wejherowie usługi pogrzebowe w wejherowie kremacje wejherowo pogrzeby z trumna wejherowo pogrzeb urnowy wejherowo dom pogrzebowy w wejherowie tanie pogrzeby godne pogrzeby pogrzeby w wejherowie kwiaciarnia pogrzebowa w wejherowie całodobowy zakład pogrzebowy firma pogrzebowa z Wejherowa

Kontakt z zakładem

Całodobowe zakłady pogrzebowe M. Uzdrowski

Adres:

ul. Nanicka 2 lok. 1, 84-200 Wejherowo (biuro)

&

ul. Leśna 18, 84-200 Wejherowo (dom pogrzebowy i kaplica)

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *