Zakład pogrzebowy Włoszczowa

Zakład Pogrzebowy Okręgliccy Włoszczowa
ul. Kilińskiego 23
29-100, Włoszczowa
604 443 239
530 530 702
biuro@okregliccy.pl
okregliccy.pl
Facebook

Dom Pogrzebowy OKRĘGLICCY Włoszczowa jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług pogrzebowych. Historia tego zakładu pogrzebowego sięga połowy lat 70. XX wieku – a dokładniej roku 1975, kiedy to Marian i Zofia Okręgliccy podjęli decyzję o założeniu firmy, która miała specjalizować się w kompleksowej pomocy osobom dotkniętym żałobą po stracie Bliskiej Osoby. Obecnie tradycje rodzinne podtrzymuje kolejne już pokolenie – Monika Okręglicka-Nowakowska oraz Artur Okręglicki.

Siedziba Domu Pogrzebowego OKRĘGLICCY zlokalizowana jest w województwie świętokrzyskim. Jej adres to Włoszczowa – ul. Kilińskiego 23. Istnieje jednak możliwość, aby z usług tej firmy korzystały osoby także z innych części regionu, a nawet Polski.

Niespełna pięć dekad działalności Domu Pogrzebowego OKRĘGLICCY są najlepszym świadectwem jakości jego usług, które były i są niezwykle różnorodne. Dzięki temu każda rodzina w żałobie ma gwarancję, że w firmie OKRĘGLICCY znajdzie wsparcie na miarę swoich oczekiwań i potrzeb.

Usługi Pogrzebowe Włoszczowa

Wieloletnie doświadczenie w realizacji pogrzebów oraz znakomita orientacja w realiach branży pogrzebowej sprawia, że Dom Pogrzebowy OKRĘGLICCY do organizacji każdej ceremonii pogrzebowej podchodzi kompleksowo.

W każdej chwili dyżurny pracownik pod numerami telefonów 604 443 239 oraz 530 530 702 gotowy jest do przyjęcia zleceń na eksportację ciała zmarłego do własnej chłodni zakładu. Firma pogrzebowa z Włoszczowej podejmuje się też z upoważnienia swoich klientów odpowiedzialności za załatwienie wszystkich kwestii formalnych. Istnieje możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA, WBE i innych instytucji. 

zakład pogrzebowy we włoszczowie

Również po pogrzebie Zakład Pogrzebowy OKRĘGLICCY służy pomocą  rodzinom w żałobie. Mogą one uzyskać wsparcie w uzyskaniu świadczeń pieniężnych (rent czy zasiłków) oraz porady prawne m.in. dotyczące odszkodowań za wypadki oraz inne nieszczęśliwe zdarzenia losowe.

Zakład pogrzebowy z Włoszczowy dużą wagę przykłada także do świadczenia usług transportu zmarłych. Uważność na znaki czasu, otwartość na oczekiwania klientów i gotowość do przystosowania się do wymogów branży funeralnej – to atuty Domu Pogrzebowego OKRĘGLICCY, które sprawiły, że jest on ceniony i darzony zaufaniem przez mieszkańców Włoszczowy i okolic.

usługi pogrzebowe we włoszczowie

Zakład pogrzebowy podejmuje się organizacji pogrzebów wszystkich rodzajów, w każdym ceremoniale: tradycyjnych, kremacyjnych, wyznaniowych i świeckich. Dzięki posiadaniu nowoczesnego, przestronnego domu pogrzebowego przy ul. Młynarskiej 74 we Włoszczowie – przed uroczystościami istnieje możliwość zorganizowania czuwania przy zmarłym. W tym Domu Pogrzebowym znajduje się także biuro, jak również chłodnia wraz z zapleczem.

Usługi pogrzebowe obejmują również troskę o inne aspekty uroczystości żałobnych – w tym o oprawę muzyczną oraz florystyczną. Jeśli klient sobie tego życzy – firma może dostarczyć kwiaty bezpośrednio na cmentarze we Włoszczowie i okolicach.

pogrzeby we włoszczowie

Dom Pogrzebowy OKRĘGLICCY posiada nowoczesny tabor samochodowy, w tym eleganckie karawany Mercedes-Benz. Dysponując specjalistycznymi pojazdami oraz doświadczonymi kierowcami. Firma OKRĘGLICCY realizuje usługi krajowego i międzynarodowego transportu zmarłych.

Kremacje Włoszczowa

Pochówek kremacyjny zdobywa coraz więcej zwolenników w całej Polsce, a więc także w województwie świętokrzyskim. Osoby, które podejmują decyzję o wyborze pogrzebu z uprzednią kremacją, kierują się różnymi względami – między innymi ekonomicznymi, ekologicznymi czy światopoglądowymi.

Dom Pogrzebowy OKRĘGLICCY opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu, służy swoim klientom wsparciem w organizacji pogrzebów kremacyjnych. Wsparcie to obejmuje zarówno kwestie formalne, jak i logistyczne. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 607 715 937.

dom pogrzebowy we włoszczowie

Cmentarze we Włoszczowie

Zakład Pogrzebowy OKRĘGLICCY podejmuje się kompleksowej realizacji uroczystości pogrzebowych w całym województwie świętokrzyskim. Pogrzeby mieszkańców Włoszczowy mają miejsce przede wszystkim na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz – ul. Partyzantów 76, 29-100 Włoszczowa
  • Cmentarz Komunalny – ul. Młynarska 70, 29-100 Włoszczowa

firma pogrzebowa we włoszczowie

Ekshumacje we Włoszczowie

Procedura ekshumacji oznacza wydobycie z grobu ciała lub szczątków osoby zmarłej w celu przeniesienia ich na inne miejsce spoczynku bądź w razie konieczności wykonania ekspertyz medyczno-sądowych. Przeprowadza się ją na uzasadnioną prośbę rodziny zmarłego bądź na podstawie nakazu sądu lub prokuratury, zazwyczaj między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Dom Pogrzebowy OKRĘGLICCY we Włoszczowie świadczy kompleksowe usługi ekshumacyjne, na zlecenie rodziny zmarłego bądź uprawnionych instytucji. Firma daje gwarancję, że wszystkie procedury związane z tą operacją zostaną dopełnione, a sama ekshumacja wykonana z poszanowaniem godności zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Okręgliccy Włoszczowa jest dostępny pod adresem ul. Kilińskiego 23 pod numerami telefonu 604 443 239 i 530 530 702.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe we włoszczowie pogrzeby we włoszczowie zakład pogrzebowy we włoszczowie firma pogrzebowa we włoszczowie dom pogrzebowy we włoszczowie

Kontakt z zakładem

Adresy:

Kilińskiego 23, 29-100 Włoszczowa

oraz

Młynarska 74, 29-100 Włoszczowa

 

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *