Zakład pogrzebowy Wodzisław Śląski

zakład pogrzebowy Pyszny Wodzisław Śląski
Zakład Pogrzebowy Pyszny Wodzisław Śląski
ul. Radlińska 19
44-300, Wodzisław Śląski
609 309 457
609 309 432
biuro@pogrzeby-pyszny.pl
pogrzeby-pyszny.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy PYSZNY jest cenioną firmą rodzinną, działającą przede wszystkim na rzecz mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i całego Śląska. Swoją pracę opiera ona na wieloletniej tradycji oraz na zaangażowaniu pracowników tego zakładu pogrzebowego.

Siedziba firmy PYSZNY w Wodzisławiu Śląskim znajduje się przy ul. Radlińskiej 19. Ten zakład pogrzebowy posiada także biura w Marklowicach i Radlinie.

Usługi Pogrzebowe Wodzisław Śląski

Usługi, które świadczy Zakład Pogrzebowy PYSZNY w Wodzisławiu Śląskim, odznaczają się wysoką jakością, jednocześnie stanowiąc odpowiedź na oczekiwania licznych Klientów. Przebieg uroczystości jest ustalany w najdrobniejszych szczegółach podczas rozmowy z przedstawicielem firmy PYSZNY. Jest on nie tylko doradcą w wielu kwestiach funeralnych, ale również widocznym znakiem wsparcia, jakim stara się służyć ten zakład pogrzebowy.

Ważnym elementem każdej ceremonii pogrzebowej jest jej oprawa. Dlatego Zakład Pogrzebowy z Wodzisławia Śląskiego troszczy się także o zapewnienie pięknej muzyki na pogrzebie, przygotowywanej we współpracy z profesjonalnymi muzykami.

usługi pogrzebowe Wodzisław śląski

Pogrzeby wyznaniowe oraz świeckie

Dom Pogrzebowy PYSZNY z Wodzisławia Śląskiego ma doświadczenie w organizacji ceremonii żałobnych wszystkich wyznań, ale także podejmuje się przygotowywania oraz przeprowadzania pogrzebów świeckich. Każda z tych uroczystości posiada swoją specyfikę oraz wymagania, które muszą być spełnione. Firma, opierając się na wiedzy oraz wieloletniej praktyce organizacji różnorodnych ceremonii żałobnych, jest w stanie przygotować każdą uroczystość tak, aby rodzina Zmarłego była spokojna o ich przebieg.

W przypadku pogrzebów świeckich Zakład Pogrzebowy PYSZNY z Wodzisławia Śląskiego współpracuje z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowych, który odpowiada za każdy szczegół uroczystości, a także tworzy i wygłasza mowę pogrzebową. Jest ona nie tylko werbalnym podsumowaniem życia Zmarłego, ale także szczególnym wyrazem szacunku względem Niego.

firma pogrzebowa Wodzisław Śląski

Transport zwłok Wodzisław Śląski

Zakład Pogrzebowy PYSZNY z Wodzisławia Śląskiego oferuje także kompleksowe usługi przewozu Zmarłych. Dzięki posiadaniu rozbudowanego taboru nowoczesnych karawanów usługi transportu ciał i prochów odbywają się zarówno na terenie Polski, jak i mogą obejmować inne kraje, głównie europejskie. Firma zapewnia dopełnienie wszystkich formalności – również związanych z przekraczaniem granicy, a także z tłumaczeniami.

Dumą zakładu usług pogrzebowych jest karawan Cadillac. Ten luksusowy pojazd towarzyszy ceremoniom żałobnym, odprowadzając zmarłych w ostatnią drogę.

pogrzeby w wodzisławiu śląskim

Kremacje Wodzisław Śląski

Kremacja należy do tych form pochówku, które są coraz częściej wybierane przez Klientów także w Polsce. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób pytających o zorganizowanie pogrzebu kremacyjnego także mieszkańcom Wodzisławia Śląskiego oferuje taką możliwość.

Kompleksowe przygotowanie kremacji wraz z dużym asortymentem akcesoriów pogrzebowych właściwych dla tej formy pochówku oraz drobiazgowe wyjaśnienie wszystkich wątpliwości sprawiają, że wielu Klientów powierza przygotowanie pogrzebu z uprzednią kremacją właśnie Zakładowi Pogrzebowemu PYSZNY wiedząc, że wywiąże się on z tego zadania perfekcyjnie.

Cmentarze w Wodzisławiu Śląskim

Zakład Pogrzebowy PYSZNY jest darzony wielkim zaufaniem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego oraz okolic. Dlatego też firma ta ma doświadczenie organizacji pogrzebów na wszystkich cmentarzach tej części Śląska. Najważniejsze z nekropolii Wodzisławia Śląskiego to:

  • Cmentarz komunalny – ul. Bogumińska, 44-300 Wodzisław Śląski
  • Cmentarz parafialny – ul. Jodłowa 19, 44-286 Wodzisław Śląski
  • Cmentarz parafialny – ul. Pszowska 15, 44-300 Wodzisław Śląski
  • Cmentarz parafialny – ul. Wałowa 41, 44-286 Wodzisław Śląski

zakład usług pogrzebowych Wodzisław śląski

Ekshumacje w Wodzisławiu Śląskim

W pewnych okolicznościach konieczne staje się rozważenie wykonania ekshumacji. Do okoliczności tych należy m.in. wniosek wydany przez Sąd lub Prokuraturę, zlecające przeprowadzenie badań procesowych oraz innych czynności, mających na celu np. wyjaśnienie okoliczności zgonu.

Najczęściej jednak ekshumacja zostaje przeprowadzona na podstawie wniosku Rodziny Zmarłego, która chce przeniesienia szczątków Zmarłego do innego grobu lub na inny cmentarz, aby ułatwić choćby troskę o jego grób.

Niezależnie od przesłanek, na podstawie których odbywa się ekshumacja, musi ją przeprowadzić zakład pogrzebowy, który ma doświadczenie w tego typu procedurach. Takim zakładem jest firma PYSZNY z Wodzisławia Śląskiego. Należy też pamiętać, że ekshumacje mogą być przeprowadzane jedynie przez część roku – tzn. pomiędzy 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy Pyszny Wodzisław Śląski jest dostępny pod adresem ul. Radlińska 19 pod numerami telefonu 609 309 457 i 609 309 432.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa wodzisław śląski usługi pogrzebowe w wodzisławiu śląskim przewóz zwłok wodzisław slaski zakład pogrzebowy w wodzisławiu śląski kremacje i pogrzeby urnowe transport zwłok kwiaty na pogrzeb kwiaty pogrzeby z trumną organizacja pogrzebów w Wodzisławiu śląskim godne pogrzebowy Wodzisław śl. pogrzeby w wodzisławiu śląskim

Kontakt z zakładem

Adres: Radlińska 19,  44-300 Wodzisław Śląski

 

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca za Waszą pracę, poświęcenie i oddanie. Jesteście nie tylko fachowcami w swojej dziedzinie, ale także wspaniałymi ludźmi, którzy potrafią nieść wsparcie i ulgę w najtrudniejszych momentach.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *