Zakład pogrzebowy Wołomin

zakład pogrzebowy Nekropolis
Dom Pogrzebowy Nekropolis Wołomin
ul. Gdyńska 1A
05-200 , Wołomin
606 653 850
biuro@nekropolis.com.pl
wolomin.nekropolis.com.pl
Facebook
Instagram

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS z Wołomina został otwarty w roku 2013 i jest kolejną filią znanego oraz cenionego zakładu pogrzebowego, działającego w województwie mazowieckim nieprzerwanie od przeszło 30 lat. Firma, zbudowana na zaufaniu i połączeniu tradycji z nowoczesnością przez Rodzinę Chmielewskich, od lat stara się pomóc wszystkim, którzy stanęli przed niezwykle trudnym wyzwaniem, jakim jest przygotowanie uroczystości ostatniego pożegnania swoich najbliższych.

Biuro NEKROPOLIS w Wołominie zlokalizowane jest przy ulicy Gdyńskiej 1 (jest to dawna ulica Kościelna 48A). Tam otrzymają Państwo niezbędną pomoc i wsparcie w każdym aspekcie związanym z organizacją pogrzebu. W siedzibie firmy spotkają się Państwo z życzliwością, empatią i uzyskają odpowiedź na wszelkie pytania.

Usługi Pogrzebowe Wołomin

Firma zatrudnia specjalistów w swojej dziedzinie, którzy będą dla Państwa oparciem. W razie, gdyby nie mogli Państwo osobiście zjawić się w siedzibie firmy w Wołominie, uruchomiono tzw. mobilne biuro. Oznacza to, że pracownicy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym dojadą we wskazane miejsce, by tam dopełnić wszelkich kwestii formalnych tak, aby dodatkowo nie obciążać swoich klientów w tym trudnym dla nich czasie. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom klientów NEKROPOLIS Wołomin zajmie się wszystkimi kwestiami formalnymi. Jest w stanie reprezentować Państwa w każdej instytucji czy urzędzie oraz pomóc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

zakład pogrzebowy wołomin

Transport Zmarłych oraz oprawa pogrzebu

Usługi Zakładu Pogrzebowego NEKROPOLIS w Wołominie to kompleksowa pomoc w przygotowaniu godnej uroczystości. Dla firmy każdy najdrobniejszy element składający się na pogrzeb jest ważny – tak jak chociażby najwyższej klasy karawany typu limuzyna marki Mercedes, znajdujące się na wyposażeniu NEKROPOLIS Wołomin. Firma stara się dbać o zapewnienie najróżniejszych akcesoriów pogrzebowych, które będą stanowiły odzwierciedlenie potrzeb i wymagań rodziny. Wsłuchując się w potrzeby Klientów, gwarantują wszystko, co niezbędne, do tego, aby ceremonia żałobna przebiegła zgodnie z oczekiwaniami rodziny.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS zapewnia całodobowy transport zwłok do własnej chłodni. Posiadanie własnych pomieszczeń chłodniczych wpływa na całościowe koszty pogrzebu, znacznie je obniżając. Dodatkowo Dom Pogrzebowy z Wołomina świadczy usługi transportu na obszarze całego kraju oraz poza jego granicami, dbając jednocześnie o wszystkie kwestie formalne, które są niezbędne w tego typu zleceniach. W Wołominie NEKROPOLIS posiada również własną kaplicę przedpogrzebową, zapewniającą spokój i gwarantującą możliwość spędzenia ze zmarłym ostatnich chwil w odpowiedniej oprawie.

NEKROPOLIS Wołomin organizuje każdą uroczystość pogrzebową, zarówno wyznaniową jak i świecką, kremacyjną oraz tradycyjną. Dodatkowo zapewni właściwą oprawę muzyczną i pomoże w doborze kompozycji florystycznych. NEKROPOLIS to kompleksowe usługi i gwarancja jakości świadczonych usług.

usługi pogrzebowe wołomin

Kremacja Wołomin

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała osoby zmarłej. Po przeprowadzonej kremacji prochy zmarłego umieszczane są w specjalnie przygotowanej urnie a następnie podczas pogrzebu umieszczone w grobie lub kolumbarium. Jest to forma pochówku, która w ostatnich latach zyskuje na popularności, umożliwiając pochowanie urny z prochami w pojedynczym grobie przed upływem 20 lat od pierwszego pochówku.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS z Wołomina służy swoim Klientom pomocą w organizacji kremacji. Pomoc ta obejmuje wszystkie kwestie formalne, jak i logistyczne.

Cmentarze w Wołominie

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS jest przez całą dobę do dyspozycji mieszkańców Mazowsza. Firma podejmuje się przygotowania uroczystości żałobnych na wszystkich cmentarzach województwa. W Wołominie ceremonie pogrzebowe odbywają się najczęściej na takich nekropoliach, jak:

  • Cmentarz Parafialny – ul. Niepodległości, 05-200 Wołomin
  • Cmentarz Rzymskokatolicki Św. Faustyny –  05-200 Wołomin
  • Cmentarz w Kobyłce – ul. Księdza Franciszka Marmo, 05-230 Kobyłka

Ekshumacje w Wołominie

Ekshumacja jest procesem, polegający na wydobyciu ciała lub szczątków z grobu. W Polsce uregulowania prawne zezwalają na jej wykonanie jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia we wczesnych godzinach rannych. Zazwyczaj odbywa się na prośbę rodziny, która chce przenieść ciało w inne miejsce spoczynku, jednak jej przeprowadzenie możliwe jest również na wniosek prokuratury lub sądu w celu dodatkowych badań dochodzeniowych.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS w Wołominie dysponuje doświadczeniem i wiedzą z zakresu przeprowadzania ekshumacji. Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy Klienci otrzymują gwarancję, ze cała procedura odbędzie się zgodnie z wymaganiami sanitarnymi i przy najwyższym poszanowaniu godności Zmarłego.

Dom Pogrzebowy Nekropolis Wołomin jest dostępny pod adresem ul. Gdyńska 1A pod numerem telefonu 606 653 850 .

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy kobyłka zakład pogrzebowy wołomin usługi pogrzebowe wołomin usługi pogrzebowe kobyłka

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Gdyńska 1A, 05-200 Wołomin

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *