Zakład pogrzebowy Wręczyca Wielka

zakład pogrzebowy Cieśla Truskolasy
Zakład pogrzebowy Cieśla Truskolasy
Truskolasy, ul. Kopernika 41
42-134, Wręczyca Wielka
606 385 553
665 366 006
zpciesla@onet.com.pl
ciesla.uslugipogrzebowe.com.pl
funer.com.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy CIEŚLA to firma, której zadaniem jest świadczenie kompleksowych usług w branży funeralnej. Firma ta zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem ceremonii żałobnej, dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu.

Firma pogrzebowa KAROL CIEŚLA prowadzi dom pogrzebowy z kaplicą, zlokalizowany w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim, w miejscowości Jezioro 92 (jest to gmina Wręczyca Wielka). Przedsiębiorstwo ma też trzyzakłady pogrzebowe: w Truskolasach przy ul. Kopernika 41, w Konopiskach przy ul. Częstochowskiej 16 oraz w Blachowni przy ul. Ks. M. Kubowicza 12. 

Swoją ofertę Zakład Pogrzebowy CIEŚLA kieruje do mieszkańców miejscowości głównie takich miejscowości, jak: Aleksandria, Herby, Lisów, Bór Zapilski, Wręczyca, Węglowice, Wręczyca Wielka, Truskolasy, Kuleje, Panki, Przystajn, Bodzanowice, Krzepice, Kłobuck, Szarlejka, Opatów, Częstochowa, Błaszczyki, Blachownia, Konopiska, Koszęcin, Herby, Lisów, Kochanowice, Kochcice, Ciasna, Glinica, Zborowskie, Ługi-Radły oraz Lubliniec.

Usługi Pogrzebowe Wręczyca Wielka, Truskolasy

W biurze firmy CIEŚLA czekają na rodziny w żałobie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, jak i pomogą w przygotowaniu wszelkich dokumentów i dopełnieniu kwestii formalnych składających się na przygotowanie pogrzebu. Pozostają oni do dyspozycji Klientów w każdym momencie, a dzięki empatii i zaangażowaniu zrobią wszystko, by ten trudny czas był dla osób pogrążonych w bólu jak najmniejszym obciążeniem.

zakłady pogrzebowe truskolasy

Zakład Pogrzebowy CIEŚLA w swojej ofercie posiada także szeroki wybór utensyliów pogrzebowych jak trumny czy urny. Pracownicy służą fachową radą, wsłuchując się w potrzeby i wymagania osób odwiedzających biuro. Warto również wspomnieć, iż firma dysponuje własnym pomieszczeniem chłodniczym. Stanowi to gwarancję, że ciała zmarłych mają godne warunki, w których mogą oczekiwać na dzień pochówku. Dzięki własnemu nowoczesnemu pomieszczeniu chłodniczemu poziom świadczonych usług nie tylko wzrasta, ale i sprawia, że firma jest niezależna od innych podmiotów, co pozwala na znaczne oszczędności kosztów pogrzebu.

Także tabor pojazdów został odpowiednio przygotowany do przewozu zwłok, posiada bowiem wszelkie certyfikaty i pozwolenia, dzięki czemu usługi świadczone są w sposób bezpieczny i szybki.

Kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowych

Firma CIEŚLA zajmuje się przygotowaniem ceremonii pogrzebowych, zarówno świeckich, jak i wyznaniowych. Do każdego zlecenia ten zakład pogrzebowy podchodzi w sposób indywidualny i stara się sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Zakład pogrzebowy z Wręczycy Wielkiej w swojej ofercie posiada także usługi kamieniarskie, specjalizując się przede wszystkim w sprzedaży nagrobków. Wykonuje on także zlecenia związane z liternictwem nagrobnym, jak i również układaniem kostki brukowej i granitowej. Firma sprzedaje także wazony, krzyże i ławeczki cmentarne.

nagrobki Wręczyca wielka

Kremacja Truskolasy, Wręczyca Wielka

Kremacja jest formą pochówku, w której prochy Osoby Zmarłej zostają umieszczone w urnie, która następnie jest chowana w grobie tradycyjnym, murowanym, w grobowcu lub w niszy kolumbarium. Zyskuje ona w ciągu ostatnich lat znacząco na popularności ze względu na aspekty ekonomiczne, ekologiczne, a zarazem na zmniejszającą się liczbę miejsc grzebalnych. Kremacja bowiem umożliwia złożenie prochów do pojedynczego grobu jeszcze przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

Zakład Pogrzebowy CIEŚLA służy wszechstronną pomocą w organizacji uroczystości połączonej z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania z nią związane i pozostają do dyspozycji Klientów na każdym etapie przygotowania ceremonii.

Cmentarze we Wręczycy Wielkiej, Truskolasach, Blachowni

Zakład Pogrzebowy CIEŚLA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w całym województwie śląskim. Pogrzeby mieszkańców gminy Wręczyca Wielka oraz okolic odbywają się na cmentarzach takich, jak:

  • Cmentarz – ul. Szkolna 19, 42-133 Czarna Wieś
  • Cmentarz – 42-130 Wręczyca Wielka
  • Cmentarz komunalny Herby – ul. Ogrodowa, 42-284 Herby
  • Cmentarz parafialny w Kulejach – ul. Szkolna / św. Józefa, 42-134 Kuleje
  • Cmentarz Błaszczyki – ul. Kościuszki 99, 42-290 Blachownia
  • Cmentarz – 42-134 Truskolasy

pogrzeby Wręczyca wielka, Truskolasy

Ekshumacje

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny zmarłego w celu przeniesienia szczątków do innego grobu. Do jej przeprowadzenia niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego, zaś sam proces może odbyć się tylko i wyłącznie w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy CIEŚLA, posiadając doświadczenie i wiedzę z zakresu wykonywania ekshumacji, podejmuje się przeprowadzenia tej procedury na terenie całej gminy Wręczyca Wielka oraz na innych okolicznych cmentarzach.

Zakład pogrzebowy Cieśla Truskolasy jest dostępny pod adresem Truskolasy, ul. Kopernika 41 pod numerami telefonu 606 385 553 i 665 366 006.

Rekomendacje

Galeria

zakłady pogrzebowe wręczyca wielka pogrzeby wręczyca wielka usługi pogrzebowe wręczyca wielka

Kontakt z zakładem

Jezioro 92, 42-133 Węglowice

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Zakład pogrzebowy był bardzo empatyczny i uważny na nasze potrzeby. Byli bardzo pomocni w załatwieniu wszelkich formalności i organizacji pogrzebu naszego ukochanego.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *