Zakład pogrzebowy Wrocław

zakład pogrzebowy Witwicka
Zakład pogrzebowy Wrocław Witwicka
ul. Borowska 254
50-558, Wrocław
71 889 00 60
71 336 12 65
www.zakladpogrzebowy24.pl
witwicka.com.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy WITWICKA z Wrocławia jest rodziną firmą nie tylko o bogatym doświadczeniu, ale i długiej historii, gdyż na rynku funeralnym działa już od 1973 roku. Dzięki temu tenże zakład pogrzebowy może zaoferować profesjonalne i zawsze utrzymane na najwyższym poziomie usługi w zakresie organizacji pogrzebów.

Firma pogrzebowa działa na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowościach – tj. Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Żórawina czy Sobótka oraz całego województwa dolnośląskiego. Zakład Pogrzebowy WITWICKA posiada dwa biura na terenie Wrocławia. Jedno znajduje się przy ul. Borowskiej 254 oraz przy ul. Kościuszki 67/1A.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę WITWICKA z Wrocławia, obejmują – oprócz przygotowania uroczystości – także możliwość przejęcia odpowiedzialności za dopełnienie formalności w urzędach i instytucjach. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego WITWICKA to ludzie młodzi, działający z prawdziwą pasją, a jednocześnie posiadający wiedzę w zakresie wszelkich niezbędnych procedur i formalności związanych z organizacją pogrzebu. Są oni w stanie odciążyć Państwa w tym trudnym, bolesnym czasie, dzięki czemu zyskują Państwo czas na spokojne przeżywanie żałoby.

Usługi Pogrzebowe Wrocław

Wieloletnie doświadczenie Zakładu Pogrzebowego WITWICKA Wrocław umożliwia dopasowanie poszczególnych elementów ceremonii tak, aby jej całość była w zasięgu możliwości finansowych rodziny Zmarłego. Pracownicy zawsze dokładają starań by, koszty te zmieściły się w kwocie zasiłku pogrzebowego, a uroczystość niezmiennie pozostawała ceremonią wyjątkową, godną i piękną. Dom pogrzebowy w Wrocławiu oferuje możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów, a nawet system ratalny spłaty kosztów.

Zakład Pogrzebowy WITWICKA Wrocław organizuje od lat pogrzeby tradycyjne czyli takie, podczas których trumna z ciałem zmarłego składana jest do grobu. Może ona mieć zarówno charakter wyznaniowy lub świecki. Pogrzeb świecki to uroczystość, której celem jest także godne pożegnanie Zmarłego, choć ostatnia droga nie ma charakteru religijnego.

Dom pogrzebowy we Wrocławiu przy realizacji tego typu uroczystości współpracuje z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej Krzysztofem Pawlickim, który – wraz synem Mateuszem  – przygotowuje i prowadzi całą uroczystość pochówku.  Wola Zmarłego, dotycząca charakteru pogrzebu, ma fundamentalne znaczenie dla firmy pogrzebowej Witwicka.

usługi pogrzebowe Wrocław

Również w przypadku pogrzebu wyznaniowego, który wciąż jest najczęściej wybierany przez rodzinę we Wrocławiu, Zakład Pogrzebowy z Wrocławia oferuje kompleksowe przygotowanie ceremonii i jej obsługę. Pracownicy znają przepisy liturgiczne związane z tym rodzajem pochówku. Wszystkie szczegóły pogrzebu są omawiane z rodziną oraz osobą duchowną, która przewodniczy ceremonii po to, by wyeliminować wszelkie możliwe niejasności oraz nieporozumienia.

Decydując się na skorzystanie z usług pogrzebowych firmy Witwicka z Wrocławia mogą być Państwo pewni, że wszystko przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami, ustaleniami oraz ceremoniałem.

Produkcja trumien

Zakład Pogrzebowy WITWICKA Wrocław w swojej ofercie posiada ogromny wybór urn i trumien. Dodatkowo warto wspomnieć, iż firma WITWICKA jest producentem trumien, dzięki czemu jest w stanie na bieżąco przygotowywać trumny według nietypowych zamówień, jednocześnie zachowując konkrecyjne ceny i krótki czas realizacji. W swoim asortymencie zakład pogrzebowy z Wrocławia posiada wiele modeli trumien z drewna sosnowego i dębowego, a nawet trumny ekologiczne. Są one produkowane z wyselekcjonowanych materiałów i charakteryzują się trwałością. Poza tym firma pogrzebowa z Wrocławia dysponuje szeroką gamą akcesoriów pogrzebowych takich, jak ubrania dla Zmarłych, modlitewniki, różańce, znicze, obrazki pamiątkowe i inne artykuły będące uzupełnieniem scenografii ceremonii żałobnej.

Chcąc świadczyć kompleksowe usługi pogrzebowe – Dom Pogrzebowy WITWICKA Wrocław nieustannie współpracuje z licznymi kwiaciarniami we Wrocławiu, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi w zakresie florystyki żałobnej. W ofercie na bieżąco są wiązanki i wieńce z kwiatów żywych, jak i sztucznych, w różnych wariantach kolorystycznych. Firma WITWICKA dowozi także wiązanki na miejsce ceremonii.

przewóz zwłok wrocław

Transport Zmarłych Wrocław

Zakład Pogrzebowy WITWICKA we Wrocławiu świadczy także usługi transportu Zmarłych. W celu realizacji tych usług pracownicy firmy pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę pod numerem 71 889 00 60. Dzięki temu eksportacja z miejsca zgonu do własnej chłodni może odbyć się o każdej porze dnia i nocy. Oprócz krajowego transportu zmarłych Zakład Pogrzebowy WITWICKA Wrocław specjalizuje się w transporcie międzynarodowym. Od kilkunastu lat przewozy Zmarłych odbywają się na trasach do Anglii, Austrii, Niemiec, Czech i Słowacji. Firma także podejmuje się tłumaczenia wszystkich dokumentów i organizuje odprawy w konsulatach.

Kremacje Wrocław

Kremacja to proces, w którym dochodzi do spopielenia ciała Zmarłego. Wszystko to odbywa się automatycznie i jest nadzorowane przez komputer. Krematorium we Wrocławiu przyjmuje zlecenia od rodzin osób zmarłych, jak i okolicznych zakładów pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy WITWICKA z Wrocławia od lat zajmuje się organizacją kremacji. Firma gwarantuje pomoc zarówno w ustaleniu terminu wykonania spopielenia, jak i miejsca pochowania prochów. Na podstawie podjętych ustaleń otrzymują Państwo konkretny termin realizacji kremacji wraz z dokładną godziną i datą wykonania usługi. W swojej ofercie posiada również ekspozycję, na której można obejrzeć urny metalowe, ceramiczne czy też kamienne z granitu.

kremacje Wrocław

Cmentarze we Wrocławiu

Zakład Pogrzebowy WITWICKA organizuje pogrzeby na cmentarzach komunalnych i parafialnych miasta Wrocławia, dbając o nawet najdrobniejszy detal. Uroczystości, obsługiwane przez firmę WITWICKA, odbywają się najczęściej na takich nekropoliach, jak:

 • Cmentarz Osobowicki – ul. Osobowicka 59, 51-004 Wrocław
 • Cmentarz Grabiszyński –  ul. Grabiszyńska 333, 53-236 Wrocław
 • Cmentarz Jerzmanowski – ul. Jerzmanowska 53, 50-001 Wrocław
 • Cmentarz Kiełczowski – ul. Kiełczowska 90, 50-996 Wrocław
 • Cmentarz na Pawłowicach – ul. Złocieniowa 29, 51-251 Wrocław
 • Cmentarz Parafii Świętej Rodziny – ul. Smętna, 51-681 Wrocław
 • Cmentarz św. Wawrzyńca – ul. Bujwida 51, 50-368 Wrocław
 • Cmentarz Ducha Świętego – ul. Bardzka 80, 50-517 Wrocław
 • Cmentarz Kleciński – ul. Zabrodzka, 52-366 Wrocław
 • Cmentarz komunalny – ul. Cmentarna 3, 55-050 Sobótka
 • Cmentarz parafialny – Sulistrowice ul. Kościelna, 55-050 Sobótka
 • Cmentarz– ul. Spółdzielcza 12, 55-040 Kobierzyce

Ekshumacje we Wrocławiu

Zakład Pogrzebowy WITWICKA świadczy również usługi z zakresu ekshumacji zwłok na terenie wszystkich nekropolii wrocławskich. Ekshumacja jest procedurą wydobycia zwłok lub szczątków ludzkich głównie celem przeniesienia ich na inne miejsce spoczynku. Jest to proces bardzo złożony, wymagający zachowania najwyższych standardów sanitarnych. Zgodnie z prawem i przepisami obowiązującymi w Polsce proces ekshumacji może być wykonany w godzinach porannych między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład pogrzebowy Wrocław Witwicka jest dostępny pod adresem ul. Borowska 254 pod numerami telefonu 71 889 00 60 i 71 336 12 65.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby z trumną pogrzeby z trumną akcesoria pogrzebowe producent trumien urny na prochy pogrzeby biuro zakładu usług pogrzebowych urny pogrzebowe i pogrzeb urnowy urny pogrzebowe cena tanie kremacje zakłady pogrzebowe diamenty pamięci biuro zakładu pogrzebowego nagrobki odzież dla zmarłych dewocjonalia wrocław przewóz zwłok transport zwłok witwicka usługi pogrzebowe i cmentarne karawan pogrzebowy Witwicka całodobowy zakład pogrzebowy cena

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Borowska 254  50-558 Wrocław

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Zakład Pogrzebowy Witwicka to firma, która świadczy usługi na najwyższym poziomie i przede wszystkim te usługi nie są drogie, mamy doświadczenie już z tą firma, bo drugi raz korzystaliśmy w pomocy tej firmy. Ceny są niewygórowane, a pracownicy bardzo mili, odpowiadali na wszystkie nasze pytania, uroczystość była przygotowana schludnie i z ogromną dbałością o szczegóły, kwiaty były za każdym razem świeże, pracownicy dobrze ubrani, karawan czysty, duży wybór trumien z różnych materiałów i w różnych kolorach. Na przyszłość jeśli znowu będę musiał skorzystać z pomocy zakładu pogrzebowego, na pewno wybiorę znowu tą samą firmę.

  (5/5)
 2. Dziękuję za pomoc przy organizacji pogrzebu naszego wujka, który był osobą samotną. Firma pogrzebowa Witwicka z Wrocławia bardzo mi pomogła przy pogrzebie naszego wujka, firma na najwyższym poziomie, widać, ze mają spore doświadczenie i można bez najmniejszych obiekcji powierzyć im organizację takiej ceremonii. Uczciwi i przejrzyści. Polecam.

  (5/5)
 3. Chciałabym bardzo podziękować za ogromną cierpliwość, którą otrzymaliśmy od zakładu, uzyskaliśmy odpowiedz na każde nasze pytanie, zostaliśmy obdarowani empatią i szacunkiem.

  (5/5)
 4. Zakład Pogrzebowy Witwicka to firma godna polecenia. Nasza rodzina nie wiedziała, jak poradzi sobie z organizacją pogrzebu mojego brata, a Państwo zrobili to za nas i bardzo nas wsparli. Dziękujemy

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *