Zakład pogrzebowy Września

dom pogrzebowy Szymański Września
Zakład pogrzebowy Szymański Września
ul. Słowackiego 8
62-300, Września
602 352 163
biuro@pogrzebyszymanski.pl
pogrzebyszymanski.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy SZYMAŃSKI z Wrześni jest firmą działającą w branży pogrzebowej. Firma pogrzebowa od roku 1996 służy pomocą wszystkim osobom, które stają przed zadaniem przygotowania uroczystości pogrzebowej swoich najbliższych. Ten zakład pogrzebowy do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów.

Dom pogrzebowy SZYMAŃSKI działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego, organizując pogrzeby na wszystkich cmentarzach we Wrześni, Pyzdrach, Kołaczkowie, Miłosławiu, Nekli, Czerniejewie, Żydowie, Niechanowie, Witkowie, Powidzu, Strzałkowie, Słupcy, Ciążeniu i okolicach. Firma posiada dwa biura, jedno jest zlokalizowane we Wrześni przy ulicy Słowackiego 8, drugie natomiast w Pyzdrach, gdzie także znajduje się kwiaciarnia firmowa. W każdym z tych miejsc czeka na każdego klienta wykwalifikowany personel, który zrobi wszystko, aby udzielić wsparcia w tym trudnym czasie.

Usługi pogrzebowe Września

Zakład Pogrzebowy SZYMAŃSKI z Wrześni zatrudnia w swoich szeregach specjalistów, których cechuje empatia i zaangażowanie w pomoc klientów. Pracownicy są w stanie odciążyć rodziny w żałobie od wszelkich kwestii formalnych, mogąc przejąć na siebie wszystkie obowiązki, związane z wizytą w urzędach i na cmentarzach oraz z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo firma służy pomocą i radą w doborze akcesoriów pogrzebowych, takich jak trumny, urny czy innego rodzaju dewocjonalia.

zakład pogrzebowy szymański września

Zakład pogrzebowy z Wrześni zajmuje się przygotowaniem ceremonii tradycyjnych, jak i kremacyjnych, świeckich, wyznaniowych oraz specjalnych, w tym wojskowych. Ten zakład pogrzebowy z Wrześni zawsze kieruje się szacunkiem i dbałością o szczegóły. Celem tej firmy jest realizacja ostatnich pożegnań w sposób godny, dlatego do każdej uroczystości pogrzebowej podchodzi ona indywidualnie.

Nowoczesna infrastruktura funeralna

Zakład pogrzebowy dysponuje własnym pomieszczeniem chłodniczym, co daje większą autonomię przy eksportacji zmarłych, gdyż firma nie jest uzależniona od podmiotów zewnętrznych. Pozwala to także na znaczne obniżenie kosztów pogrzebu, a rodzina wie, gdzie i w jakich warunkach ciało ich najbliższych oczekuje na pochówek. Dodatkowo firma współpracuje ze specjalistami tanatokosmetyki, którzy zadbają o przygotowanie zmarłego do ostatniej drogi. Wykonają oni makijaż pośmiertny i zadbają o wygląd ciała przed pogrzebem.

Dom pogrzebowy SZYMAŃSKI z Wrześni dysponuje także własną kaplicą pogrzebową, która jest miejscem eleganckim, które sprzyja spokojnemu pożegnaniu. Posiadanie własnej kaplicy jest dużym udogodnieniem dla rodzin w żałobie: zmniejsza czas oczekiwania na pożegnanie oraz daje większą możliwość spersonalizowania jej wystroju.

usługi pogrzebowe Września

Transport zmarłych w Polsce i za granicą

Zakład pogrzebowy SZYMAŃSKI, poza wyżej wymienionymi usługami, świadczy także transport zwłok w obszarze całego kraju oraz na trasach międzynarodowych. Pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami, a dodatkowo dzięki współpracy z tłumaczami załatwią wszelkie dokumenty i pomogą w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, który może pokryć część kosztów związanych ze sprowadzeniem zmarłego do Polski. Usługi transportowe świadczone są drogą lądową, morską lub podniebną. Zakład pogrzebowy dysponuje nowoczesnymi karawanami przystosowanymi do przewozu zwłok, które spełniają wszelkie normy i posiadają stosowne pozwolenia.

Decydując się na skorzystanie z Zakładu usług pogrzebowych z Wrześni, rodziny w żałobie zyskują spokój, że wszystko zostanie przygotowane w odpowiedni sposób. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt, który możliwy jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Kremacje Września

Kremacja jest formą pochówku, która w ostatnich latach znacząco zyskała na popularności, na co wpływ mają kwestie ekologiczne i ekonomiczne. Ponadto umożliwia ona wcześniejsze dochowanie urny do pojedynczego tradycyjnego grobu, co w związku ze stale zmniejszającą się liczbą miejsc grzebalnych przemawia na korzyść ekshumacji. Kremacja to spopielenie ciała osoby zmarłej i umieszczenie jej prochów w urnie, która następnie zostaje złożona do grobu lub umieszczona w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy SZYMAŃSKI kompleksowo pomaga swoim klientom w przygotowaniu uroczystości połączonych z kremacją. Pracownicy zawsze pomogą we wszystkich formalnościach oraz w zmierzeniu się z innymi kwestiami, jak np. w wyborze trumny kremacyjnej oraz urny, a następnie zajmą się transportem zmarłego do krematorium oraz odbiorem urny z prochami.

zakłady pogrzebowe Września

Cmentarze we Wrześni

Zakład Pogrzebowy SZYMAŃSKI świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie wielkopolskim. Pochówki mieszkańców Wrześni, organizowane przez tę firmę, odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz komunalny – ul. Kościuszki 62, 62-300 Września
 • Cmentarz Farny – ul. Gnieźnieńska, 62-302 Września
 • Cmentarz Parafialny – Opatówko 24, 62-330 Opatówko
 • Cmentarz – ul. Wrzesińska 33, 62-302 Węgierki
 • Cmentarz – ul. Niepodległości 56, 62-310 Pyzdry
 • Cmentarz parafialny – 62-306 Kołaczkowo
 • Cmentarz – ul. Poznańska, 62-330 Nekla
 • Cmentarz – ul. Wrzesińska, 62-250 Czerniejewo
 • Cmentarz parafialny – ul. Cmentarna 8, 62-230 Witkowo

Ekshumacje we Wrześni

Ekshumacja jest procesem, który obejmuje wydobycie ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny w celu przeniesienia zmarłego w inne miejsce, ale może zostać także zarządzone przez sąd lub prokuraturę, w celu przeprowadzenia czynności procesowych. Wykonanie ekshumacji możliwe jest po wcześniejszym uzyskaniu zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego – w terminie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy z Wrześni jest w stanie podjąć się realizacji ekshumacji. Pracownicy kierują się  zasadami bezpieczeństwa środowiska – zarówno środowiska pracy, jak i środowiska naturalnego – pracując z największym poszanowaniem zmarłego.

Zakład pogrzebowy Szymański Września jest dostępny pod adresem ul. Słowackiego 8 pod numerem telefonu 602 352 163.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby we wrześni firma pogrzebowa Szymański Września zakład pogrzebowy szymański września dom pogrzebowy z Wrześni transport zwłok września karawany pogrzebowe firmy Szymański z Wrześni całodobowy przewóz zwłok akcesoria pogrzebowe września całodobowe eksportacje zmarłych usługi pogrzebowe we wrześni zakłady pogrzebowe we Wrześni organizacja pogrzebów września

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Słowackiego 8, 62-300 Września

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Pełen profesjonalizm i świetne wyczucie co do sytuacji. Pogrzeb zorganizowany od A do Z. Wszystkie nasze oczekiwania co do pogrzebu Ojca zostały zrealizowane i to na najwyższym poziomie. Polecam bardzo Państwa Szymańskich

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *