Zakład pogrzebowy Wyszków

Dom pogrzebowy NEKROPOLIS Wyszków to firma należąca do rodzinnych działalności, świadczącą usługi pogrzebowe od 1990 roku. Założycielami tego Domu Pogrzebowego jest rodzina Państwa Chmielewskich, która od pokoleń pracuje w branży funeralnej. Siedziba firmy w Wyszkowie znajduje się przy ulicy Stefana Okrzei 53 – a wszystkie działania ukierunkowane są na przygotowanie niepowtarzalnej uroczystości, zgodnie z oczekiwaniami Rodziny Zmarłego.

Usługi Pogrzebowe Wyszków

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS z Wyszkowa w swojej pracy stara się łączyć tradycję z nowoczesnością. Realizacja każdego zlecenia jest ściśle spersonalizowana – uwzględniająca potrzeby i wymaganiach Klientów. Dom pogrzebowy w Wyszkowie to synonim profesjonalizmu, zaangażowania i solidności. W ofercie firmy znajduje się przygotowanie uroczystości tradycyjnych z trumną oraz z kremacją, wyznaniowych jak i świeckich.

Formalności urzędowe i mobilne biuro

Pracownicy firmy świadczą mieszkańcom Wyszkowa i okolic usługi pogrzebowe oraz kompleksową pomoc osobom w pierwszym okresie żałoby po stracie. Firma pogrzebowa NEKROPOLIS od lat stara się wypełniać zadania powierzone przez rodziny, zawsze z ogromnym zaangażowaniem i szacunkiem. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów oraz zdając sobie sprawę z tego, że śmierć właściwie zawsze pojawia się niespodziewanie, a osoby zwracające się do zakładu pogrzebowego potrzebują niekiedy bardziej komfortowych warunków w trakcie organizacji ceremonii żałobnej – uruchomiono tzw. mobilne biuro. Pracownicy firmy są w stanie omówić wszystkie szczegóły związane z organizacją uroczystości czy wszelkimi kwestiami formalnymi w zaciszu domu Klienta lub w innym, wybranym przez niego miejscu. Po dokonaniu niezbędnych ustaleń – za zgodą  i po podpisaniu specjalnych upoważnień – Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS bierze na siebie odpowiedzialność za wszelkie kwestie urzędowe i formalne.

Dom pogrzebowy NEKROPOLIS działa w branży nieprzerwanie od przeszło 30 lat. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu firma jest w stanie pochwalić się zespołem doświadczonych, empatycznych, zaangażowanych pracowników, którzy pozostają zawsze do dyspozycji rodzin w żałobie. Personel, pracujący w NEKROPOLIS, to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy wykonują swoje obowiązki  w sposób sprawny, uważny a zarazem bardzo dyskretny.

Dom Pogrzebowy w Wyszkowie przy ulicy Okrzei dysponuje własną kaplicą, która może zostać przygotowana do uroczystości w sposób indywidualny, według wytycznych Bliskich Zmarłego. Dzięki odpowiedniej aranżacji tworzy się odpowiedni nastrój – a uczestnicy pogrzebu mają możliwość pożegnania się z Bliską Osobą w kameralnej atmosferze i bez pośpiechu. Firma dysponuje również własnym nowoczesnym zapleczem chłodniczym, co daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Własna chłodnia pozwala na zaoszczędzenie czasu i zmniejsza całościowe koszty organizacji uroczystości.

Przewóz zmarłych w Polsce i na świecie

Zakład pogrzebowy z Wyszkowa oferuje również swoją pomoc w krajowym, jak i międzynarodowym transporcie zwłok. Wiele zleceń, które zostały wykonane, przebiegało na trasach Unii Europejskiej – obejmując zarówno drogę z Polski, jak i do Polski. Wśród obsługiwanych krajów wymienić należy Anglię, Niemcy, Holandię, Irlandię, Włochy, Norwegię, Rosję czy Ukrainę. Firma posiada swoje przedstawicielstwa w wielu krajach świata, współpracując z tamtejszymi zakładami pogrzebowymi, co zwiększa znacznie możliwości działania.

NEKROPOLIS dba nie tylko o sam transport, ale i o wszystkie formalności związane z przewozem Zmarłych – takie, jak chociażby tłumaczenia urzędowych pozwoleń oraz dokumentów, czy obieg niezbędnych informacji na drodze konsularnej. Świadczone usługi odznaczają się przystępnymi cenami i krótkimi terminami. Klienci mogą być również pewni, że transport odbędzie się najlepszej jakości pojazdami przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych i poszanowaniu godności Zmarłego.
pogrzeby w wyszkowie

Kremacja Wyszków

W zakres oferowanych przez Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS Wyszków usług wchodzą również kremacje. Firma zajmuje się całym procesem i procedurami związanymi z kremacją. Zapewniamy między innymi transport ciała do krematorium oraz odbiór urny z prochami.

Kremacja to proces polegający na spopieleniu ciała w piecu kremacyjnym, który trwa ok. 2-3h. Kremacja w Wyszkowie może być przeprowadzona nawet w ten sam dzień – w terminie do 24h. Prochy zostają umieszczone w urnie, która zostaje hermetycznie zamknięta i później pochowana. W polskim prawie złożeniu urny można dokonać zarówno do istniejącego grobu tradycyjnego lub do grobu urnowego, ziemnego lub murowanego. Dom pogrzebowy NEKROPOLIS z ul. Okrzei jest w stanie pomóc ze wszystkimi formalnościami związanymi z kremacją oraz służy wsparciem natury technicznej i prawnej.

Cmentarze w Wyszkowie

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS działa na terenie powiatu wyszkowskiego, świadcząc usługi na terenie samego Wyszkowa, jak też wszystkich okolicznych miejscowości.  Najczęściej pogrzeby realizowane są na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz parafialny – ul. Białostocka, 07-200 Wyszków
 • Cmentarz Miejski Komunalny – ul. Pułtuska, 07-200 Wyszków
 • Cmentarz Rybienko Leśne – ul. Stefana Batorego, 07-200 Wyszków
 • Cmentarz parafialny – ul. Fryderyka Chopina, 07-221 Brańszczyk
 • Cmentarz parafialny –  07-205 Rząśnik

Ekshumacje w Wyszkowie

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS otrzymuje często także zapytania o możliwość przeprowadzenia ekshumacji. Jego wykwalifikowani pracownicy podejmują się tego zlecenia zgodnie z uzasadnioną prośbą rodziny bądź na żądanie takich instytucji, jak prokuratura czy sąd.

W normalnym trybie ekshumacje w Wyszkowie odbywają się zazwyczaj między 16 października a 15 kwietnia rano. W trybie nadzwyczajnym – po uzgodnieniu z odpowiednimi władzami.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS, wraz z ekshumacją, przygotować może także powtórny pochówek. Wszystkie usługi pogrzebowe realizowane są przez firmę z uwzględnieniem godności rodziny i Zmarłego oraz życzeń i możliwości finansowych rodzin.

Zakład pogrzebowy Nekropolis jest dostępny pod adresem Okrzei 53 pod numerami telefonu 608 492 036, 606 653 850 i 29 74 30 700.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w wyszkowie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Okrzei 53, 07-200 Wyszków

Posiadamy także biuro w Warszawie.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Dziękuje za wysłuchanie i zorganizowanie pogrzebu mamy dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Bardzo Państwa polecam

  (5/5)
 2. Firma Nekropolis świetnie sobie poradziła z naszymi oczekiwaniami. Dawno nie byłam na tak pięknym i pełnym empatii pogrzebie. Dziękujemy za to

  (5/5)
 3. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za wasze starania i zaangażowanie w dostarczenie nam pięknej oprawy muzycznej podczas ceremonii pogrzebowej. Dziękujemy za pełne zrozumienie i delikatność, z jaką podeszliście do naszych potrzeb i oczekiwań.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *