Zakład pogrzebowy Ząbki

zakład pogrzebowy Nekropolis
Dom Pogrzebowy Nekropolis Ząbki
ul. Piłsudskiego 31
05-091 , Ząbki
606 653 850
biuro@nekropolis.com.pl
zabki.nekropolis.com.pl
Facebook
Instagram

NEKROPOLIS w Ząbkach to zakład pogrzebowy działający na rynku usług funeralnych nieprzerwanie od 1990 roku. Jest to rodzinna firma, prowadzona obecnie przez kolejne pokolenia rodziny Chmielewskich, co pozwala na ciągłe poszerzanie oferty usług. Wszystkie działania firmy łączą w sobie tradycję z nowoczesnością.

Biuro firmy pogrzebowej  NEKROPOLIS w Ząbkach powstało w 20212 roku, jako spełnienie życzeń Klientów, którzy zetknęli się z firmą w innych miejscowościach. Zlokalizowane jest przy ulicy Piłsudskiego 31 (naprzeciwko kościoła Świętej Trójcy). W biurze w Ząbkach, jak we wszystkich innych siedzibach firmy NEKROPOLIS, zatrudniony jest wyspecjalizowany personel, która służy rodzinom w żałobie radą i wsparciem w tych najtrudniejszych momentach życia. Na miejscu możliwe jest dopełnienie wszelkich formalności. Jeśli zaistnieją trudności z osobistym przybyciem do siedziby firmy – można skorzystać z mobilnego biura. Pracownicy NEKROPOLIS po uprzednim kontakcie telefonicznym są w stanie dojechać w każde miejsce, by tam omówić wszystkie kwestie związane  z przygotowaniem uroczystości. Podejmują się także oni reprezentacji rodziny zmarłego w każdym urzędzie czy instytucji, której odwiedzenie konieczne jest w momencie przygotowywania pogrzebu. Dodatkowo pomogą w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

Usługi Pogrzebowe Ząbki

Usługi pogrzebowe, świadczone przez NEKROPOLIS, charakteryzują się stałością ceny oraz transparentnością. W biurze istnieje możliwości dobrania wszystkich niezbędnych akcesoriów funeralnych z szerokiej oferty. Dodatkowo Dom Pogrzebowy w Ząbkach proponuje profesjonalne usługi florystyczne. Dzięki współpracy z najlepszymi florystami i szkółkami roślin jest w stanie zaoferować świeże i piękne kwiaty. Ustalona też może zostać specjalna oprawa muzyczna. Pracownicy przygotują również ciało zmarłego do pochówku, wykonując specjalistyczne zabiegi z zakresu tanatokosmetyki, tak by osoba zmarła wyglądała możliwie najkorzystniej.

zakład pogrzebowy ząbki

Nowoczesny Dom Pogrzebowy Ząbki

NEKROPOLIS z Ząbek posiada własną chłodnię i kaplicę. Firma zajmuje się, oprócz kompleksowej obsługi i przygotowania uroczystości pogrzebowej, również transportem zwłok. Świadczy usługi w tym zakresie zarówno na trasach polskich, jak i zagranicznych. Usługa ta obejmuje wszystkie kwestie formalne, tłumaczenia, jak i sam transport. Wszystko odbywa się specjalistycznymi karawanami. Wykwalifikowany personel jest gwarancją bezpieczeństwa i terminowości przyjętych zleceń.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS na pierwszym miejscu zawsze stawia człowieka: zarówno tego zmarłego jak i jego Rodzinę. Każdego dnia personel firmy stara się pomóc i służyć wsparciem ludziom, którzy mają niezbywalne prawo do godnego oraz spokojnego przeżywania chwil rozstania oraz żałoby.

Kremacja Ząbki

Kremacja jest formą pochówku, która została zaakceptowana przez Kościół Katolicki, co w Polsce znacznie wpłynęło na częstość jej wyboru przez rodziny zmarłych. Nie bez znaczenia pozostają również inne kwestie, jak chociażby coraz bardziej zauważalny brak miejsca na cmentarzach czy też uwarunkowania ekonomiczne.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS w Ząbkach od wielu lat pomaga swoim Klientom w przygotowaniu pochówku połączonego z kremacją. Pracownicy zatroszczą się o wszelkie kwestie logistyczne i praktyczne, takie jak transport czy przygotowanie ciała do kremacji. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w biurze lub pod całodobowym numerem telefonu 606-653-850.

usługi pogrzebowe ząbki

Cmentarze w Ząbkach

NEKROPOLIS każdego dnia pozostaje do dyspozycji osób, które potrzebują pomocy w organizacji pogrzebu. W Ząbkach i okolicach ceremonie żałobne odbywają się najczęściej na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz Parafialny – ul. Piłsudskiego, 05-093 Ząbki
  • Cmentarz przy Parafii Miłosierdzia Bożego (Drewnica)– ul. Szpitalna, 05-093 Ząbki
  • Cmentarz Bródnowski (Bródzieński) – ul. św. Wincentego 83, 03-530 Warszawa
  • Cmentarz – ul. Cmentarna, 05-270 Marki

Ekshumacje w Ząbkach

Ekshumacja wykonywana jest najczęściej na wniosek rodziny w celu przeniesienia szczątków zmarłego w inne miejsce spoczynku. Może również zostać zlecona na specjalny wniosek prokuratury lub sądu. W Polsce uwarunkowana przepisami prawa, które zezwalają na jej wykonanie jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia, we wczesnych godzinach rannych. By ekshumacja mogła dojść do skutku muszą zostać zachowane bardzo rygorystyczne warunki sanitarne i dokumentacyjne.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS w Ząbkach posiada ogromne doświadczenie w tej kwestii i jest w stanie na zlecenie podjąć się przeprowadzenia procesu ekshumacji. Każda czynność z tym związana realizowana jest z najwyższym szacunkiem względem zmarłego.

Dom Pogrzebowy Nekropolis Ząbki jest dostępny pod adresem ul. Piłsudskiego 31 pod numerem telefonu 606 653 850.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe ząbki zakład pogrzebowy zielonka zakład pogrzebowy ząbki firma pogrzebowa warszawa całodobowy transport zwłok zakład pogrzebowy Bielany - opinie międzynarodowy transport zwłok Warszawa

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Piłsudskiego 31, 05-091 Ząbki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *