Zakład pogrzebowy Zakopane

CUP Maciejka Zakład Pogrzebowy Zakopane
Nowotarska 51
34 - 500 , Zakopane
502 233 086
502 233 089
pogrzeby@maciejkazakopane.pl
maciejkazakopane.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy MACIEJKA to firma, która zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowych na terenie Zakopanego, powiatu tatrzańskiego i okolic. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji Klientów przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Centrum Usług Pogrzebowych MACIEJKA to doświadczenie i  profesjonalizm. Decydując się na skorzystanie z usług firmy każda rodzina w żałobie otrzymuje gwarancję, że wszystko odbędzie się zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami. Personel Zakładu Pogrzebowego MACIEJKA to osoby obdarzone empatią i bardzo życzliwe, które na każdym etapie służą radą, pomocą i wsparciem.

Usługi pogrzebowe, które proponuje firma MACIEJKA, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom rodzin. Biuro zakładu pogrzebowego zlokalizowane jest w Zakopanem przy ulicy Nowotarskiej 51. Tam każda rodzina w żałobie otrzyma wszystkie niezbędne informacje, jednocześnie dokonując ustaleń dotyczących przebiegu ceremonii.

Usługi pogrzebowe Zakopane

Centrum Usług Pogrzebowych MACIEJKA, chcąc ułatwić ten trudny czas, jakim jest śmierć osoby najbliższej, prowadzi od lat mobilne biuro. Oznacza to, że przedstawiciel firmy może spotkać się z rodziną Osoby Zmarłej w domu lub innym wskazanym miejscu w celu omówienia wszystkich aspektów pochówku i niezbędnych formalności. Dodatkowo w każdym przypadku pracownicy firmy są w stanie reprezentować bliskich Zmarłego we wszystkich urzędach i instytucjach. Mogą również wystąpić o zasiłek pogrzebowy i pomóc we wszystkich palących kwestiach. Na pomoc i wsparcie pracowników firmy MACIEJKA Zakopane można liczyć na każdym etapie przygotowań.

usługi pogrzebowe zakopane

Zakład Pogrzebowy MACIEJKA posiada szeroki wybór urn, trumien, akcesoriów pogrzebowych i dewocjonaliów. W zależności od preferencji rodziny są w stanie zaoferować zarówno trumny klasyczne, tradycyjne, jak i ekskluzywne z bogatymi zdobieniami. W ofercie znajdują się również trumny i urny kremacyjne oraz inne akcesoria pogrzebowe. Wszystko to w różnych wariantach i zróżnicowane cenowo tak, aby dopasować się do możliwości i potrzeb Klientów.

Transport zwłok Zakopane

Usługi Pogrzebowe MACIEJKA z Zakopanego to także transport zmarłych specjalnie do tego przystosowanymi pojazdami. Firma dysponuje nowoczesnymi samochodami i zajmuje się świadczeniem usług transportowych w Polsce i na świecie, zapewniając realizację w najkrótszym możliwym czasie, z zachowaniem należytego szacunku. Podczas sprowadzania zmarłych z zagranicy do Zakopanego eksperci firmy biorą na siebie dopełnienie formalności i pozyskanie pozwoleń.

Zakład MACIEJKA w Zakopanem zapewnia również inne usługi pogrzebowe – między innymi takie, jak przygotowanie wiązanek i wieńców pogrzebowych we własnej kwiaciarni. Firma zadba o to, aby wszystkie kompozycje kwiatowe zostały przygotowane z uwzględnieniem indywidualnych preferencji, jednocześnie gwarantując najwyższą świeżość wykorzystanych kwiatów. MACIEJKA Zakopane wciąż rozwija swoje usługi i umiejętności tak, aby służyć swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem wszystkim, którzy będą poszukiwać profesjonalnej pomocy po śmierci Bliskiej Osoby.

dom pogrzebowy zakopane

Kremacja Zakopane

Kremacja jest alternatywną względem tradycyjnej formą pochówku, która zyskuje na popularności. Jej wybór jest podyktowany wieloma czynnikami –  między innymi takimi, jak wola osoby zmarłej czy kwestie ekonomiczne, gdyż jej wybór pozwala na obniżenie całościowych kosztów pogrzebu. Dodatkowo pochówek kremacyjny umożliwia pochowanie urny w grobie pojedynczym tradycyjnym przed upływem 20 lat. Możliwe jest też umieszczenie urny z prochami Zmarłego w grobie urnowym lub kolumbarium. Nie ma możliwości rozsypania prochów we wskazanym miejscu, czego zabraniają przepisy sanitarne i prawne.

Centrum Usług Pogrzebowych MACIEJKA z Zakopanego dokłada wszelkich starań, by proces kremacji, jak i pochówku urnowego odbywał się w atmosferze pełnej szacunku do Zmarłego oraz pełnej empatii względem jego najbliższych. Firma kompleksowo pomaga w organizacji i przygotowaniu pogrzebu, jak i samego procesu kremacji.

Cmentarze w Zakopanem

Zakład Pogrzebowy MACIEJKA służy mieszkańcom całego województwa małopolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu tatrzańskiego oraz miasta Zakopane i okolicznych miejscowości. Większość pogrzebów mieszkańców Zakopanego i okolic odbywa się na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku – ul. Krupówki 1a, 34-505 Zakopane
  • Cmentarz parafialny w Zakopanem – ul. Nowotarska 37C, 34-500 Zakopane
  • Nowy cmentarz na Palenicy – ul. Nowotarska 41, 34-500 Zakopane
  • Cmentarz Na Pardałówce – ul. Podhalańska 61, 34-500 Zakopane
  • Cmentarz parafialny na Olczy –  ul. os. Piszczory 13, 34-500 Zakopane
  • Cmentarz parafialny w Gliczarowie Górnym – ul. Wierchy 92, 34-425 Gliczarów Górny
  • Cmentarz parafialny w Bukowinie Tatrzańskiej – ul. Długa, 34-530 Bukowina Tatrzańska
  • Cmentarz parafialny w Poroninie – 34-520 Poronin
  • Cmentarz parafialny św. Anny – 34-521 Ząb

Ekshumacje w Zakopanem

Ekshumacja jest procesem wydobycia szczątków zmarłego z dotychczasowego grobu celem przeniesienia ich na inne miejsce spoczynku lub wykonania niezbędnych badań procesowych. Do wykonania ekshumacji konieczna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego. Najczęściej ekshumacja przeprowadzana jest na prośbę rodziny lub na zlecenie prokuratury lub sądu – w okresie między 16 października a 15 kwietnia. Odbywa się ona w ściśle określonych warunkach sanitarnych.

Zakład Pogrzebowy MACIEJKA podejmuje się wykonywania ekshumacji. Należy pamiętać, aby to delikatne zadanie zlecać jedynie specjalistom, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie i sprzęt. MACIEJKA w Zakopanem spełnia wszystkie niezbędne wymagania, a także pomoże w dopełnieniu formalności.

CUP Maciejka Zakład Pogrzebowy Zakopane jest dostępny pod adresem Nowotarska 51 pod numerami telefonu 502 233 086 i 502 233 089.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe zakopane pogrzeby zakopane usługi pogrzebowe zakopane

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Nowotarska 51, 34 – 500 Zakopane

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *