Zakład pogrzebowy Zambrów

Dom pogrzebowy Marczyk
Zakład Pogrzebowy Zambrów Marczyk
ul.Ks. H. Kulbata 2
18-300, Zambrów
(86) 271 49 34
marczyk.firma@gmail.com
marczyk.pl
zambrow.uslugipogrzebowe.com.pl

Dom Pogrzebowy Marczyk to firma rodzinna, działająca od ponad 30 lat w branży funeralnej. Od samego początku swojego istnienia czyli od 1989 roku – firma MARCZYK zapewnia kompleksową pomoc w organizacji ceremonii żałobnych dla osób zamieszkujących w województwie podlaskim, jak również w innych miejscach w Polsce.

W Zambrowie siedziba Domu pogrzebowego znajduje się przy ul. Księdza Henryka Kulbata 2. Poza tym Zakład Pogrzebowy MARCZYK posiada też biuro w Łomży. Działania, które podejmuje firma obejmują wszystkie aspekty organizacji ceremonii, w tym także całość kwestii formalnych i urzędowych, za które biorą odpowiedzialność pracownicy zakładu pogrzebowego.

Usługi Pogrzebowe Zambrów

Dom Pogrzebowy MARCZYK specjalizuje się w przygotowywaniu uroczystości pogrzebowych każdego rodzaju oraz o każdym charakterze. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją perfekcyjnej organizacji tak pogrzebów tradycyjnych z trumną jak i kremacyjnych z urną, niezależnie od wyznania. Zakład pogrzebowy organizuje też ceremonie świeckie z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej.

dom pogrzebowy Zambrów

Atutem zakładu pogrzebowego z Zambrowa jest posiadanie nowoczesnego zaplecza w postaci własnej chłodni oraz eleganckich, przestronnych i klimatyzowanych kaplic. Dzięki temu rodziny w żałobie mają pewność przechowania bliskiej osoby w godnych i pewnych warunkach, a także – przed pochówkiem – zabiegów kosmetyki pośmiertnej oraz ubrania ciała zmarłego, które wykonywane są przez wyspecjalizowanych pracowników firmy.

Firma pogrzebowa MARCZYK posiada bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych: trumien, urn, kwiatów (wieńców, wiązanek, bukietów), zniczy, szarf dewocjonaliów czy odzieży pogrzebowej. Oferta obejmuje również akcesoria cmentarne, w tym głównie krzyże i tabliczki.

W przypadku decyzji rodziny o ceremonii pożegnania organizowanej w domu – Zakład Pogrzebowy MARCZYK zobowiązuje się dostarczyć trumnę z nakładką chłodzącą, ubranie oraz inne akcesoria żałobne do miejsca zamieszkania zmarłego.

stypy zambrów

Zakład Pogrzebowy MARCZYK może także pomóc przygotować w Zambrowie stypę zwaną też konsolacją. Konsolacje przygotowywane w sali restauracyjnej opracowywane są w oparciu o bogate menu i obsługiwane przez zawodowych kelnerów.

Transport zmarłych Zambrów

Dom Pogrzebowy w Zambrowie specjalizuje się także, oprócz tradycyjnych usług pogrzebowych, w świadczeniu przewozów zmarłych. Usługi te obejmują przede wszystkim całodobowe eksportacje zmarłych. Zlecenia na tę usługę są przyjmowane pod całodobowym numerem telefonu (86) 218 92 83 i realizowane w Zambrowie i okolicach, jak również w całym województwie podlaskim. Dom pogrzebowy MARCZYK podejmuje się również transportu zmarłych na obszarze całej Polski oraz na dalekich trasach europejskich. Usługi przewozu zmarłych wykonywane są specjalistycznymi samochodami, dzięki zaangażowaniu oraz kompetencji doświadczonych kierowców.

transport zwłok zambrów

Dom Pogrzebowy z Zambrowa posiada także eleganckie karawany ceremonialne, których zadaniem jest towarzyszenie ceremoniom żałobnym. Firma dysponuje również własnym autokarem, który służy do transportu uczestników pogrzebu.

Kremacje Zambrów

Kremację wybiera coraz więcej osób, które podejmując taką decyzję, biorą pod uwagę wiele aspektów. Jednym z czynników, który ma największy wpływ na wybór kremacji, jest coraz większy problem z dostępnością miejsc na tradycyjny pochówek – na cmentarzach w Zambrowie i okolicach. Nie bez znaczenia pozostają także inne kwestie, jak ogólne koszty pogrzebu czy względy światopoglądowe lub ekologiczne.

Dom Pogrzebowy MARCZYK jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Zambrowa i okolic, organizując uroczystości żałobne z uprzednią kremacją. Dzięki posiadanemu doświadczeniu ceremonie tego rodzaju są przygotowane i przeprowadzone równie pięknie, jak pogrzeby tradycyjne.

kwiaty na pogrzeb Zambrów

Cmentarze w Zambrowie

Zakład Pogrzebowy z Zambrowa świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, adresowane do mieszkańców Zambrowa i województwa podlaskiego. W Zambrowie pogrzeby, organizowane przez firmę MARCZYK, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Ostrowska 27, 18-300 Zambrów
  • Cmentarz Komunalny – ul. ks. Kulbata, 18-300 Zambrów

Ekshumacje w Zambrowie

Ekshumacja to procedura wydobycia z grobu ciała lub szczątków zmarłego. Odbywa się ona przede wszystkim na prośbę rodziny zmarłego, która chce dokonać translokacji zmarłego do innego grobu. Zlecenie wykonania ekshumacji może również wydać prokuratura lub sąd, jeśli uzna, że niezbędne jest wykonanie procedur procesowo-medycznych. Ekshumacje w trybie zwyczajnym przeprowadzane są między 16 października a 15 kwietnia, w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy MARCZYK, posiadając odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz sprzęt, świadczy również usługi przeprowadzania ekshumacji i ponownego pochówku. Więcej informacji na temat wymogów, związanych z przygotowaniem i wykonaniem ekshumacji, można uzyskać pod numerem telefonu (86) 271 49 34

Zakład Pogrzebowy Zambrów Marczyk jest dostępny pod adresem ul.Ks. H. Kulbata 2 pod numerem telefonu (86) 271 49 34.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy marczyk dom pogrzebowy zambrów usługi pogrzebowe Marczyk transport zmarłych zambrów firma pogrzebowa zambrów stypy i konsolacje zambrów

Cennik

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Ks. H. Kulbata 2, 18-300 Zambrów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *