Zakład pogrzebowy Zamość

dom pogrzebowy Chudoba Zamość
Zakład Pogrzebowy Chudoba Zamość
ul. Gen. M. Bołtucia 28 (Plac Cmentarza)
22-400 , Zamość
502 152 500
chudoba@chudoba.pl
www.chudoba.pl

Dom Pogrzebowy Chudoba to firma, która posiada doświadczenie i wiedzę z zakresu przygotowania i przeprowadzenia wszystkiego rodzaju uroczystości pogrzebowych, głównie na terenie województwa lubelskiego. Każde zlecenie przyjmowane i rozpatrywane jest w sposób indywidualny, wsłuchując się potrzeby i oczekiwania klientów. To sprawia, że wszystkie organizowane uroczystości pogrzebowe cechują się podniosłym, uroczystym charakterem oraz niepowtarzalnym pięknem, będąc wyrazem dostojeństwa i powagi.

Firma pogrzebowa Zamość

Zakład pogrzebowy posiada biuro w Zamościu przy ulicy ul. Gen. M. Bołtucia 28 (Plac Cmentarza). W biurze firmy pogrzebowej oczekuje na rodziny w żałobie wykwalifikowany personel, który może reprezentować bliskich zmarłego w urzędach i innych instytucjach. Jest w stanie także odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w przygotowaniu wyjątkowej ceremonii. Kompleksowe wsparcie obejmuje także wszystkie kwestie formalne – m.in. takie jak załatwienie wymaganych prawem dokumentów czy zgód.

Usługi pogrzebowe Zamość

Dom pogrzebowy oferuje profesjonalną oprawę florystyczną i muzyczną uroczystości pogrzebowych. Każdy z tych elementów przygotowywany jest z wielką dbałością o szczegóły. Pracownicy są w stanie skomponować zarówno wieńce pogrzebowe, jak i wiązanki oraz ozdoby kwiatowe na trumnę i stroiki na urnę. Wszystko wykonane zostaje każdorazowo z najświeższych kwiatów gwarantujących najwyższą jakość oraz trwałość. Kompozycje mogą być zamawiane wcześniej, a firma zobowiązuje się dostarczyć je na miejsce uroczystości pogrzebowej.

Poza całym zestawem usług pogrzebowych i kamieniarskich firma dysponuje także szerokim wyborem akcesoriów pogrzebowych. W ofercie znajdują się trumny z różnych rodzajów drewna – modele tradycyjne, jak i amerykańskie czy włoskie. Ponadto firma posiada profesjonalny katafalk na urny, na którym wystawiana jest urna z prochami zmarłego w kościele podczas mszy pogrzebowej oraz na cmentarzu podczas uroczystości pogrzebowych.

dom pogrzebowy Chudoba Zamość

Krajowy i międzynarodowy transport zmarłych

Zakład pogrzebowy CHUDOBA z Zamościa świadczy także usługi z zakresu transportu zmarłych, które realizowane są  na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Jest to możliwe między innymi dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie oraz nowoczesnej flocie pojazdów, które zostały są przygotowane do przewozu zwłok i wyposażone w chłodnie. Każde zlecenie wykonywane jest profesjonalnie, bezpiecznie i w postawie pełnej szacunku względem osoby zmarłej.

Centrum Pogrzebowe CHUDOBA posiada karawany spełniające wszystkie wymogi sanitarne i higieniczne. Za przewóz odpowiadają profesjonalni kierowcy, którzy mają duże doświadczenie w tej dziedzinie. Pracownicy zajmą się zarówno samym transportem, jak i kwestiami formalnymi oraz innymi obowiązkami, które są niezbędne w przypadku transportu zwłok na duże odległości. Do obsługi uroczystości pogrzebowych używane są ekskluzywne karawany VIP Class – marki Mercedes Benz. Firma ta także, jako jedyna w powiatach zamojskim, biłgorajskim, hrubieszowskim, janowskim, krasnostawskim oraz tomaszowskim dysponuje najnowszą limuzyną pogrzebową.

Nagrobki Zamość

Centrum Pogrzebowe CHUDOBA z Zamościa to także profesjonalny zakład kamieniarski oferujący nagrobki i pomniki nagrobne – zarówno tradycyjne, nowoczesne, jak i ekskluzywne. Każdy z nich sprawia, że miejsce spoczynku staje się wyjątkowe. Ich doskonała forma oraz estetyka przyciągają uwagę osób odwiedzających cmentarz oraz pomagają w trwałym upamiętnieniu bliskich osób.

kremacje zamość

Kremacje Zamość

Kremacja to spopielenie ciała osoby zmarłej w specjalistycznym piecu kremacyjnym. Po wykonaniu tej procedury prochy zmarłego umieszcza się w urnie, a następnie – w czasie pogrzebu – składa w grobie lub umieszcza w kolumbarium. W jednej niszy istnieje możliwość pochowania kilku urn. Kolumbaria znajdują się już na większości cmentarzy w całej Polsce.

Zakład pogrzebowy CHUDOBA dysponuje niszami urnowymi w kolumbarium w Zamościu na cmentarzu przy ul. M. Bołtucia 28. Poza tym pracownicy tej firmy pomogą we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem pogrzebu połączonego z kremacją. Odpowiedzą oni na wszelkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

firma pogrzebowa Zamość

Cmentarze w Zamościu

Zakład Pogrzebowy CHUDOBA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w całym województwie lubelskim. Pogrzeby mieszkańców Zamościa i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Chyża 147, 22-400 Zamość
  • Cmentarz parafii katedralnej p.w. Zmartwychwstania Pańskiego i Św. Tomasza Apostoła – ul. Peowiaków 22-400, 22-400 Zamość
  • Cmentarz parafii p.w. Wniebowzięcia NMP – ul. Stary Zamość 91, 22-417 Zamość

Ekshumacje w Zamościu

Ekshumacja jest procedurą, która polega na wydobyciu ciała zmarłego z dotychczasowego miejsca spoczynku. Wykonywana jest najczęściej na zlecenie najbliższej rodziny po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego. Może zostać także zlecona przez prokuraturę lub sąd, a jej wykonanie odbyć się może między 16 października a 15 kwietnia.

Dom Pogrzebowy CHUDOBA zajmuje się przeprowadzeniem ekshumacji. Dzięki posiadanej wiedzy oraz doświadczeniu jest w stanie wykonać to zadanie w bezpieczny i sprawny sposób. Firma posiada także odpowiedni sprzęt, dzięki czemu osoby zlecające taką procedurę mają gwarancję, że wszystko odbywa się przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Chudoba Zamość jest dostępny pod adresem ul. Gen. M. Bołtucia 28 (Plac Cmentarza) pod numerem telefonu 502 152 500.

Rekomendacje

Galeria

centrum pogrzebowe chudoba organizacja pogrzebów zamość dom pogrzebowy Zamość dom pogrzebowy Chudoba Zamość Firma pogrzebowa Zamość zakład pogrzebowy w zamościu pogrzeby tradycyjne z trumną godna oprawa pogrzebu centrum pogrzebowe Chudoba firma pogrzebowa chudoba ceremonie wyznaniowe organizacja pogrzebów w Zamościu pogrzeb urnowy i kremacje zamość usługi pogrzebowe w Zamościu

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Gen. M. Bołtucia 28, 22-400 Zamość

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Serdeczne podziękowania, dla właściciela i pracowników CENTRUM POGRZEBOWEGO „CHUDOBA” W ZAMOŚCIU ,za zaangażowanie i pełen profesjonalizm w organizacji uroczystości pogrzebowej mojego MĘŻA. Dziękuje za piękną oprawę muzyczną ,zadbanie o każdy szczegół a w zasadzie olbrzymia pochwała pod każdym względem.
    Henryka Ć.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *