Zakład pogrzebowy Zawiercie

Zakłady pogrzebowe Gabriel
Zakład pogrzebowy Gabriel Zawiercie
ul. Rzemieślnicza 10
42-400, Zawiercie
696 038 038
firma.gabriel24@gmail.com
pogrzebyzawiercie.pl

Zakład Pogrzebowy GABRIEL Zawiercie to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych. Dom pogrzebowy znajduje się w Zawierciu przy ul. Rzemieślniczej 10. Prowadzimy też biuro zakładu pogrzebowego GABRIEL w Krakowie – www.gabriel24.pl. Misją Zakładu pogrzebowego GABRIEL z Zawiercia jest przede wszystkim pomoc rodzinom Osób Zmarłych w pierwszych chwilach po śmierci ich Bliskich.

Usługi Pogrzebowe Zawiercie

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta i chcąc sprostać jego oczekiwaniom – dom pogrzebowy z Zawiercia uruchomił możliwość skorzystania z mobilnego biura. To udogodnienie jest ściśle związane ze świadomością, że nie każda osoba, która jest zmuszona zająć się organizacją uroczystości ostatniego pożegnania, jest w stanie osobiście stawić się w siedzibie firmy GABRIEL. Niezależnie od przyczyny tej niemożności ze strony Klienta – pracownicy zakładu pogrzebowego są dojechać w umówione wcześniej miejsce. Usługa mobilnego biura działa na terenach powiatu zawierciańskiego oraz krakowskiego. Swoje usługi pogrzebowe firma świadczy głównie dla mieszkańców miejscowości Zawiercie, Ogrodzieniec, Pilica, Strzegowa i okolic. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku osobistej wizyty w biurze Zakładu pogrzebowego GABRIEL w Zawierciu, świadczone są na najwyższym możliwym poziomie.

Zakład pogrzebowy z Zawiercia mając na uwadze komfort psychiczny swoich Klientów i zdając sobie sprawę z tego, jak trudno w tych smutnych okolicznościach dopełnić osobiście wszystkich formalności, jest w stanie przejąć odpowiedzialność za wszystkie sprawy urzędowe. Pracownicy domu pogrzebowego GABRIEL Zawiercie pomogą w dopełnieniu formalności w ZUS, KRUS, MSWiA czy USC oraz będą reprezentować Klientów we wszystkich czynnościach administracyjnych. Pracownicy firmy to osoby posiadające ogromne doświadczenie i wiedzę oraz obdarzone empatią i charakteryzujące się zaangażowaniem.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę GABRIEL z Zawiercia, to przede wszystkim organizacja ceremonii żałobnych. Wśród nich najwięcej jest uroczystości wyznaniowych. Pogrzeb jest uhonorowaniem ludzkiego życia i ważne jest by jego zakończenie odbywało się zgodnie z ostatnią wolą i wyznaniem Zmarłego. W Polsce najwięcej osób deklaruje wyznanie katolickie, ale warto też pamiętać o wyznawcach innych religii. Dlatego też dom pogrzebowy z Zawiercia gwarantuje pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych wszystkich wyznań, z uwzględnieniem ich obrzędów. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.

zakłady pogrzebowe w Zawierciu

Alternatywą dla pogrzebów wyznaniowych są pogrzeby świeckie. Są to uroczystości przygotowywane dla osób, które za życia nie wyznawały żadnej wiary lub po prostu nie chcą zostać pogrzebani według ceremoniału religijnego. Zakład Pogrzebowy GABRIEL od lat współpracuje z najlepszymi Mistrzami Ceremonii, którzy podejmują się przewodniczenia takim pogrzebom – gwarantując spersonalizowane oraz wyjątkowe pożegnanie. Wygłaszają oni także specjalnie ułożoną na tę okoliczność mowę pogrzebową, a także niejednokrotnie dziękują uczestnikom uroczystości w imieniu rodziny.

Dom pogrzebowy

Dom pogrzebowy w Zawierciu posiada również w swoim asortymencie wszystkie niezbędne akcesoria pogrzebowe – takie, jak urny, trumny, krzyże, tabliczki czy ubrania dla zmarłych. Pełną ofertę mogą Państwo poznać w biurze firmy, a na specjalne życzenie możliwe jest stworzenie również spersonalizowanych akcesoriów funeralnych.

Zakład Pogrzebowy GABRIEL w swojej ofercie posiada również usługę transportu zwłok. Transporty wykonywane są na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami. Pracownicy zakładu dbają, żeby tego typu przewozy zawsze odbywały się zgodnie ze wszystkimi przepisami formalnymi, jak i sanitarnymi, a przede wszystkim przy poszanowaniu godności Zmarłego. W swoim taborze firma dysponuje sprawdzonymi i eleganckimi karawanami, które spełniają wszelkie wymogi sanitarne określone w przepisach Polski, UE oraz poszczególnych państw świata. Decydując się na skorzystanie z usług firmy otrzymują Państwo gwarancję jakości oraz kompleksową obsługę w przystępnej cenie.

Kremacje Zawiercie

Kremacja to forma pochówku, na którą mieszkańcy Zawiercia i okolic decydują się coraz częściej. Dlatego zakład pogrzebowy GABRIEL jest gotowy, aby służyć Państwu wszelką pomocą w organizacji także pogrzebu z uprzednią kremacją. Pracownicy firmy odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania, a jednocześnie mogą doradzić przy wyborze asortymentów funeralnych niezbędnych w czasie pogrzebu urnowego. Do Państwa dyspozycji oddają oni swoją wiedzę i doświadczenie, będąc jednocześnie wsparciem we wszelkich kwestiach formalnych niezbędnych do przeprowadzenia kremacji. Wszystko zaś po to, aby uroczystość żałobna przebiegła zgodnie z oczekiwaniami.

usługi pogrzebowe

Cmentarze w Zawierciu

Zakład Pogrzebowy GABRIEL działa na terenie Zawiercia i okolic, organizując uroczystości pogrzebowe. Większość ceremonii przeprowadzanych przez tę firmę odbywa się między innymi na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Przyjaźni 184, 42-400 Zawiercie
  • Cmentarz parafialny – ul. Cmentarna 11a, 42-400 Zawiercie
  • Cmentarz –  ul. Gliniana, 42-400 Zawiercie
  • Cmentarz Kromołów – ul. Jurajska 4, 42-431 Zawiercie
  • Cmentarz – ul. Skarżycka 8, 42-400 Zawiercie

Ekshumacje w Zawierciu

Ekshumacja jest bardzo delikatnym, a zarazem skomplikowanym procesem polegającym na wydobyciu szczątków z grobu oraz – najczęściej – przeniesieniu ich do innego grobu. Ekshumacja może nastąpić tylko i wyłącznie na wniosek uprawnionej do tego osoby lub instytucji. Może to być rodzina Zmarłego, a także prokurator lub sąd. Jeśli natomiast ciało zostało pochowane na nielegalnym cmentarzu lub nekropolii przeznaczonej do likwidacji, taką zgodę może wydać Inspektor Sanitarny.

Warunki procesu ekshumacji zostały ściśle określone przez polskie prawo. Może ona zostać przeprowadzona w ściśle określonym czasie – jest to termin od 16 października do 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy GABRIEL służy Państwu pomocą w zakresie przeprowadzenia i przygotowania ekshumacji. Decydując się na usługi firmy z Zawiercia otrzymują Państwo gwarancję, iż wszystko odbędzie się bezpiecznie zarówno dla ludzi, jak i środowiska – a co najważniejsze, z szacunkiem dla szczątków Osoby Zmarłej.

Zakład pogrzebowy Gabriel Zawiercie jest dostępny pod adresem ul. Rzemieślnicza 10 pod numerem telefonu 696 038 038.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy i przewóz zwłok usługi pogrzebowe w zawierciu zakład pogrzebowy Gabriel organizacja pogrzebu transport zwłok pogrzeby wojskowe pogrzeby w zawierciu i krakowie dom pogrzebowy Gabriel zakłady pogrzebowe firma pogrzebowa

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Rzemieślnicza 10, 42-400 Zawiercie

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *