Zakład pogrzebowy Zgierz

Zakłady pogrzebowe H. Skrzydlewska
Zakład Pogrzebowy H.Skrzydlewska Zgierz
ul. Parzęczewska 6
95-100, Zgierz
42 717 00 00
42 672 33 33
800 672 333
biuro@skrzydlewska.pl
pogrzeby.skrzydlewska.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA jest firmą, która specjalizuje się w przygotowaniu i przeprowadzaniu uroczystości pogrzebowych. Swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1990 roku i wciąż podnosi swoje kompetencje, oferując najwyższy możliwy standard usług. Dowodem jest certyfikat jakości ISO 9001 : 2008, jaki otrzymała jako jedna z pierwszych firm w Polsce. Swoje usługi kieruje do wszystkich osób potrzebujących wsparcia i pomocy w zakresie przygotowania wyjątkowej ceremonii pogrzebowej.

Firma pogrzebowa prowadzi kilkanaście biur w województwie łódzkim, zlokalizowanych przy największych cmentarzach na terenie Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin i Łowicza. Jedno z nich znajduje się przy ulicy Parzęczewskiej 6 w Zgierzu. W każdym z tych miejsc czeka na Klientów wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże we wszystkich kwestiach składających się na przygotowanie wyjątkowej ceremonii. Pracownicy zatrudnieni w Zakładzie Pogrzebowym H.SKRZYDLEWSKA to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy zrobią wszystko, żeby pomóc i odciążyć rodziny w żałobie we wszelkich obowiązkach tak, aby umożliwić spokojne przeżywanie żałoby.

zakłady pogrzebowe w zgierzu

Usługi pogrzebowe Zgierz

Zgłaszając się do biura firmy każdy z klientów może się przekonać, że pracownicy służą wszechstronną pomocą we wszystkich kwestiach formalnych i urzędowych. Są w stanie kompleksowo zająć się wspomnianymi kwestiami i pomogą w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo firma prowadzi dwa krematoria i jest w stanie zorganizować pogrzeb połączony z kremacją w bardzo sprawny sposób. Oprócz tego posiadają własne pomieszczenia chłodnicze, dzięki którym ciało zmarłego może oczekiwać do pochówku w odpowiednich warunkach. Istnieje również możliwość skorzystania z usług z zakresu tanatokosmetyki albo też wykonanie zabiegu tanatopraksji. Wszystkie  te zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowany personel, posiadający stosowne szkolenia i certyfikaty.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA w Zgierzu oferuje również usługi z zakresu transportu zmarłych, na trasach krajowych oraz międzynarodowych. W ramach kompleksowej usługi pogrzebowej zapewni nieodpłatny przewóz zwłok osoby zmarłej z miejsca zgonu, do jednej ze specjalistycznych chłodni w pobliżu cmentarzy w Łodzi, Głowna i Zgierza. W przypadku transportów międzynarodowych firma przygotowana jest na zrealizowanie każdego zlecenia, związanego ze sprowadzeniem do kraju ciała osoby zmarłej poza granicami Polski, bez względu na kraj, w którym nastąpił zgon. Wszystkie usługi transportowe wykonywane są specjalistycznymi karawanami, spełniającymi wszystkie wymogi międzynarodowego, jak i lokalnego transportu zmarłych.

dom pogrzebowy Zgierz

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebów

Zakład pogrzebowy ze Zgierza dysponuje także własnymi salami konsolacyjnymi, co pozwala na pomoc w zakresie przygotowania stypy. Bogate menu i idealne rozmieszczenie lokali w pobliżu cmentarzy stanowi duży atrybut firmy. Poza tym dzięki własnym kwiaciarniom, w tym także w Zgierzu, może zapewnić najwyższej klasy usługi florystyczne, oferując przygotowanie wszelkich kompozycji kwiatowych i ich dowóz na pogrzeb.

Firma H.SKRZYDLEWSKA oferuje najwyższej jakości usługi z branży funeralnej prowadząc największą sieć kwiaciarni, salonów kwiatowych oraz biur pogrzebowych na terenie Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin i Łowicza. Firma może pochwalić się także własnymi nowoczesnymi krematoriami i najwyższej jakości karawanami do transportu zmarłych.

zakłady pogrzebowe w zgierzu

Kremacje Zgierz

Kremacja jest formą pochówku zyskującą w ostatnich latach na popularności, co związane jest z czynnikami ekonomicznymi, ekologicznymi i znacząco zmniejszającą się liczbą miejsc grzebalnych. Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej w specjalistycznym piecu kremacyjnym. Prochy zostają włożone do urny i złożone w grobie lub umieszczone w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA, dzięki posiadaniu własnych krematoriów gwarantuje, że proces kremacji jest bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego, a także daje możliwość rodzinom zmarłych obniżenia całościowych kosztów uroczystości. Pracownicy zakładu pomogą we wszystkich kwestiach formalnych i logistycznych oraz zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy, element.

Cmentarze w Zgierzu

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA służy wszechstronną pomocą w przygotowaniu ceremonii żałobnych, głównie w województwie łódzkim. Pogrzeby mieszkańców Zgierza, które organizuje firma H.SKRZYDLEWSKA, mają miejsce głównie na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz Komunalny w Zgierzu – ul. Konstantynowska 75, 95-100 Zgierz
  • Cmentarz Rzymskokatolicki – ul. Księdza Piotra Skargi 28, 95-100 Zgierz
  • Cmentarz Ewangelicko-Augsburski – ul. Spacerowa 95-100, 95-100 Zgierz
  • Cmentarz Mariawicki pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy – ul. Adolfa Dygasińskiego 31, 95-100 Zgierz
  • Cmentarz – ul. Parzęczewska, 95-100 Zgierz

firma pogrzebowa w Zgierzu

Ekshumacje w Zgierzu

Ekshumacja polega na wydobyciu zwłok lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku . Najczęściej wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny, w celu przeniesienia osoby zmarłej na inne miejsce pochówku. By mogła zostać wykonana, niezbędne jest uzyskanie zgody lokalnego inspektora sanitarnego, zaś sama procedura może zostać zorganizowana między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA na prośbę klientów podejmuje się wykonywania ekshumacji. Posiada ogromne doświadczenie i wiedzę w tym zakresie, a dodatkowo dysponuje odpowiednim sprzętem. Więcej szczegółów na temat ekshumacji można uzyskać pod numerem 42 717 00 00.

Zakład Pogrzebowy H.Skrzydlewska Zgierz jest dostępny pod adresem ul. Parzęczewska 6 pod numerami telefonu 42 717 00 00, 42 672 33 33 i 800 672 333.

Rekomendacje

Galeria

zakłady pogrzebowe w zgierzu nagrobki transport zwłok przewóz zwłok domy pogrzebowe firmy pogrzebowe usługi pogrzebowe pogrzeby z trumna zgierz dom pogrzebowwy usługi pogrzebowe w zgierzu usługi pogrzebowe kwiaty na pogrzeb wiązanki wieńce zakłady pogrzebowe w zgierzu kwiaty na pogrzeb wieniec pogrzebowy wieńce pogrzebowe wieńce i wiązanki pogrzebowe

Kontakt z zakładem

Adres: Parzęczewska 6, 95-100 Zgierz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Piękna organizacja ceremonii i wspaniała obsługa. Personel zakładu jest pełny empatii i taktu. Uczynili ten trudny czas chociaż nieco łatwiejszym do przejścia.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *