Zakład pogrzebowy Zielonka

zakład pogrzebowy Nekropolis
Dom Pogrzebowy Zielonka - Nekropolis
Piłsudskiego 31
05-091 , Zielonka
606 653 850
biuro@nekropolis.com.pl
zabki.nekropolis.com.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS to rodzinna firma, która może pochwalić się przeszło 30-letnim doświadczeniem. Prowadzona od samego początku przez Rodzinę Państwa Chmielewskich, działa nieprzerwanie do dziś w oparciu o udane połączenie tradycji z nowoczesnością.

Filia Domu Pogrzebowego, służąca zarówno mieszkańcom Zielonki, jak i Ząbek powstała w 2012 roku jako odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy korzystali już z usług tej firmy i przekonali się o najwyższej jakości jej usług. W biurze zlokalizowanym w Ząbkach przy ulicy Piłsudskiego 31 mieszkańcy tych dwóch miejscowości zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i bardzo ludzkie, empatyczne wsparcie w tych najtrudniejszych chwilach.

Usługi pogrzebowe Zielonka

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS zatrudnia w swoich szeregach sprawdzonych pracowników, których cechuje ogromne zaangażowanie w wypełnianie obowiązków zawodowych. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie, starając się jak najbardziej trafnie odczytać i jak najdokładniej wypełnić oczekiwania rodzin w żałobie. NEKROPOLIS organizuje dla mieszkańców Zielonki i okolic uroczystości pogrzebowe zarówno świeckie, wyznaniowe, tradycyjne oraz kremacyjne. Firma zadba o każdy szczegół – zarówno w czasie przygotowań, jak i w czasie trwania uroczystości, tak by nie zaistniały żadne niespodziewane okoliczności.

usługi pogrzebowe zielonka

Usługi Pogrzebowe NEKROPOLIS gwarantuje kompleksową pomoc w każdej kwestii, jaka składa się na przygotowanie ceremonii żałobnej –  zapewniając chociażby usługi profesjonalnych florystów, którzy przygotują każdy wieniec, wiązankę czy inną kompozycję kwiatową. Współpraca z najlepszymi kwiaciarniami w okolicy to pewność najwyższej jakości i świeżości kwiatów. NEKROPOLIS współpracuje także z profesjonalnymi instrumentalistami w celu stworzenia niepowtarzalnej oprawy muzycznej pogrzebu.

Bogata oferta usług pogrzebowych

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS oferuje ogromny wybór akcesoriów funeralnych – takich, jak trumny, urny, krzyże czy ubrania dla Zmarłego. W swoim taborze firma posiada najwyższej klasy pojazdy i elegancką limuzynę marki Mercedes, która pomaga w stworzeniu wyjątkowej i godnej oprawy pogrzebu. Dzięki najwyższej klasy pojazdom możliwe jest również świadczenie usług w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu zwłok.

Co najważniejsze, NEKROPOLIS z Zielonki charakteryzuje stałość cen i transparentność działań. Firma zadba o wszystko, co potrzebne, by przygotowywana uroczystość przebiegła, tak jak zostało to zlecone – nie tylko w sposób sprawny, ale przede wszystkim godny i piękny.

dom pogrzebowy zielonka

Kremacja Zielonka

Kremacja jest alternatywą względem tradycyjnej formy pochówku. W ostatnich latach to właśnie pogrzeby kremacyjne są wybierane coraz częściej, co ma związek przede wszystkim z akceptacją jej przez Kościół Katolicki oraz ze zmniejszającą się nieustannie ilością miejsc grzebalnych.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS z Zielonki i Ząbek podejmuje się kompleksowego przygotowania pochówku z uprzednią kremacją oraz dba o cały jej przebieg. Firma gwarantuje swoim Klientom wszystko, co niezbędne, żeby kremacja mogła zostać przeprowadzona. Dodatkowo firma posiada niezbędne akcesoria funeralne – takie, jak trumna czy urna kremacyjna oraz ubrania dla Zmarłego i całuny. Decydując się na kremację otrzymają Państwo kompleksową pomoc i wsparcie, a pracownicy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania z nią związane.

Cmentarze w Zielonce

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS podejmuje się organizacji ceremonii żałobnych dla mieszkańców województwa mazowieckiego. Pochówki osób z Zielonki, Ząbek i okolic odbywają się najczęściej na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz parafialny –  Aleja Józefa Piłsudskiego, 05-220 Zielonka
  • Cmentarz w Kobyłce – ul. Księdza Franciszka Marmo, 05-230 Kobyłka
  • Cmentarz Nowy – ul. Radzymińska, 05-230 Kobyłka
  • Cmentarz – Aleja Niepodległości, 05-200 Wołomin

Ekshumacje w Zielonce

Ekshumacja przeprowadzana jest w Polsce za zgodą miejscowego inspektora sanitarnego. Zgoda taka wydawana jest najczęściej na prośbę rodziny lub na wniosek prokuratury albo sądu w celu wykonania dodatkowych badań. W naszym kraju ekshumacja możliwa jest wyłącznie w okresie między 16 października a 15 września we wczesnych godzinach rannych.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS od lat zajmuje się przeprowadzaniem procesów ekshumacji i posiada odpowiednie doświadczenie, wiedzę i narzędzia niezbędne do jej przeprowadzenia. Dodatkowo pracownicy firmy pomogą w uzyskaniu niezbędnych zgód i pozwoleń. Decydując się na skorzystanie z usług firmy NEKROPOLIS zarówno osoby prywatne, jak i instytucje zyskują gwarancję, że wszystko odbędzie się zgodnie z prawem, przy najwyższym szacunku dla osoby zmarłej.

Dom Pogrzebowy Zielonka - Nekropolis jest dostępny pod adresem Piłsudskiego 31 pod numerem telefonu 606 653 850 .

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe ząbki zakład pogrzebowy zielonka zakład pogrzebowy ząbki usługi pogrzebowe całodobowy transport zwłok

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Piłsudskiego 31, 05-091 Ząbki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *