Zakład pogrzebowy Żukowo

Zakład pogrzebowy Róża
Zakład Pogrzebowy Róża Żukowo
ul. Świętokrzyska 49
80-180 Gdańsk =>, Żukowo
70 205 550
570 456 450
biuro@rozagdansk.pl
rozagdansk.pl
roza24.pl

Zakłady Pogrzebowe RÓŻA to firma, która znana jest z organizacji pochówków, odznaczających się pięknem i godnością. Ten zakład pogrzebowy, działający głównie na terenie województwa pomorskiego, oferuje pełne spektrum usług pogrzebowych, obejmujących cały proces przygotowania i przeprowadzenia ceremonii żałobnych.

Firma posiada biura w Gdyni i Gdańsku. Biuro gdańskie, które znajduje się w dzielnicy Łostowice przy ul. Świętokrzyskiej 49, spieszy z pomocą nie tylko mieszkańcom Gdańska, ale również pobliskich miejscowości. Róża to najbliżej Żukowa położone biuro zakładu pogrzebowego w Gdańsku, dlatego też w siedzibie firmy coraz częściej pojawiają się rodziny z Żukowa i okolic. W znacznej mierze wypływa to z faktu, że dojazd z Żukowa do biura w Gdańsku jest bardzo prosty: jest to kilkanaście kilometrów, głównie obwodnicą Trójmiasta do zjazdu Kowale. Rodziny mają także możliwość skorzystania z dwóch biur w Gdyni. Z wdzięcznością za ich zaufanie – personel firmy Róża prezentuje im swoją ofertę usług pogrzebowych, oferując wsparcie rodzinom w żałobie od momentu zgłoszenia zgonu.

Usługi pogrzebowe Żukowo

Pracownicy firmy Róża gotowi są pomóc w każdym aspekcie przygotowania uroczystości pogrzebowej, z naciskiem na dbałość o każdy detal. Wśród usług znajduje się organizacja uroczystości, zgodnie z tradycją i obrzędami religijnymi, ale również świeckimi lub wojskowymi, a także pogrzeby z kremacją. Personel firmy zdaje sobie sprawę, że formalności pogrzebowe mogą być skomplikowane, dlatego oferuje swoją wiedzę i doświadczenie w ich załatwianiu, włączając w to kwestie urzędowe, cmentarne i parafialne. Z upoważnienia klientów firma bierze odpowiedzialność za dopełnianie wszelkich spraw formalnych. Dom pogrzebowy Róża oferuje także kredytowanie usług pogrzebowych na podstawie zasiłku pogrzebowego.

usługi pogrzebowe w Żukowie

Celem zakładu pogrzebowego Róża jest świadczenie usług pogrzebowych na najwyższym poziomie, z szacunkiem dla zmarłego i jego rodziny. Wśród usług znajduje się także kosmetyka pośmiertna, w tym balsamacja (tanatopraksja), która pomaga zatrzymać rozkład ciała zmarłego.

W biurze zakładu pogrzebowego dostępny jest dla mieszkańców Żukowa szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych, w tym urny, trumny, tabliczki pogrzebowe, krzyże i wiele innych pamiątek pogrzebowych. W ofercie firmy pogrzebowej Róża znajdują się także darmowe nekrologi online oraz transmisje pogrzebów online. Transmisje te pozwalają uczestniczyć w pogrzebie osobom, które nie mogą – z różnych względów – być obecne fizycznie w trakcie ceremonii, a wszystko to odbywa się z zachowaniem prywatności uczestników.

Oprawa uroczystości obejmuje również troskę o obecność takich elementów, jak baldachim nad miejscem celebry, winda do opuszczania trumny lub urny do grobu, czy profesjonalne nagłośnienie. Zakład Pogrzebowy Róża dba również o przygotowanie oprawy muzycznej oraz florystycznej.

kremacje w Żukowie

Zakład Pogrzebowy Róża zapewnia mieszkańcom Żukowa całodobowy transport zmarłych. Realizowany jest on w formie całodobowych eksportacji zmarłych z miejsc zgonu do chłodni, ale także firma podejmuje przewóz zmarłych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Każda usługa związana z transportem zmarłych obejmuje też dopełnienie formalności z tym związanych.

Kremacje Żukowo

Kremacja to proces, w którym ciało osoby zmarłej jest przewożone do krematorium i tam poddawane procesowi spopielenia w piecu kremacyjnym. Po kremacji prochy zmarłego są zbierane i umieszczane w urnie, która może zostać złożona w grobie tradycyjnym (ziemnym lub murowanym) lub w kolumbarium. Jest to coraz bardziej popularna forma pochówku, ze względów ekonomicznych, ekologicznych oraz w wyniku malejącej ilości miejsc na cmentarzach. Kremacja pozwala na umieszczenie urny w istniejącym już grobie tradycyjnym przed upływem obowiązkowych 20 lat od ostatniego pochówku.

Zakład Pogrzebowy Róża podejmuje się na terenie Żukowa i okolic organizacji pogrzebów związanych z kremacją. Pracownicy tej firmy zajmują się wszelkimi aspektami formalnościami. Gotowi są także do odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie tej formy pochówku. Dla zakładu usług pogrzebowych Róża najważniejsze jest zapewnienie mieszkańcom Żukowa wsparcia i profesjonalnej pomocy w trudnych chwilach.

transport zwłok w Żukowie

Cmentarze w Żukowie

Zakład Pogrzebowy Róża świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w całym województwie pomorskim. Pogrzeby mieszkańców Żukowa i okolic odbywają się najczęściej na cmentarzach takich, jak:

  • Cmentarz – ul. 3 Maja 8A, 83-330 Żukowo
  • Cmentarz Niestępowo – ul. Raduńska 74, 83-331 Niestępowo
  • Cmentarz parafialny w Lublewie – ul. Jaskółcza, 83-050 Lublewo Gdańskie
  • Cmentarz w Pręgowie Górnym – ul. Bukowskiego, 83-050 Pręgowo Górne
  • Cmentarz Kiełpino – ul. Otomińska 75, 80-178 Gdańsk
  • Cmentarz parafialny w Kokoszkach – ul. Św. Brata Alberta 22, 80-298 Gdańsk
  • Cmentarz parafialny – ul. Jesienna 13, 80-298 Gdańsk
  • Cmentarz Łostowicki – ul. Łostowicka 35, 80-001 Gdańsk
  • Cmentarz Srebrzysko – ul. Srebrniki 12, 80-282 Gdańsk

firma pogrzebowa Żukowo

Ekshumacje w Żukowie

Zazwyczaj pochówek w konkretnym miejscu równoważny jest ze złożeniem w grobie ciała zmarłego przynajmniej na 20 lat – to jest na czas, na który opłacany jest standardowo grób ziemny tradycyjny. Czasem jednak staje się niezbędnym przeniesienie ciała zmarłego z obecnego grobu lub przeprowadzenie niezbędnych ekspertyz medycyny sądowej, które wymagają otwarcia grobu. W takich przypadkach konieczne jest przeprowadzenie procedury ekshumacji, która rozpoczyna się od złożenia stosownego wniosku w właściwej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Zgoda tej instytucji zawsze musi poprzedzać wykonanie ekshumacji. Polskie przepisy bardzo precyzyjnie regulują kwestie związane z ekshumacją, pozwalając na jej przeprowadzenie wyłącznie w godzinach porannych- w terminie od 16 października do 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy Róża jest gotowy pomóc w całym procesie ekshumacji w Żukowie i okolicy, włączając w to uzyskanie zgody od Inspektora Sanitarnego oraz samą procedurę ekshumacji. Każde podejmowane działanie zgodne jest z przepisami prawa i z pełnym szacunkiem dla ciała zmarłego. Pracownicy firmy posiadają doświadczenie w wykonywaniu procesu ekshumacji, zawsze przestrzegając surowych przepisów sanitarnych i procedur.

Zakład Pogrzebowy Róża Żukowo jest dostępny pod adresem ul. Świętokrzyska 49 pod numerami telefonu 70 205 550 i 570 456 450.

Rekomendacje

Galeria

całodobowy zakład pogrzebowy Żukowo przewóz zwłok Żukowo firma pogrzebowa w żukowie tanie pogrzeby żukowo zakład pogrzebowy w żukowie firma pogrzebowa róża całodobowe rpzewozy zwłok tani zakład pogrzebowy - cena pogrzeby w żukowie organizacja pogrzebów z trumną usługi pogrzebowe w żukowie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Świętokrzyska 49, 80-180 Gdańsk

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *