Zakład pogrzebowy Żuromin

Zakład Pogrzebowy Żuromin Karczewski
Zakład Pogrzebowy Karczewski Żuromin
ul. Plac Wolności 19
09-300, Żuromin
508 262 767
23 657 30 72
biuro@karczewskipogrzeby.pl
karczewskipogrzeby.pl

Zakład Pogrzebowy KARCZEWSKI swoją historią sięga roku 1927 i tym samym plasuje się w czołówce najstarszych prywatnych zakładów pogrzebowych w województwie mazowieckim. W roku 1927 właśnie Stanisław Karczewski stworzył w Żurominie zakład produkujący wysokiej jakości trumny. Obecnie firma prowadzona jest przez trzecie pokolenie, a za jej rozwój odpowiada Cezary Karczewski, który osobiście dba o każdy detal i najwyższy poziom świadczonych usług, firmując jakość własnym nazwiskiem.

KARCZEWSKI posiada w Żurominie biuro zlokalizowane przy Placu Wolności 19. Do dyspozycji Klientów firma oddaje także Dom Pogrzebowy przy ul. Lidzbarskiej 39. Tam na rodziny w żałobie oczekuje wykwalifikowany personel, odznaczający się wysoką kulturą osobistą, który zadba o to, aby każdy z Klientów otrzymał pomoc i wsparcie w najtrudniejszym momencie życia, jakim jest śmierć osoby najbliższej. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do potrzeb Klientów firma zyskała opinię firmy rzetelnej i solidnej.

Usługi pogrzebowe Żuromin

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę KARCZEWSKI w Żurominie, obejmują pomoc i wsparcie w organizacji wszystkich rodzajów uroczystości, w tym pogrzebów tradycyjnych oraz kremacyjnych tak o charakterze ceremonii wyznaniowych, jak i świeckich. W przypadku pochówków świeckich osobą odpowiedzialną za przewodniczenie całej uroczystości jest Mistrz Ceremonii Pogrzebowej, który wygłasza mowę pogrzebową i czuwa nad przebiegiem uroczystości. Firma pomoże w sprawnej organizacji ceremonii pogrzebowej, niezależnie od stopnia jej skomplikowania.

pogrzeby w żurominie

Personel, zatrudniony w Zakładzie Pogrzebowym KARCZEWSKI, to osoby posiadające ogromną wiedzę z zakresu branży funeralnej. Zdając sobie sprawę z tego, że nie każdy w tak trudnej chwili jest w stanie podejmować się załatwiania różnorodnych spraw urzędowych i cmentarnych, pracownicy mogą przejąć na siebie obowiązek dopełnienia kwestii formalnych. Na życzenie Klienta mogą oni udać się do Urzędu Stanu Cywilnego, aby uzyskać akt zgonu, a także mogą reprezentować rodziny Zmarłych w innych instytucjach. Firma KARCZEWSKI pomaga także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego i niezależnie od sytuacji ekonomicznej rodziny, zrobi wszystko, by ceremonia żałobna w każdym detalu była naprawdę piękna i spełniała oczekiwania Bliskich Zmarłego.

zakład pogrzebowy żuromin

Kompleksowa organizacja pogrzebów w Żurominie

Tabor pojazdów Zakładu Pogrzebowego KARCZEWSKI to specjalistyczne samochody, które zostały dostosowane do przewozu zwłok. Dlatego istnieje możliwość zorganizowania transportu Zmarłych zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Pracownicy dostępni są 24 godziny na dobę, w każdej chwili gotowi, aby przyjąć zlecenia na eksportację zwłok. Wszystkie usługi transportowe zawsze realizowane są w sposób sprawny oraz z wielkim szacunkiem względem Zmarłego i jego rodziny.

Na kompleksowe usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę KARCZEWSKI, składa się także oprawa muzyczna ceremonii. Dzięki współpracy z utalentowanymi instrumentalistami z Żuromina oprawa muzyczna może obejmować wykonanie utworów świeckich i religijnych na trąbce lub skrzypcach, ale możliwe jest odtworzenie muzyki ze sprzętu nagłaśniającego. Ponadto ten zakład pogrzebowy oferuje szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych, jak trumny olchowe, dębowe i sosnowe z pojedynczym lub podwójnym wiekiem oraz urny kamienne, kompozytowe, metalowe lub drewniane. Dodatkowo możliwe jest nabycie innych utensyliów pogrzebowych jak tabliczki, krzyże, różańce oraz obrazki pamiątkowe. Firma może pochwalić się także własną pracownią florystyczną przy ulicy Wetmańskiego 23 w Żurominie, która daje możliwość stworzenia spersonalizowanych projektów z kwiatów.

Zakład Pogrzebowy KARCZEWSKI świadczy także różnorodne usługi kamieniarskie. Firma jest w stanie przygotować profesjonalne projekty nagrobków w różnych wzorach i kolorach, z różnych materiałów. Oprócz tego firma oferuje podnoszenie grobów, naprawy nagrobków czy liternictwo nagrobne, jak również zadba o wykonanie zabudowy terenu wokół nagrobka.

usługi pogrzebowe żuromin

Kremacja Żuromin

Kremacja to jedna z form pochówku, która w ciągu ostatnich kilku latach znacząco zyskała na popularności. Duży wpływ mają na to kwestie ekonomiczne, gdyż pogrzeb urnowy w wielu przypadkach jest tańszą alternatywą względem pochówku tradycyjnego, a ponadto to rozwiązanie postrzegane jest jako bardziej ekologiczne. Dodatkowo w obliczu wciąż malejącej liczby miejsc grzebalnych kremacja umożliwia dochowanie zmarłego do istniejącego grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

Zakład Pogrzebowy KARCZEWSKI od lat zajmuje się organizacją uroczystości pogrzebowych z kremacją i jest w stanie zająć się  wszystkimi kwestiami logistycznymi oraz formalnościami, a także transportem ciała do krematorium. KARCZEWSKI Żuromin zadba również o odbiór urny z prochami i dostarczy ją do kościoła, kaplicy i na cmentarz. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, a pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Cmentarze w Żurominie

Zakład Pogrzebowy KARCZEWSKI organizuje kompleksowe ceremonie pogrzebowe w całym województwie mazowieckim. Pogrzeby mieszkańców Żuromina i okolic mają miejsce zazwyczaj na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Parafialny – ul.  Lidzbarska 50A, 09-300 Żuromin
  • Cmentarz – ul. Żuromińska, 09-300 Chamsk
  • Cmentarz – 09-300 Poniatowo
  • Cmentarz w Bryńskiej – Czarny Bryńsk, Bryńsk 13-230,
  • Cmentarz – ul.  Szkolna 9, 09-304 Zieluń
  • Cmentarz – ul. Karola Świerczewskiego 16, 09-310 Kuczbork-Osada

pogrzeby żuromin

Ekshumacje w Żurominie

Ekshumacja to proces, który polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej zostaje ona wykonana na zlecenie rodziny w celu pochowania zmarłego w innym miejscu, ale może zostać przeprowadzona także na wniosek sądu albo prokuratora, jak również – choć to dzieje się najrzadziej – z powodu likwidacji cmentarza. Wykonanie ekshumacji możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia we wczesnych godzinach porannych. W tym celu niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego.

Zakład Pogrzebowy KARCZEWSKI w Żurominie jest w stanie przeprowadzić proces ekshumacji, a dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy w tym zakresie, istnieje gwarancja, że cała operacja przebiegnie w sposób właściwy. Firma dysponuje właściwym sprzętem, który umożliwia przeprowadzenie ekshumacji w sposób bezpieczny oraz – co najważniejsze – przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Karczewski Żuromin jest dostępny pod adresem ul. Plac Wolności 19 pod numerami telefonu 508 262 767 i 23 657 30 72.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy żuromin usługi pogrzebowe żuromin pogrzeby w żurominie pogrzeby żuromin

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Plac Wolności 19, 09-300 Żuromin

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *