Zakład pogrzebowy Żyrardów

zakład pogrzebowy warszawa wola
Dom Pogrzebowy Koperski Żyrardów
ul. Waryńskiego 7
96-300, Żyrardów
46 855 02 25
22 755 50 05
zyrardow@koperski.eu
koperski.eu
koperski.eu

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI jest znaną i renomowaną firmą, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży funeralnej. Działalność prowadzona jest nieprzerwanie od 1937 roku. Począwszy zaś od roku 1983 odpowiedzialność za rozwój firmy przejął Pan Łukasz Koperski, który wraz z żoną Janiną oraz synami Błażejem i Wiktorem realizują firmową misję „Godność i Tradycja”.

Centrum Pogrzebowe w Żyrardowie, składa się z Domu Pogrzebowego, dwóch kaplic pożegnalnych przy ulicy Waryńskiego 7 i biura obsługi Klienta, wystawy trumien i innych akcesoriów pogrzebowych przy ulicy Waryńskiego 20.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI posiada nowoczesny Dom Pogrzebowy, gdzie niezależnie od wyznania czy narodowości Osób Zmarłych przygotowywane są dla nich ceremonie wszystkich obrządków, a także uroczystości świeckie. Infrastruktura Domu Pogrzebowego obejmuje również nowoczesne prosektorium, gdzie osoby zmarłe przygotowywane są z wielkim szacunkiem do pochówku. Odpowiedzialni za to pracownicy to osoby posiadające odpowiednie doświadczenie i wiedzę z zakresu toalety pośmiertnej, tanatologii ogólnej i balsamacji.

Najnowocześniejsza infrastruktura

W Żyrardowie firma KOPERSKI oddaje do dyspozycji Klientów także swoje Centrum Pogrzebowe, które znajduje się przy ulicy Waryńskiego 20. Obiekt ten znajduje się w pięknej okolicy, otoczonej zielenią, a w pobliżu znajduje się parking, co jest szczególnie ważne dla zmotoryzowanych Klientów, którzy do Zakładu Pogrzebowego KOPERSKI przybywają do Żyrardowa nieraz z odległych stron Mazowsza.

usługi pogrzebowe żyrardów

Firma KOPERSKI w Żyrardowie posiada również zakład produkcji trumien, który mieści się przy ulicy Mazowieckiej 16/18. Każda z trumien, opuszczających ten zakład produkcyjny, wyróżnia się najwyższą jakość wykonania i unikalnym, autorskim wzornictwem. Często także trumny są przygotowywane według indywidualnych oczekiwań Klientów. Niezwykle istotny jest też czas realizacji zleceń na wykonanie trumien: większość z nich zazwyczaj powstaje w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w Zakładzie Produkcji Trumien KOPERSKI w Żyrardowie. Firma projektuje i wykonuje trumny samodzielnie, oferując najszerszy asortyment tego typu produktów funeralnych w regionie.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI pozostaje do dyspozycji swoich Klientów – nie tylko na terenie miasta Żyrardów, ale i okolicznych miejscowości – 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. W tym celu należy dzwonić pod numery 22 755 50 05 oraz 46 855 02 25, które gwarantują możliwie jak najszybszą reakcję na każde zgłoszenie.

Transport Zmarłych

Flota pojazdów, jaką posiada firma KOPERSKI, to nowoczesne karawany przystosowane do przewozu ciał Zmarłych, spełniające wszelkie niezbędne normy i wytyczne związane z transportem zwłok. Dzięki temu możliwe jest świadczenie usług transportu zmarłych na dowolnej trasie krajowej i międzynarodowej. W przypadku zgonu Zmarłego poza granicami Polski, firma KOPERSKI podejmuje się organizacji transportu drogą lądową lub powietrzną, wraz z załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez ten zakład pogrzebowy w Żyrardowie, obejmują wszystko, co niezbędne, by przygotowana uroczystość była piękna, niezapomniana i prawdziwie godna. W trakcie przygotowania do ceremonii pracownicy firmy są w stanie przejąć od rodzin zmarłych odpowiedzialność za wszelkie kwestie formalne, reprezentując Państwa we wszystkich urzędach czy instytucjach oraz pomogą w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo pomogą oni w przygotowaniu i zamieszczeniu, w odpowiednich miejscach i mediach, wszelkiego typu nekrologów czy kondolencji oraz klepsydr.

transport zwłok Żyrardów

Uroczysta oprawa ceremonii pogrzebowej

Firma KOPERSKI zapewnia także usługi profesjonalnego fotografa lub kamerzysty oraz piękną i nastrojową oprawę muzyczną oraz własne nagłośnienie. Klienci mogą zamówić poprzez nowoczesny sklep różnorodne kompozycje kwiatowe w pracowni florystycznej. Kwiaty zostaną dowiezione na pogrzeb i pięknie wyeksponowane. Każdej ceremonii żałobnej towarzyszy namiot pogrzebowy, a także eleganckie ceremonialne karawany, których obecność podkreśla ważność odbywającej się uroczystości. Jest to standard w zakładzie pogrzebowym w Żyrardowie. Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI to firma, dla której nie ma spraw niemożliwych – a życzenie rodziny zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa.

produkcja trumien żyrardów

Kremacja Żyrardów

Kremacja, polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej prochów w urnie, jest tą formą pochówku, która jest wybierana coraz częściej, także przez mieszkańców Żyrardowa. Osoby, które decydują się na pogrzeb kremacyjny, uzasadniają to argumentami etycznymi, społecznymi, estetycznymi oraz finansowymi, a także coraz bardziej zauważalnym deficytem miejsc grzebalnych. Kremacja bowiem umożliwia złożenie prochów do istniejącego już grobu przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

Dom Pogrzebowy KOPERSKI, wychodząc naprzeciw życzeniom swoich Klientów w Żyrardowie i okolicach, oferuje kompleksową pomoc w przeprowadzeniu pochówku o charakterze kremacyjnym, w tym we wszystkich kwestiach formalnoprawnych. W siedzibie firmy można także zapoznać się z bogatym asortymentem trumien kremacyjnych oraz urn, by dokonać najwłaściwszego wyboru.

Cmentarze w Żyrardowie

Usługi pogrzebowe, które świadczy firma KOPERSKI, obejmują organizację oraz realizację ceremonii żałobnych na wielu cmentarzach województwa mazowieckiego. Mieszkańcy Żyrardowa i okolic znajdują swoje miejsce wiecznego spoczynku na następującej nekropolii:

  • Cmentarz Parafialny – ul. Kasztanowa 2, 96-300 Żyrardów

Ekshumacje w Żyrardowie

Ekshumacja należy do takich zadań, które wymagają wiedzy, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu od firmy przeprowadzającej ten proces. Odbywać się może ona – w zwyczajnych okolicznościach – między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych, zawsze za zgodą miejscowego inspektora sanitarnego, która wydawana jest na prośbę rodziny lub na zlecenie prokuratury lub sądu.

Sam proces ekshumacji polega na wydobyciu  grobu ciała lub szczątków, zazwyczaj w celu złożenia ich w innym miejscu lub w celu wykonania niezbędnych badań procesowych. Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI w Żyrardowie ma odpowiednie doświadczenie w przeprowadzaniu procedury ekshumacji. Służy także pomocą w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, a obecność wykwalifikowanych pracowników gwarantuje, że wszystko odbędzie się przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Dom Pogrzebowy Koperski Żyrardów jest dostępny pod adresem ul. Waryńskiego 7 pod numerami telefonu 46 855 02 25 i 22 755 50 05.

Rekomendacje

Galeria

żyrardów usługi pogrzebowe produkcja trumien usługi pogrzebowe Koperski karawan zakłady pogrzebowe Koperski przewóz zwłok Koperski

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Waryńskiego 7, 96-300 Żyrardów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Zakład pogrzebowy zadbał o najmniejsze detale oraz o dopełnienie wszelkich formalności. Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie, uwzględniając przy tym rozsądne ceny. Personel okazał ogromne zaangażowanie i profesjonalizm.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *