Zakład pogrzebowy Łomża

Dom pogrzebowy Marczyk
Dom Pogrzebowy Marczyk Łomża
ul. Przykoszarowa 22a
18-403, Łomża
(86) 218 92 83
marczyk.firma@gmail.com
marczyk.pl
mementis.com.pl

Dom Pogrzebowy MARCZYK jest rodzinną i kilkupokoleniową firmą pogrzebową, która powstała w Łomży w 1989 roku. Ponad trzy dekady doświadczenia w kompleksowej organizacji pogrzebów sprawiły, że Dom Pogrzebowy MARCZYK darzony jest zaufaniem przez mieszkańców Łomży, i rodziny z całego województwa podlaskiego.

Siedziba firma MARCZYK znajdują się w Łomży przy ul. Przykoszarowej 22a oraz Zambrowie, ale pracownicy firmy podejmują się także realizacji, jeśli zlecenie pochodzić będzie z innych stron Polski. Organizacja ceremonii pogrzebowej obejmuje nie tylko działania logistyczne, ale także dopełnienie kwestii urzędowych.

Usługi Pogrzebowe Łomża

Zakład Pogrzebowy MARCZYK podejmuje się przygotowania ceremonii żałobnych każdego rodzaju. Wśród pogrzebów przez niego organizowanych są zarówno pogrzeby w formie tradycyjnej z trumna i konduktem, jak i kremacyjnej z urną. są to ceremonie o charakterze wyznaniowym oraz świeckim z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej.

Firma pogrzebowa Marczyk dysponuje w Łomży nowoczesną infrastrukturą funeralną: w jej skład wchodzi chłodnia oraz cztery piękne kaplice przedpogrzebowe. Zakład pogrzebowy zapewnia nie tylko przechowanie ciała zmarłego, ale i jego przygotowanie do pochówku przez pełne szacunku zabiegi tanatokosmetyczne oraz ubranie.

dom pogrzebowy Łomża

Dom Pogrzebowy MARCZYK oferuje duży wybór trumien oraz urn, zniczy, wieńców i wiązanek, a także eleganckiej garderoby pogrzebowej, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W asortymencie znajdują się także krzyże, tabliczki, klepsydry i szarfy, a także wszystkie inne akcesoria, które sprawiają, że ceremonie żałobne są naprawdę piękne.

Firma oferuje także możliwość dowozu trumny oraz wszystkich niezbędnych utensyliów pogrzebowych w przypadku, gdy zapada decyzja o organizacji tradycyjnego pożegnania w domu zmarłego.

Zakład Pogrzebowy MARCZYK służy pomocą także w kwestii organizacji styp. Przy Domu Pogrzebowym w Łomży znajduje się bowiem Restauracja Alabastrowa z trzema salami, które posiadają indywidualny charakter. Dzięki swoim walorom są idealnym miejscem na stypę. Atuty tej restauracji to miła atmosfera, bogate menu oraz profesjonalna obsługa kelnerska.

stypy łomża

Transport zmarłych Łomża

Zakład pogrzebowy MARCZYK zapewnia kompleksowe usługi transportu zmarłych. Eksportacje zmarłych są realizowane całodobowo – świadczone nie tylko na terenie Łomży, ale także całego województwa podlaskiego. Realizowane są także przewozy Zmarłych na trasach międzynarodowych, obejmujących większość krajów Europy.

Dzięki posiadaniu zróżnicowanego taboru samochodowego oraz doświadczonego personelu usługi sprowadzenia zwłok z zagranicy do Łomży świadczone są bardzo sprawnie.

usługi pogrzebowe łomża

Ceremonialne karawany firmy MARCZYK uczestniczą też – od początku do końca – w uroczystościach pogrzebowych. Dzięki posiadaniu własnego autokaru istnieje też możliwość zapewnienia przewozu osób uczestniczących w pogrzebie.

Po szczegółowe informacje związane z tymi kwestiami zapraszamy do naszego biura w Łomży. Doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania z Państwa strony.

Zakład pogrzebowy jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu: (86) 218 92 83

Kremacje Łomża

Wybór kremacji jako formy pochówku jest coraz częściej notowany nie tylko w Łomży, ale w całej Polsce. Niezależnie od czynników, które wpływają na taki właśnie wybór, zakłady pogrzebowe starają się odpowiedzieć na to zapotrzebowanie ze strony Klientów, organizując pogrzeby kremacyjne, które w swojej uroczystej oprawie są równie piękne, jak pogrzeby z trumną.

kwiaty na pogrzeb Łomża

Zakład Pogrzebowy MARCZYK z Łomży podejmuje się organizacji eleganckich pogrzebów urnowych, które poprzedza certyfikowana kremacja. Firma zapewnia nie tylko dbałość o wszystkie kwestie logistyczne i formalne, ale także o dobór odpowiednich akcesoriów, w tym trumien kremacyjnych oraz urn.

Cmentarze w Łomży

Dom Pogrzebowy MARCZYK jest administratorem dwóch cmentarzy – w tym częścią komunalną cmentarza przy ul. Kopernika, jak również cmentarzem przy ulicy Przykoszarowej w Łomży. W tym mieście firma pogrzebowa MARCZYK organizuje najczęściej uroczystości żałobne na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Przykoszarowa 22, 18-400 Łomża
  • Cmentarz Katedralny – ul. M. Kopernika, 18-400 Łomża

Ekshumacje w Łomży

Procedura ekshumacji wykonywana jest najczęściej na uzasadnioną prośbę rodziny zmarłego, która pragnie przenieść jego szczątki do innego grobu na tym samym bądź innym cmentarzu. Może też zostać przeprowadzona na zlecenie sądu lub prokuratury, w celu wykonania badań medyczno-procesowych. Zwyczajnym okresem, w jakim przeprowadza się ekshumacje, jest czas pomiędzy 16 października a 15 kwietnia rano.

Dom Pogrzebowy MARCZYK z Łomży oddaje do dyspozycji klientów swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji procedury ekshumacji. Dzięki posiadaniu niezbędnych narzędzi ekshumacje przebiegają sprawnie oraz w atmosferze pełnej szacunku względem ciała ludzkiego.

Dom Pogrzebowy Marczyk Łomża jest dostępny pod adresem ul. Przykoszarowa 22a pod numerem telefonu (86) 218 92 83.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy Marczyk Łomża dom pogrzebowy w łomży kwiaty na pogrzeb Łomża stypy łomża usługi pogrzebowe Łomża przewóz zwłok Łomża

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Przykoszarowa 22a, 18-403 Łomża

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Dziękuję za tak szybką reakcję na telefon mojej rodziny. Ciocia odeszła tak nagle i niespodziewanie. Nikt nie wiedział, jak sobie z tym poradzimy, ale Państwa firma nam w tym wszystkim pomogła

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *