Zakład pogrzebowy Sulejówek

dom pogrzebowy Jankowscy
Zakład pogrzebowy Jankowscy Sulejówek
ul. Armii Krajowej 76
05-071, Sulejówek
22 783 42 47
602 212 794
biuro@jankowscy.pl
jankowscy.pl
mementis.com.pl

Dom Pogrzebowy JANKOWSCY  z Sulejówka jest firmą, która pomaga wszystkim potrzebującym, których dotknęła śmierć najbliższych. Wieloletnie doświadczenie i spersonalizowana oferta to niezaprzeczalne atuty tego zakładu pogrzebowego. Firma działa nieprzerwanie od 1990 roku i od tego czasu spieszy ze wsparciem w organizacji ceremonii żałobnej.

Zakład pogrzebowy JANKOWSCY działa głównie na terenie województwa mazowieckiego, gdzie posiadają siedzibę zlokalizowaną w Sulejówku przy ul. Armii Krajowej 76, osiedle Miłosna. W roku 2008 otwarta została również filia w Warszawie Wesołej, na osiedlu Stara Miłosna. Od początku swojej działalności personel firmy stara się się, aby te trudne dla rodzin w żałobie chwile, związane z utratą bliskiej osoby, były mniej bolesne, a przez to przeżywanie żałoby stało się spokojniejsze.

Usługi pogrzebowe Sulejówek

Firma specjalizuje się w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych wszystkich rodzajów, obejmujących zarówno ceremonie tradycyjne czyli takie podczas których odbywa się ostatnie pożegnanie w obecności trumny z ciałem zmarłego, a następnie jej pochówek, jak i kremacyjne przy udziale urny. Organizacja pochówków obejmuje ceremonie wyznaniowe, jak i świeckie, którym przewodniczy najczęściej Mistrz Ceremonii Pogrzebowej.

usługi pogrzebowe Sulejówek

Zakład pogrzebowy w Sulejówku zapewnia usługi wykwalifikowanych pracowników, których cechuje empatia i zaangażowanie w organizację każdej uroczystości. Są oni w stanie zająć się wszystkimi kwestiami formalnymi składającymi się na ceremonię i reprezentować klientów w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem zasiłku z pogrzebowego. Doświadczeni pracownicy oszacowują również koszty pogrzebu w zależności od wybranej formy pochówku i rodzaju trumny. Po otrzymaniu karty zgonu zajmują się przygotowaniem i przewiezieniem ciała do chłodni.

Dom pogrzebowy z Sulejówka posiada własne pomieszczenie chłodnicze, co w wielu przypadkach może znacząco wpłynąć na obniżenie całościowych kosztów pogrzebu. Chłodnia ta jest specjalnie zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepsze warunki dla ciała zmarłego, a jednocześnie zachować szacunek i godność wobec osoby, która odeszła. Poza tym ten zakład pogrzebowy udostępnia dla swoich klientów własną salę pożegnań. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym krewni i najbliżsi mogą się zgromadzić, aby spokojnie, bez pośpiechu oddać ostatni hołd zmarłemu. Każdorazowo miejsce to może zostać przystrojone w taki sposób by sprostać oczekiwaniom najbliższej rodziny.

dom pogrzebowy Sulejówek

Pracownicy zakładu usług pogrzebowych są w stanie pomóc także w dobraniu odpowiedniej oprawy ceremonii. Zadbają oni o kwestię związane z oprawą muzyczną florystyczną, akcesoria pogrzebowe, a także wszystko to, co sprawia, że ostatnie pożegnanie nabiera szczególnego blasku. Poza tym firma oferuje możliwość przygotowania pamiątkowego zdjęcia w formie eleganckiej fotografii w ramce lub malowniczej reprodukcji na płótnie, które zostaną umieszczone przy trumnie lub urnie podczas uroczystości pożegnalnej.

Zakład pogrzebowy JANKOWSCY podejmuje się także usług transportu zmarłych, świadczonych w Polsce i na świecie. Firma realizuje nie tylko sam przewóz, ale troszczy się również o wszystkie dokumenty i pozwolenia tak, aby wszystko odbyło się zgodnie z przepisami prawa i, co najważniejsze, przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, spełniającej rygorystyczne wymagania i posiadającej niezbędne zezwolenia, jak i dzięki wykwalifikowanej i empatycznej kadrze możliwe jest profesjonalne, szybkie i terminowe wykonanie każdego zlecenia.

Kremacje Sulejówek

Kremacja jest procesem, który polega na spopieleniu zwłok osoby zmarłej, następnie zaś na umieszczeniu jej prochów w urnie. Urna ta w czasie ceremonii żałobnej zostaje złożona w grobie lub kolumbarium. To forma, która w ostatnich latach znacząco zyskała na popularności, na co wpływ w pewnej mierze może mieć akceptacja tej formy przez Kościół katolicki, jak i stale malejąca liczba miejsc grzebalnych, które są dostępne do pochówków tradycyjnych. Kremacja bowiem umożliwia dochowanie zmarłego do istniejącego już grobu pojedynczego przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku w formie tradycyjnej. Na wybór kremacji wpływają także kwestie ekonomiczne i ekologiczne.

transport zwłok Sulejówek

Zakład pogrzebowy JANKOWSCY służy wszelką pomocą w organizacji pogrzebów połączonych z kremacją w Sulejówku i okolicach. Pracownicy tej firmy zadbają o każdy element składający się na przygotowanie całej ceremonii. Pomoc ta obejmuje nie tylko przeprowadzenie uroczystości, ale również załatwienie formalności, ustalenie daty i miejsca kremacji oraz pochówku.

Cmentarze w Sulejówku

Zakład pogrzebowy JANKOWSCY świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie mazowieckim. Pogrzeby mieszkańców Sulejówka odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego, 05-070 Sulejówek
  • Cmentarz parafii pw. Przemienienia Pańskiego – ul. Waleriana Łukasińskiego 45, 05-071 Sulejówek

zakłady pogrzebowe sulejówek

Ekshumacje w Sulejówku

Ekshumacja to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, możliwa do przeprowadzenia jedynie przez wykwalifikowaną firmę w okresie między 16 października a 15 kwietnia. Do jej wykonania konieczne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego i najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny, ale może także zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd.

Zakład pogrzebowy JANKOWSCY w Sulejówku dysponuje wiedzą i doświadczeniem z zakresu przygotowania i przeprowadzenie ekshumacji. Personel chętnie odpowie na pytania klientów, a odpowiedni sprzęt umożliwia sprawne jej przeprowadzenie. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami i, co najważniejsze, przy poszanowaniu prawa i godności osoby zmarłej.

Zakład pogrzebowy Jankowscy Sulejówek jest dostępny pod adresem ul. Armii Krajowej 76 pod numerami telefonu 22 783 42 47 i 602 212 794.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy jankowscy przewóz zwłok transport zmarłych sulejówek karawan pogrzebowy Jankowscy domy pogrzebowe Jankowscy pogrzeby zakłady pogrzebowe Jankowscy usługi pogrzebowe w sulejówku Firma pogrzebowa jankowscy organizacja pogrzebów zakład usług pogrzebowych całodobowy zakład pogrzebowy firma pogrzebowa warszawa Wesoła i wawer zakłady pogrzebowe sulejówek kremacje i pogrzeby urnowe eleganckie trumny pogrzeb w sulejówku

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Armii Krajowej 76, 05-071 Sulejówek-Miłosna

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *