Wybór zakładu pogrzebowego

Wybór zakładu pogrzebowego

W momencie straty ukochanej osoby ogarnia nas ból, często utrudniający podjęcie racjonalnej decyzji. Serwis Mementis.com.pl ma na celu ułatwienie trudnego wyboru zakładu pogrzebowego lub firmy sprowadzającej zwłoki z zagranicy. Osoby po stracie na jego łamach otrzymują prostą informację dotycząca konkretnej firmy działającej w danym mieście lub dzielnicy Warszawy. Nasza firma nie handluje informacjami o zgonach — niestety obecnie się to zdarza. Oddajemy bezpośredni kontakt do firmy pogrzebowej, podany w sposób intuicyjny i z troską o osoby zagubione i słabowidzące. Wyboru firm prezentowanych w serwisie Mementis® — zadbamy o wszystko, dokonujemy na podstawie wieloletniej znajomości branży pogrzebowej. Zakłady pogrzebowe prezentowane w portalu dysponują własnym rozbudowanym zapleczem, nieposzlakowaną opinią w branży, ale również pozytywnymi opiniami na temat wykonanych wcześniej usług pogrzebowych.

Zakłady pogrzebowe — opinie

Opinie na temat organizowanych pogrzebów i transportu zmarłych są jednym z kluczowych czynników decydujących o rekomendacji firm w serwisie Mementis®. Najpopularniejszym miejscem, w którym sprawdzane są opinie, jest „Google Moja firma” tzw. mapki w Google. Niewątpliwym plusem zamieszczanych tam opinii jest ich różnorodność ze względu na popularność i widoczność w wyszukiwarce, minusem są negatywne opinie, które mogą być dodane przez konkurencję lub pozytywne — nieprawdziwe dodane przez pracowników firmy lub na jej zlecenie.

Opinie w portalach branży pogrzebowej

W największych serwisach branży funeralnej znajdują się też opinie na temat organizowanych pogrzebów i świadczonych usług transportu zwłok. Tego typu opinie znajdują się też pod konkretną prezentacją i dodawane są za pomocą nowoczesnego modułu. Opinie w tych miejscach są moderowane i potwierdzane, co sprawia, że zarówno te negatywne jak i pozytywne są z pewnością prawdziwe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do proponowanych przez nas firm z branży pogrzebowej można sprawdzić, co piszą o nich inne osoby na najpopularniejszych portalach funeralnych: funer.com.pl i uslugipogrzebowe.com.pl.

Jako Mementis® jesteśmy dumni z faktu, że obie witryny polecają nas jako kolejne merytoryczne miejsce służące pomocy osobom w żałobie.

Portal funer.com.pl rekomenduje Serwis uslugipogrzebowe.com.pl rekomenduje